Angle of Averages Indicator For MT5

Angle of Averages Indicator For MT5

Table Of Contents:

  1. Angle of Averages Indicator For MT5
  2. Angle of Averages Indicator For MT5 ile ticaret fikirleri
  3. Angle of Averages Indicator For MT5 - Girişleri Satın Al
  4. Angle of Averages Indicator For MT5 - Satış Girişleri
  5. Angle of Averages Indicator For MT5 - Sonuç

Angle of Averages Indicator For MT5 için hareketli ortalamanın açısını hesaplar. Açılar size bir eğilimin gücünü gösterebilir. Dik açılar güçlü eğilimleri belirler. Gösterge, güçlü yükseliş eğilimleri sırasında yeşil alanları ve güçlü düşme eğilimleri sırasında sarı alanları çizmektedir. Gri alanlar hareketli ortalama açısının oldukça düz olduğu yerlerde fiyat hareketi gösteriyor.

FREE Angle of Averages Indicator

Download the FREE Angle of Averages Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


Angle of Averages Indicator For MT5 için Angle of Averages Indicator For MT5 , akıllı hesaplama üzerinde çalışan en zarif araçlardan biridir. İki eksenli verilerle çalışan göstergeler genellikle karmaşık algoritmaya dayanır çünkü içe aktarılan verileri okumaya formüle etmek için iki farklı veri kümesinin dikkate alınması gerekir.

Ancak ortalamaların açısı göstergesi farklı bir formül üzerinde çalışır. ATR formülüne göre renkli histogram oluşturur. Bu, ortalamalar göstergesi açılarında okuma oluşturmak için ortalama pip hareketinin dikkate alındığı anlamına gelir. Göstergelerin ikili bir işlevi vardır. Bir filtre görevi görebilir ve bunu bir ticaret tetikleme aracı olarak da düşünebilirsiniz.

Yeni bir ticaret yöntemi geliştiriyorsanız, ortalamaların açısını bir filtre aracı olarak düşünmemek daha iyidir. Ticaret stratejinizin ayrılmaz bir parçası haline getirdiğinizde en iyi sonucu alırsınız.


Angle of Averages Indicator For MT5 ile ticaret fikirleri


Bazılarınızın mevcut bir ticaret stratejisi olabilir. Ancak ortalamaların açısı göstergesi çok fazla sorun yaşamadan mevcut bir kenarla senkronize edilebildiğinden endişelenecek bir şey yok.

Ticarette stratejik yaklaşımı izleyerek ticaret becerilerini artırmaya çalışan kişiler bu aracı kullanmayı öğrenmelidir. Potansiyel ticaret kurulumunu, filtre görevi görse bile yüksek düzeyde doğrulukla belirlemenize yardımcı olabilir. Ancak, çubukların ve çubuğun rengindeki değişikliklerin pazarın farklı durumlarıyla nasıl tepki verdiğini bilmeniz gerekir.

İlk aşamada kulağa çok kafa karıştırıcı gelebilir, ancak alım satımları stratejik bir yaklaşımla almayı öğrendikten sonra, işleri hızlı bir şekilde değiştirebilmelisiniz. Ticaret sektöründe büyük bir kolaylık sağlar ve size gerçek zamanlı olarak klasik bir çözüm sunar.


Angle of Averages Indicator For MT5 - Girişleri Satın Al
Herhangi bir varlığı satın almak, güçlü bir destek seviyesi bilgisi gerektirir. Güçlü bir ticaret yöntemine sahip kişiler, genellikle önemli destek bölgesinde uzun süre ticaret yaparlar. Ancak, daha yüksek zaman dilimini analiz etmek için mükemmel adımları bilmiyorsanız, önemli destek bölgesini bulmak biraz zordur.

Diyelim ki, varlığı satın alacağınız yeri tam olarak söyleyen mükemmel bir stratejiniz var. Bazen, birkaç mumdan sonra piyasanın ticaret kurulumlarınıza tepki verdiğini fark edeceksiniz. Bunun nedeni, stratejinin hesaba katılarak ivme kazanmamasıdır. Ancak ortalama gösterge okuma açılarını analiz ederseniz, ticareti doğru zamanda yapabilirsiniz.

