BeginnerAlert Indicator For MT5

BeginnerAlert Indicator For MT5

Table Of Contents:

  1. BeginnerAlert Indicator For MT5
  2. Pomysły handlowe ze BeginnerAlert Indicator For MT5
  3. BeginnerAlert Indicator For MT5 - Kup wpisy
  4. BeginnerAlert Indicator For MT5 - wpisy sprzedaży
  5. BeginnerAlert Indicator For MT5 - Wniosek

BeginnerAlert Indicator For MT5 został opracowany, aby pomóc początkującym traderom w wykryciu kierunku trendu oraz możliwych poziomów wsparcia i oporu. Ten wskaźnik daje nawet powiadomienia za pośrednictwem powiadomień MT5 pop, e-mail i push. Dzięki funkcji alertów będziesz otrzymywać powiadomienia w czasie rzeczywistym i nie musisz oglądać ekranów przez cały dzień.

FREE BeginnerAlert Indicator

Download the FREE BeginnerAlert Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


BeginnerAlert Indicator For MT5 został opracowany przez Nikolaya Kositsina. Jest to specjalny rodzaj wskaźnika, który wskazuje skrajny punkt rynku. Ci, którzy eksperymentują z branżą handlową, wiedzą, że skrajne punkty są często uważane za poziomy wsparcia i oporu.

Są to kluczowe miejsca, w których cena określonego instrumentu ma tendencję do odwracania swojego kierunku. Wskaźnik BeginnerAlert tworzy doskonały sygnał dla handlowców detalicznych przy ważnym wsparciu i oporze, co daje inwestorom wyjątkową okazję do oceny ich stanowiska w danej transakcji.

Ludzie, którzy handlowali dla firm o wysokiej częstotliwości, często używają wskaźnika BeginnerAlert, ponieważ odfiltrowuje on złe sygnały. W rzeczywistości, znając jego doskonałe zastosowanie, możesz poprawić swoją wydajność w krótkim czasie. Fioletowe kropki powstają w strefie oporu, a niebieskie kropki w strefie podparcia.

Zwróć uwagę, że te kropki nie pokazują żadnego bezwzględnego poziomu, który może zagwarantować zyskowne transakcje. Przegrane transakcje nadal będą w grze, ale ci, którzy są zainteresowani ich polityką zarządzania ryzykiem, mogą z łatwością uniknąć dużych strat i zarobić przyzwoitą kwotę bez większych problemów.


Pomysły handlowe ze BeginnerAlert Indicator For MT5


Przewaga handlowa jest odpowiedzialna za osiąganie zysków na rynku Forex. Ludzie, którzy mają silną przewagę handlową, zwykle radzą sobie dobrze nawet na złożonym stanie rynku. Ale jeśli zamierzasz handlować ze wskaźnikiem BeginnerAlert ze słabą przewagą handlową, bądź przygotowany na utratę większości transakcji.

Aby usprawnić wykonywanie transakcji, musisz polegać na prostym systemie, który w znacznym stopniu usprawni proces realizacji transakcji. Zamiast skupiać się na kolorowych kropkach, skup się na poziomach SR. Opracuj solidną metodę handlu, która może wykryć idealną strefę kupna i sprzedaży. Aby poprawić wskaźnik sukcesu, możesz zacząć w zależności od dłuższego przedziału czasowego.

Minutowe ramy czasowe nie zapewniają handlowcom detalicznym dokładnych danych. Wskaźnik BeginnerAlert będzie drukował często kolorowe kropki w minutowych ramach czasowych i trudno będzie znaleźć transakcję o wysokim współczynniku RR. Przyzwyczajenie się do metody handlu na wyższych ramach czasowych może zająć trochę czasu, ale gdy już ją opanujesz, będziesz w stanie w pełni wykorzystać wskaźnik BeginnerAlert. Nadszedł czas, aby dowiedzieć się o kolorowych kropkach i procesie realizacji transakcji za pomocą wskaźnika BeginnerAlert.


BeginnerAlert Indicator For MT5 - Kup wpisy
Silny poziom popytu to miejsce, w którym powinniśmy szukać sygnału kupna. Traderzy zwykle polegają na cenie byczego słupka lub świec w strefie wsparcia. Ale ta metoda może się znacznie różnić w zależności od twoich umiejętności i rodzaju używanej krawędzi. Ogólnie rzecz biorąc, metoda handlu oparta na wskaźnikach nie jest tak doskonała.

