ADX Cross Hull Style Indicator For MT5

ADX Cross Hull Style Indicator For MT5

Table Of Contents:

  1. ADX Cross Hull Style Indicator For MT5
  2. ADX Cross Hull Style Indicator For MT5 ile ticaret fikirleri
  3. ADX Cross Hull Style Indicator For MT5 - Girişleri Satın Alın
  4. ADX Cross Hull Style Indicator For MT5 - Satış Girişleri
  5. ADX Cross Hull Style Indicator For MT5 - Sonuç

ADX Cross Hull Style Indicator For MT5 , ünlü ADX göstergesinin bir çeşididir. Histogram penceresinde çizilen normal ADX'in aksine, ADX Cross Hull Style Indicator For MT5 grafik penceresinde çizilir.

FREE ADX Cross Hull Style Indicator

Download the FREE ADX Cross Hull Style Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


ADX Cross Hull Style Indicator For MT5 , normal ADX göstergesini aşan ünlü bir göstergedir.

Normal ADX göstergesine alışkın olan kişiler genellikle pozitif ve negatif DI hatlarının geçişi ile karıştırılır. Volatilite hattından sabit veri almak oldukça zordur. Ancak ADX çapraz gövde stili araçları tüm bu karmaşık sorunları silme eğilimindedir.

Sinyal çizgileri almak yerine, enstrümanı satın alacağınız veya satacağınız tam yerleri söyleyen akıllı yeşil ve kırmızı noktaları elde edersiniz. İşleri doğru sırayla yapmayı başarırsanız, ticaret kurulumlarını herhangi bir büyük kusur olmadan düzenleyebileceksiniz. Birçok uzman için bu, ticaret stratejileri için mükemmel bir filtredir.

Unutmayın, diğer önemli değişkenlerden onay almadan işlemleri açmak için hiçbir gösterge kullanılamaz. İşlemleri açmak için klasik SR seviyesine güvenmeniz gerekir.


ADX Cross Hull Style Indicator For MT5 ile ticaret fikirleri


Ortalama yön hareketi algoritması, geri dönüş bölgesini bulmak için tasarlanmıştır. Yeterince zeki insanlar, geri dönüşü geri çekmenin sonunda bulabilirler.

Bu, onları bir trend ticaret kurulumuyla bırakır. Ancak trend ticaret stratejisi hakkında bilgi edinmenizi istemiyoruz. Kısa sürede becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilecek basit bir tekniğe güveniyor olmalısınız. Ancak bunun için doğru enstrümanı seçmek en önemli kısımdır.

Yanlış enstrümanı seçen insanlar kaybolur ve noktaları nasıl kullanacakları konusunda hiçbir fikirleri yoktur. Bu gösterge, mevcut bir ticaret yöntemiyle güçlendirilmelidir. Basit bir eğilim çizgisi veya grafik desen sistemi, ADX çapraz okuma kullanılarak büyük ölçüde geliştirilebilir.

Şimdi, bu şaşırtıcı gösterge ile alım satım girişlerini nasıl bulacağımızı görelim.


ADX Cross Hull Style Indicator For MT5 - Girişleri Satın Alın
Destek seviyelerinin her türlü ticaret yönteminde önemli olduğunu belirttik. En pahalı sisteme sahip olabilirsiniz, ancak tüm göstergelerin filtre görevi gördüğünü göreceksiniz. Bu alım girişleri için trend ile yeni siparişlerin nasıl açılacağını öğreteceğiz. Bu, trendin yükselişe geçeceği anlamına gelir.

Mevcut grafikteki trendi dikkate alabileceğiniz için günlük grafiğe odaklanmanız gerekmez. Fiyat önemli direnci kırdığında veya desteğe dokunduğunda, satın alma fırsatı elde edersiniz. Uzun siparişten size kar sağlama şansı olan tüm yükseliş şamdanı yeşil bir noktaya sahip olmalıdır.

Geçerli desteğin ilk testinde yeşil noktayı arayın. Yeşil nokta görünüyorsa, uzun olanı yeşil noktanın veya desteğin altındaki SL ile açabilirsiniz. Yeşil nokta çok yakınsa, destek bölgesini düşünmelisiniz. Kar almak için, direnç seviyesine farklı bakış açılarından bakmak daha iyidir.

Yöntem mevcut eğilime bağlı olduğundan, durdurulana kadar Sl'yi hareket ettirmeye devam edebilirsiniz. Sadece mumun üzerinde kırmızı bir nokta görerek de ticaretten çıkabilirsiniz.


ADX Cross Hull Style Indicator For MT5 - Satış Girişleri
Hepimiz göstergelerin yardımcı araçlar olduğunu biliyoruz. Aktif grafik modeli tüccarları genellikle mükemmel filtreyi bulmakta zorlanırlar. Göstergelerin çoğunun önemli bir öncü veya gecikmeli sorunu var. Ancak ADX cross Hull'daki noktalar gerçek zamanlı. Bu gösterge ile herhangi bir yeniden boyama sorunu belirtilmediğinden, ticaret kurulumlarının değerlendirilmesi konusunda dikkatli olmalısınız.

Kısa ticaret için, göstergenin kullanımını grafik deseni ile göstereceğiz. Grafikte ters grafik modelini arayın. İyi bir ters grafik deseni, bir üçgen veya baş ve omuz deseni olabilir. Fiyat desteği kırarken, üzerinde taze bir nokta olan mumu arayın.

Kırmızı noktayı aldığınızda, kısa ticareti büyük bir güvenle almalısınız. Ancak grafikte kırmızı noktayı gördüğünüzde kaybı durdurmayı unutmak için bu kadar saf olmayın. Kırmızı nokta, size kısa olanı açmanın yolunu gösteren filtredir. Ödül oranı için standart risk ve para yönetimi tekniği, ticaret kuralınıza göre kullanılmalıdır.


ADX Cross Hull Style Indicator For MT5 - Sonuç


Bu şaşırtıcı göstergeye alışmak büyük bir zorluk olacaktır. Çaylaklar, karmaşık ortamda ticaret yapmayı sevdikleri için genellikle basit göstergeyi görmezden gelirler.

Bir gösterge, mükemmel bir ticaret stratejisi değildir. Planınıza göre kullanabileceğiniz ticaret yönteminin bir parçasıdır. Gösterge, mevcut bir ticaret yönteminin bir parçası olacaktır. Ticarette doğruluğunuzu artırmak için bu göstergeye aktif bir filtre olarak alışın. Stratejide noktalar öncelik kazandıkça, yaklaşımda kendinizi daha rahat hissedersiniz.

Ancak, ticaretin TP'ye çarpmadan tersine döneceğini fark edeceğiniz için noktalara körü körüne güvenmeyin. Ancak TP puanlarını düşürmeyin veya karlı işlemleri çok erken kapatmayın. Ödül oranına yönelik risk riski 1: 1 veya bundan daha az olacağı için büyük sorunlara neden olabilir. Hangi tür göstergeye güvendiğiniz önemli değil, herhangi bir kurulumda minimum ödül oranı riski 1: 2 olmalıdır.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.