Göstergenin sıfır çizgilerinin üstünde bir kireç rengi çubuğu görünmelidir. Potansiyel satın alma sinyalini belirledikten sonra yeşil çubuk genellikle 4-5 mumdan sonra görünür. Daha geniş stop loss kullanımına yol açacak olsa da, ticaretin doğruluğunu artırabilirsiniz. Daha yüksek bir kazanma oranı elde edersiniz ve bu, güven seviyenizi önemli ölçüde artırmalıdır.

Ancak Forex piyasasında ortalama çubuğun açısını Kutsal Kase olarak düşünmeyin. Hala kaybedilen işlemleriniz olacak ve yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Bazılarınız geniş durdurma kaybı kavramından hoşlanmayabilir ve ince ayarlı okumayı ortalama göstergenin açılarından kolayca alabilirler. Bu adımı kısa ticaret kurulumlarında öğreteceğiz.


Angle of Averages Indicator For MT5 - Satış Girişleri
Güçlü bir düşüş trendinde alım satım yapmak çok zor bir iştir. Okumayı ortalama açıdan almak için normal tekniği kullanırsanız, çok geniş bir stop loss kullanacaksınız. Ancak bu bölümde, bu göstergeden farklı bir formatta okumayı size öğreteceğiz.

Varlıktaki potansiyel satış seviyesini bulduktan sonra, alım satımları gri çubuklardan almayı düşünmelisiniz. Gri çubuklar, referans çizgisinin negatif tarafında oluşturulmalıdır. Gri çubukları gördüğünüzde, boyutu giderek artan art arda üç gri çubuğu bekleyin. Ortalamalar göstergesinin açılarının dördüncü gri çubuğunda kısa ticareti açın.

Gri çubuğun uzunluğundaki kademeli artış bize fiyatın güçlü bir düşüşe katılmaya hazır olduğunu söylüyor. Genellikle, 5-7 gri çubuktan sonra referans çizgisinin negatif tarafında altın renkli çubuklar bulmalısınız. Okumayı almak için bu ince ayarı kullandığınızda, sadece trendle alım satım yaptığınızdan emin olun.

Ticaret, destek seviyesinin kırılmasından hemen sonra alınacağından, geniş bir stop loss kullanmak zorunda değilsiniz. Desteğin büyük bir düşüş şamdanıyla kesilmesi durumunda, fiyatta küçük bir yükseliş düzeltmesi beklemelisiniz. Yükseliş düzeltmesinin sonunda ticareti açabilmeniz için altın ayıları beklemek her zaman daha iyidir.


Angle of Averages Indicator For MT5 - Sonuç


Ortalama Açı'yı mevcut ticaret sisteminize entegre etmek çok basit bir süreçtir. Yine de, bazı çaylaklar renkli çubukların ve gri çubukların ticaret sürecinde kendilerine nasıl yardımcı olduğunu bilmedikleri için bunu zor buluyor.

Fiyat hareketini analiz etmeli ve çubukların uzunluğunu ve rengini ortalamalar açısından değerlendirmelidirler. Fiyatın göstergelerin çubukları üzerindeki etkisini öğrendikten sonra, tüccarlar yeni göstergeyi mevcut işlem yöntemleriyle kolayca senkronize edebilmelidir.

Göstergenin ters işlem yönteminde işlem yaptığı düşünülüyorsa, herhangi bir işlem açmadan önce iki renkli çubukları beklemelisiniz. Diyelim ki, yükselişin tersine çevrilmesiyle ticaret yapmak istiyorsunuz. İşlemi asla ilk yeşil çubukta açmayın, bunun yerine ikinci yeşil çubuğun oluşmasını bekleyin.

Benzer şekilde, aşağı yönlü ters ticaret tekniği için, ikinci altın renkli çubukları beklemelisiniz. Deneyimsiz bir tüccar olarak, önce ters ticaret tekniğiyle başlamamalısınız. Trend ticaret stratejisiyle başlayın ve göstergeyi ihtiyatlı bir şekilde kullanın. Deneyim kazandıkça, bu klasik göstergeyi okuyarak karmaşık stratejileri test edin.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.