Dane wskaźników powinny zostać pobrane po zlokalizowaniu pożądanej konfiguracji długiej pozycji. Korzystając z istniejącej metody handlu, spróbuj znaleźć idealny sygnał kupna na poziomie wsparcia. Przeanalizuj współczynnik RR dla transakcji. Jeśli jest mniej niż 1: 4, nie powinieneś rozważać swojego pomysłu na handel. Po oszacowaniu współczynnika RR poszukaj niebieskiej kropki poniżej konfiguracji zwyżkowej.

Jeśli obecna jest niebieska kropka, masz świetną okazję do zarobienia pieniędzy, wykonując długie transakcje na instrumencie handlowym. Ale nie zwiększaj ryzyka tylko dlatego, że używasz BeginnerAlert. Odczyt wskaźnika należy traktować jako wzmacniacz poziomu pewności siebie. Kiedy wykonujesz transakcje z fioletową kropką nad strefą oporu, masz pewność, że sprzedajesz w ważnej strefie.


BeginnerAlert Indicator For MT5 - wpisy sprzedaży
Wpisy sprzedaży są brane tak samo jak długie zamówienie. Zamiast szukać konfiguracji handlu na wsparciu, będziemy korzystać ze strefy zaopatrzenia. Mówiąc prościej, szukaj krótkiego sygnału na poziomie oporu. Ale najtrudniejsze jest znalezienie odpowiedniego oporu, który może zatrzymać byki i zmusić niedźwiedzie do działania.

Możesz to zrobić, wybierając wyższe ramy czasowe. Niektórzy z was mogą chcieć sprzedać w momencie przerwy w wsparciu. Powinni wziąć pod uwagę dane informacyjne, ponieważ poziomy wsparcia są usuwane w wyniku ważnej informacji prasowej. Gdy znajdziesz ustawienie handlu niedźwiedzi, spójrz na kolorowe kropki. Wskaźnik BeginnerAlert powinien nakładać purpurową kropkę w strefie oporu.

Kropka wskazuje, że sprzedawcy zaczynają działać. Dokonując krótkiej transakcji w strefie oporu z kropką w kolorze magenta, możesz osiągnąć przyzwoity zysk bez większych problemów. Po sfinalizowaniu konfiguracji handlu, oceniając odczyt z BeginnerAlert, możesz mieć swój krótki handel i zarabiać pieniądze.


BeginnerAlert Indicator For MT5 - Wniosek


Każdy trader musi skupić się na swojej dyscyplinie. Unikanie wspólnych zasad i próba zwiększenia potencjału zysków poprzez zwiększenie ryzyka może narazić Twoją karierę na duże ryzyko. Aby zapewnić bezpieczeństwo kapitału, przedsiębiorca powinien zawsze szukać bezpiecznego podejścia.

Mimo że wskaźnik BeginnerAlert może bardzo łatwo filtrować złe transakcje, musisz czuć się komfortowo ze swoimi czynnikami ryzyka. Powiedzmy, że zaryzykowałeś 5% salda swojego konta. Tak więc, jeśli stracisz 5 transakcji z rzędu po użyciu BeginnerAlert, spadniesz o 25%. Powrót do zdrowia po tak dużej stracie może być bardzo trudnym zadaniem. Ale jeśli zaryzykujesz tylko 2% salda konta, stracisz 10% kapitału. Odzyskanie 10% salda jest możliwe, jeśli podejmiesz transakcje ze strategicznym podejściem.

Przestań skupiać się na agresywnej metodzie i spróbuj ulepszyć swoją technikę handlową w środowisku demo. Podkreśl środowisko demonstracyjne i dużo ćwicz. Weź czytanie z BeginnerAlert jako błogosławieństwa. Ale nigdy nie uzależniaj się od odczytów wskaźnika BeginnerAlert. Zbytnie stronnicze podejście do odczytu wskaźnika może spowolnić postęp i pogorszyć sytuację. Znajdź idealną równowagę i ostrożnie podejmuj transakcje.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.