AFL Winner Indicator For MT5

AFL Winner Indicator For MT5

Table Of Contents:

  1. AFL Winner Indicator For MT5
  2. AFL Winner Indicator For MT5 ile ticaret fikirleri
  3. AFL Winner Indicator For MT5 - Girişleri Satın Alın
  4. AFL Winner Indicator For MT5 - Satış Girişleri
  5. AFL Winner Indicator For MT5 - Sonuç

AFL Winner Indicator For MT5 , başlangıçta AmiBroker Formül Dili ile yazılmıştır ve daha sonra MQL5 diline aktarılmıştır. Gösterge, alt satıma veya aşırı alım bölgelerine alım satım yapabileceğiniz bir alt pencereye osilatör çizer. Ayrıca trendin yönünü de tespit edebilirsiniz. Mavi renk yukarı doğru eğilimleri göstermek için kullanılır. Düşme eğilimleri için kırmızı renk kullanılmıştır.

FREE AFL Winner Indicator

Download the FREE AFL Winner Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


AFL Winner Indicator For MT5 , AFL dilinde yazılmış çok sofistike bir araçtır. Bu gösterge, artırılabilen veya azaltılabilen yerleşik bir ters veri yapısı 0/100'e sahiptir. AFL Winner göstergesini kısa vadeli veya gün içi ticaret yöntemiyle kullanmayı tercih ederseniz, değeri düşürmelisiniz.

Aksine, bir pozisyon ticareti veya uzun vadeli ticaret yöntemi kullanmak istiyorsanız, varsayılan ayarları kullanın. Bu gösterge eğilimi analiz eder ve bir dizi kırmızı ve mavi mum oluşturur. Kırmızı mumların oluşumu gösterge panelinin üst kısmından başlar. Aksine kırmızı mumlar gösterge panelinin alt kısmına ulaştığında rengini maviye çevirmeye başlar. Kısacası, mumun döngüsel hareketinin rengindeki değişime de başvurabilirsiniz.

Ancak mumun döngüsel hareketinden yararlanmak çok zor bir iştir. Mevcut ticaret yönteminizle piyasa analizi yapamazsanız, doğru kararı vermek zor olacaktır. İyileşmeniz için, ilk aşamada daha yüksek zaman çerçevesi yöntemine odaklanmalısınız. Bu, mumların rengindeki değişikliği görmeniz için size yeterli zaman vermelidir. Bununla birlikte, AFL Winner'ı kısa bir zaman dilimi ticaret yöntemi için de kullanabilirsiniz.


AFL Winner Indicator For MT5 ile ticaret fikirleri


Profesyonel tüccarlar her zaman sağlam bir ticaret yöntemi kullanır. Onlara göre, göstergelerin kullanımı ticaret sinyallerini analiz etmek için fazladan bir adım gibidir. Herhangi bir zaman diliminde son derece güvenilir ticaret kurulumları bulabilen mükemmel bir sisteminiz yoksa, AFL Kazanan Göstergesini entegre etmeye çalışmamalısınız.

Bir ölçeklendirme yöntemi oluşturmak istemeniz durumunda, fiyat hareketleri ticareti ve haber analizi hakkında bilgi edinmek daha iyidir. Aksine, daha yüksek bir zaman diliminde işlem yapmayı tercih ederseniz, haber faktörlerini bir dereceye kadar görmezden gelebilirsiniz. Ancak uzmanlar, ticaret sektöründe risk faktörlerini önemli ölçüde düşük tuttuğu için her zaman haber analizinde yetenekli olmayı öneriyorlar.

Herhangi bir ortamda yüksek kaliteli ticaret gerçekleştirme sürecini öğrenirken, AFL Kazanan Göstergesini okumaya uygun hale getirmelisiniz. Uzun ticaret için, AFL Kazanan Göstergesindeki çubukların rengi mavi olmalıdır. Kısa ticaret için rengin kırmızı olması gerekir. Ancak akıllı tüccarlar, ticaret doğruluğunu artırmak için mumun konumunu analiz eder. Temel ayrıntılara girelim.


