Asymmetric Trend Pressure Indicator For MT5

Asymmetric Trend Pressure Indicator For MT5

Table Of Contents:

  1. Asymmetric Trend Pressure Indicator For MT5
  2. Asymmetric Trend Pressure Indicator For MT5 için Asymmetric Trend Pressure Indicator For MT5 ile ticaret fikirleri
  3. Asymmetric Trend Pressure Indicator For MT5 - Girişleri Satın Alın
  4. Asymmetric Trend Pressure Indicator For MT5 - Satış Girişleri
  5. Asymmetric Trend Pressure Indicator For MT5 - Sonuç

Asymmetric Trend Pressure Indicator For MT5 , trendin gücünü ve trendin yönünü gösterir. Aynı zamanda oynaklığı ölçmek için bir araçtır. Aşırı alım ve aşırı satım koşullarını tespit edeceksiniz. Bir eğilimin sonunda düzenli sapmaları tespit edebileceksiniz. Gösterge yüksek derecede yapılandırılabilir. Yukarı Dönemi, Aşağı Dönemi, Dönemi ve göstergenin yukarı ve aşağı çizgileri gösterip göstermemesi gerektiğini değiştirebilirsiniz.

FREE Asymmetric Trend Pressure Indicator

Download the FREE Asymmetric Trend Pressure Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


Asymmetric Trend Pressure Indicator For MT5 en son değişiklikleri kullanan çeşitlendirilmiş bir göstergedir. Gösterge, eğilimi analiz ederken belirli bir enstrüman için en küçük fiyat hareketi vurgulanacak şekilde tasarlanmıştır.

Geleneksel trend belirleme araçlarının çoğu karmaşık bir algoritmaya dayanır ve fiyattaki kısa vadeli dalgalanmalar genellikle göz ardı edilir. Bu genellikle göstergede gecikmeli bir sorun yaratır. Ancak Asimetrik Trend Baskısı aracının yardımıyla bir tüccar, trendin mükemmel yönünü kolayca bulabilir. Hangi zaman dilimini seçerseniz seçin, mavi renkli sinyal hattını kullanarak o zaman dilimi için trendi belirleyebileceksiniz.

Mavi renkli sinyal çizgisi referans çizgisi 0 ile salınır ve bu çizgi ticaret yürütme sürecinde büyük bir öneme sahiptir. Ancak bu referans çizgisinin temel işlevini alış ve satış bölümünde tartışacağız. Bundan önce, dengeli bir ticaret yönteminin rolünü bilmemiz gerekiyor. Bu dinamik Asimetrik Trend Basınç göstergesini mevcut ticaret modüllerine entegre etmek isteyenler, sistemlerinin her türlü piyasa durumuyla başa çıkabileceğinden emin olmalıdır.


Asymmetric Trend Pressure Indicator For MT5 için Asymmetric Trend Pressure Indicator For MT5 ile ticaret fikirleri


Ticarete ilk kez başladığınızda işler kolay görünebilir. Forex'teki önemli terimler hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğunuzda, ticaret mesleğinin oldukça hassas olduğunu fark edeceksiniz. Küçük bir hata size büyük bir kayba mal olabilir ve bu tür stresle baş edemezsiniz. Kariyeriniz için bir başarı tehdidini ortadan kaldırmak için, makul bir kazanma oranına sahip bir ticaret yöntemi seçmeniz gerekir.

Sistem, ticaretin% 60'ını kazanamazsa, Asimetrik Trend Baskısını kullanmanın bir anlamı yoktur. Bu gösterge daha çok bir sinyal parlatıcı gibidir. Bu, Asimetrik Trend Basıncını aktif bir filtre olarak kullanarak kötü sinyalleri iyi sinyallerden ayırabileceğiniz anlamına gelir. Ticaret filtresi için, basit trend ticareti konseptini kullanacağız. Bununla birlikte, bazı gelişmiş tüccarlar para kazanmak için genellikle fiyatta daha derin düzeltme kullanır.

Ancak ters işlem yönteminin kullanılması durumunda, riski her işlemde% 1'e düşürmeniz gerekir. Trend lehine kaliteli işlemleri kolayca gerçekleştirebilmemiz için Asimetrik Trend Basınç göstergesinin temel işlevini öğrenelim.


