BBB Indicator For MT5

BBB Indicator For MT5

Table Of Contents:

  1. BBB Indicator For MT5
  2. Pomysły handlowe ze BBB Indicator For MT5
  3. BBB Indicator For MT5 - Kup wpisy
  4. BBB Indicator For MT5 - sprzedaż wpisów
  5. BBB Indicator For MT5 - Wniosek

BBB Indicator For MT5 oblicza bilans byka. Do obliczenia wartości wykorzystuje algorytm uśredniania i wygładzania.

FREE BBB Indicator

Download the FREE BBB Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker


BBB Indicator For MT5 analizuje siłę nabywczą byków i niedźwiedzi. W większości przypadków inwestorzy nie mają pojęcia, jak powinni oceniać próg kupna i sprzedaży dowolnego aktywa.

Cztery podstawowe obliczenia dla tego wskaźnika to okres, metoda, okres wygładzania i metoda wygładzania. Osoby, które mają rozległe umiejętności korzystania ze wskaźników, znają doskonały sposób na strategiczne podejmowanie transakcji. Ponieważ wskaźnik BBB jest wyposażony w cztery ważne parametry, możemy spodziewać się dostosowania ustawień w oparciu o strategię.

Oznacza to, że nie musimy polegać na złożonych systemach, aby zarobić wystarczającą ilość pieniędzy. Możemy łatwo dostosować ustawienia wejściowe wskaźnika BBB i dostosować ten wskaźnik, czytając strategicznie. Ale najlepszą częścią tego wskaźnika jest łatwość użycia.

Za pomocą prostych słupków możemy wyciągnąć ważne odczyty z tego wskaźnika i odfiltrować nieparzyste sygnały.


Pomysły handlowe ze BBB Indicator For MT5


Początkujący inwestorzy często mają błędne przekonanie, że mogą stworzyć samodzielną strategię za pomocą jednego wskaźnika. Ale często zapominają o tym, że mogą w krótkim czasie rozwinąć idealną przewagę, aby poprawić swoje umiejętności.

Muszą wybrać odpowiedni zasób i odpowiednią strategię. Aby korzystać ze wskaźnika BBB, oczekujemy, że od samego początku masz idealną strategię handlową. Ale jeśli strategia handlowa opiera się na bardzo złożonych konfiguracjach, musisz odrzucić niepotrzebne zmienne.

Nie ma powodu, by wierzyć, że więcej narzędzi i zmiennych pomoże Ci osiągnąć duży zysk. Dla bezpieczeństwa stolicy należy od początku przestrzegać standardowego protokołu. Jeśli możesz robić rzeczy we właściwej kolejności, zależność od wskaźnika BBB to tylko kwestia czasu.


BBB Indicator For MT5 - Kup wpisyMożesz użyć dwóch różnych metod, aby dokonać długiego handlu ze wskaźnikiem BBB. Zanim przejdziemy do korzystania z tego wskaźnika, nauczymy Cię, jak otwierać transakcje w najbardziej złożonych sytuacjach. Złożone sytuacje pojawiają się, gdy dokonujesz transakcji przy pomocy tylko poziomu wsparcia lub oporu.

Ponieważ zamierzamy otworzyć pozycję długą na ważnym poziomie wsparcia bez pomocy jakiegokolwiek złożonego narzędzia, bardzo normalne jest wątpienie w konfigurację transakcji. Nawet ludzie, którzy używają akcji cenowej lub japońskiego wzoru świecowego, są zdezorientowani widząc prostą konfigurację.

Ale ten prosty wzór może działać jako doskonały sygnał przy pomocy wskaźnika BBB. Powinieneś zobaczyć świeże nowe słupki na wskaźnikach BBB, które są koloru zielonego. Pręt powinien znajdować się w górnej części linii odniesienia. To wskaże, że cena jest gotowa do wejścia na nowy wyższy maksimum.

Otwórz nową pozycję długą z SL poniżej poziomu wsparcia. Ludzie często ignorują czynniki ryzyka, ponieważ uważają, że długi czas na początku nowego zielonego paska daje ostateczną ścieżkę do otwarcia długiej pozycji. Ale to nie jest sposób, w jaki działa ta branża.

Trzeba myśleć mądrze i być przygotowanym na najgorszy scenariusz i tylko wtedy będzie można ochronić kapitał.


BBB Indicator For MT5 - sprzedaż wpisów
Aby sprzedać instrument, nauczymy się otwierać handel z trendem. Bardzo niewiele osób zna dokładny sposób otwarcia pozycji w silnym trendzie spadkowym. Większość ludzi uważa to za bardzo ryzykowny krok. Ludzie, którzy rozważają strategię typu zniesienia, często zawodzą.

Nawet po użyciu sygnału price action ciężko jest nam poruszać się na rynku o silnym trendzie. Ale wskaźnik BBB może nam pomóc w tym kontekście. Po silnym spadku ceny powinieneś zobaczyć konsolidację. Konsolidacja ceny będzie krótkotrwała, a sprytni użytkownicy wskaźnika BBB będą mogli skorzystać ze strefy konsolidacji.

Gdy cena spadnie poniżej strefy konsolidacji, weź dane ze wskaźnika BBB. Słupki wskaźnika BBB muszą być czerwone i powinny znajdować się blisko jego dna po stronie południowej. Ponieważ czerwony pasek pokazuje silny impuls, natychmiast przyjmij zlecenie sprzedaży, bez zastanawiania się.

Ale nie zapomnij zarządzać profilem ryzyka w transakcjach. Ludzie, którzy zapominają o obniżeniu ryzyka w transakcjach, przez większość czasu tracą pieniądze. Nie mają żadnego podstawowego pojęcia, jak powinni przyjmować transakcje, mimo że dają dobre sygnały. Zasada jest prosta, ryzyko tylko 2%, mimo że wskaźnik BBB może działać jak mistrz w strategii handlu trendami.


BBB Indicator For MT5 - Wniosek


Stworzenie idealnej strategii handlowej jest łatwe. Ale zsynchronizowanie go ze wskaźnikiem premium, który może działać jako filtr, jest bardzo trudnym zadaniem. Większość ludzi nie ma podstawowego pomysłu na wykonanie tego zadania.

Osoby, które przeczytały ten artykuł, wiedzą, jak używać wskaźnika BBB w strategii handlu trendami. Być może używasz złożonej lub prostej strategii, ale to nie ma znaczenia. Dopóki utrzymuje się czynnik ryzyka, powinieneś być w stanie zabezpieczyć dobre transakcje za pomocą tego wskaźnika.

Czasami wskaźnik BBB staje się trudny w użyciu, ponieważ świeże słupki nie będą pasować do strefy handlu cenami. Oznacza to, że powinieneś zobaczyć zmianę pozycji sztangi, gdy byki lub niedźwiedzie nabrały już siły. Ale można to skorygować, zmieniając wartość okresu.

Ale kiedy wprowadzisz jakiekolwiek zmiany w istniejącym systemie handlowym, powinieneś być w stanie przetestować nowe ustawienia. Należy to zrobić na platformie demonstracyjnej, ponieważ nie będziesz musiał ryzykować żadnych prawdziwych pieniędzy. Kiedy poczujesz się pewnie z nowymi parametrami wskaźnika BBB, wróć na prawdziwy rynek.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.