AFL Winner Indicator For MT5 - Girişleri Satın Alın
Herkes agresif yöntemler kullanarak zengin olmak ister. Acemi tüccar için agresif ticaret yöntemi, fırsatı değerlendirerek daha fazla kar anlamına gelir. Ancak çok çalışırsanız, agresif tüccarların aşırı alım satım yaptıklarını fark edeceksiniz. Kafa deriniz yüksek olsa bile, işlemlerin sıklığını kontrol edemezsiniz.

Ne kadar çok ticaret yaparsanız, hesabı havaya uçurma şansınız o kadar yüksek olur. PA sinyalleri veya güçlü gösterge okuma ile önemli destek seviyesinde kaliteli alım satım gerçekleştirebilmeniz için bir alım satım rutini geliştirin. Destek bölgesinde satın alma sinyali aldığınızda, AFL Winner Indicator'dan okumayı alın. Gösterge okuması, mavi çubuklarda güçlü bir yükseliş göstermelidir.

İdeal durumda, ticaret kurulumları, grafikte üç veya daha fazla mavi çubuk gördükten sonra oluşacaktır. AFL Winner Indicator'daki ilk mavi çubuklarda uzun ticareti açmaya çalışmak, çubukların eğiminin değiştiğinden emin olmadığınız için biraz risklidir.


AFL Winner Indicator For MT5 - Satış Girişleri
Akıllı yatırımcılar, kısa ticaretlerini yalnızca kritik direnç seviyelerinde gerçekleştirirler. Küçük bölgede satış çok zorlaştığı için her zaman küçük direnç seviyesini görmezden gelirler. Ticaret modelinizi iyileştirmek için önemli piyasa ayrıntılarını inceleyebilir ve tedarik hattı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Tedarik hattı yalnızca daha yüksek bir zaman diliminde çizilmelidir.

Tedarik hattında güçlü bir ret aldıktan sonra, satıcıların fiyatı yeni bir düşük seviyeye çekmeye hazır olduğuna dair onay alabilirsiniz. Ancak daha fazla para kazanmak için önyargılı olmayın ve risk faktörlerini artırmayın. Kenar çizgisinde bekleyin ve AFL Winner Göstergesi okumasına bakın. Gösterge çubuğu kırmızı renkte olmalıdır.

Uzun ticaretimiz gibi, grafikte minimum üç kırmızı çubuk beklemelisiniz. Gösterge tablosundaki kırmızı çubuklar satıcıların gücünü gösterecektir. Alım satım işlemlerini önemli destek bölgesinin kırılmasında yapıyorsanız, kırmızı çubukların konumunun neredeyse gösterge panelinin ortasında olduğunu görmelisiniz. Bu nedenle, satıcıların veya alıcıların gücünü değerlendirmek için renkli çubukların konumunu analiz edin.


AFL Winner Indicator For MT5 - Sonuç


Seçkin yatırımcılar, alım satımları almanın doğru yolunu biliyorlar. Döngüsel AFL Kazanan Göstergesini kullanmanın doğru yolunu bilseler bile riski asla artırmazlar. Bu göstergenin amacı, ticareti filtrelemektir. Uzun veya kısa ticaret açmak için size mükemmel bir yer göstermeyecektir. Bu gösterge ile hangi sinyalin daha geçerli olduğunu bileceksiniz.

Önemli haberler sırasında, AFL Winner Göstergesinde aşırı düzeyde renkli çubuklar görürseniz, bir patlama bekleyebilirsiniz. Ancak haberleri analiz etmenin doğru yolunu bilmediğiniz sürece, alım satımları asla koparmayın. Haber analizini öğrenmek için, bir demo hesabı edinin ve haber bülteninin hemen ardından fiyat hareketini inceleyin.

Piyasanın değişken durumuyla senkronize olmak biraz zaman alabilir. Ancak bir kez, temel verileri teknik analizle kolayca senkronize edebilirsiniz. Bu, ticaret yürütme sürecinizi önemli ölçüde iyileştirebilir. Ancak ne kadar iyi ticaret yaparsanız yapın, gereksiz riskler almamalısınız. Sermayeyi ne pahasına olursa olsun koruyabilmeniz için standart risk yönetimi kuralı hakkında bilgi edinin.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.