Asymmetric Trend Pressure Indicator For MT5 - Girişleri Satın Alın
Bir varlık satın almak için, bir tüccar satın alma bölgesini bulmalıdır. Bunun için, ana destek seviyesi hakkında kesin bilgi şarttır. Temel destek seviyesinin belirlenememesi, tüccarlar için büyük bir dezavantaj olacaktır. Bu nedenle yatırımcılardan piyasanın kilit dalgalanmalarına odaklanan bir alım satım yöntemi kullanmaları istenir.

Daha yüksek zaman diliminden anahtar salınımlar kullanıldığında, potansiyel satın alma sinyalleri çok daha geçerli hale gelir. Mevcut ticaret yönteminizi kullanarak uzun siparişi açmak için yeşil sinyal aldığınızda, Asimetrik Trend Basınç Göstergesi okumasına bakmanız gerekir. Mavi sinyal çizgisi, trendin momentumunu gösterecek şekilde yükseliyor olmalıdır.

Mavi sinyal hattındaki yükselen hareket, fiyatın yeni bir zirveye çıkmaya ve büyük bir direnci test etmeye hazır olduğunu söylüyor. Bu nedenle, alım satım stratejinizden ve Asimetrik Trend Basınç Göstergesinden onay aldıktan sonra minimum riskle varlığı satın almak çok mantıklı bir karar olarak kabul edilir. Ancak piyasa mantıksız davranabileceğinden, haber çıkış saatlerinde işlem yapmamaya çalışın.


Asymmetric Trend Pressure Indicator For MT5 - Satış Girişleri

Kısa ticaret kurulumlarına geçersek, direncin ne olduğunu bilmeliyiz. Geçerli bir direnç seviyesi, boğaların yükselişini sınırlayacak. Güçlü düşüş reddini bulun veya ana direnç seviyesinde düşüş şamdan formasyonunu arayın. Direnç seviyesi daha yüksek bir zaman diliminde çizilmelidir ve bu, fiyatın düşmeye hazır olduğunun açık bir göstergesidir.

Satış sinyali onaylandıktan sonra Asimetrik Trend Basıncına bir göz atın. Mavi sinyal hattındaki basınç aşağı doğru olmalıdır. Basit bir ifadeyle, Asimetrik Trend Basıncı'ndaki mavi çizgi keskin bir şekilde düşecek. Alım satımların destek seviyesinin kırılması durumunda, mavi sinyal çizgisini referans çizgisinin sıfır altında bulmanız gerekir.

Ancak 1. dakika veya 5. dakika çizelgeleri ile uğraşırken bu referans çizgisi dikkate alınır. Daha yüksek bir zaman diliminde, onayı sadece eğimden almak tamamen iyidir. Demo ortamında bu araca alışın ve bu göstergeyi kullanırken asla bir sorun yaşamayacaksınız.


Asymmetric Trend Pressure Indicator For MT5 - Sonuç


Profesyonel tüccarlar, reaktif yapısı nedeniyle Asimetrik Trend Basınç göstergesini kullanmayı severler. Tüccarlar, trendin ana yönünü ortaya çıkaran gerçek zamanlı veriler alır. Dolayısıyla, fiyattaki mümkün olan en kısa hareketlerden yararlanmak isteyenler bu göstergeyi denemeli. Ancak unutmayın, bu araçtan verileri alarak her seferinde kazanamazsınız.

Tarihi fiyat hareketini inceleyin, destek ve direnişte bazı büyük artışlar göreceksiniz. Ani yükselişler, alım satımları ortadan kaldıracak kadar büyüktür ve piyasa tahmin ettiğiniz yolda yükselse bile herhangi bir kar elde edemezsiniz. Böylesine büyük artışlardan kaçınmak için, büyük haber olaylarından kaçınmalısınız. Haberlerin farklı enstrümanlar üzerindeki etkisini inceleyin ve yakında lot büyüklüğünüze varyasyonlar getireceğiniz konusunda kendinize güveneceksiniz. Haberleri takas edeceğiniz için lot boyutunu asla değiştirmeyin.

Çoğu zaman kazanabilmek için kesin bir risk yönetimi planına bağlı kalın. İkinci olarak, düzenli olarak kaybedilen birkaç ticareti kabul etmeye hazırlanmanız gerekir. Küçük kayıplarla kendinizi rahat hissetmek, size başarıya giden nihai yolu sağlar. Duygularınızı yönetin ve açgözlülüğünüzü kontrol edin, böylece Asimetrik Eğilim Baskısını asla Kutsal Kase olarak görmezsiniz. Diğer göstergeler gibi bu göstergeden okumayı alın. Mevcut ticaret yönteminizin yardımıyla çıkardığınız piyasa detaylarına öncelik verin.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.