BeginnerAlert Indicator For MT5

BeginnerAlert Indicator For MT5

Table Of Contents:

  1. BeginnerAlert Indicator For MT5
  2. BeginnerAlert Indicator For MT5 ile ticaret fikirleri
  3. BeginnerAlert Indicator For MT5 - Girişleri Satın Alın
  4. BeginnerAlert Indicator For MT5 - Girişleri Sat
  5. BeginnerAlert Indicator For MT5 - Sonuç

BeginnerAlert Indicator For MT5 için BeginnerAlert Indicator For MT5 , yeni başlayan yatırımcıların trendin yönünü ve olası destek ve direnç seviyelerini tespit etmelerine yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Bu gösterge MT5 pop, e-posta ve anında iletme bildirimleriyle bile uyarılar verir. Uyarı özelliği ile gerçek zamanlı olarak bilgilendirileceksiniz ve gün boyunca ekranları izlemenize gerek kalmayacak.

FREE BeginnerAlert Indicator

Download the FREE BeginnerAlert Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur


BeginnerAlert Indicator For MT5 , Nikolay Kositsin tarafından geliştirilmiştir. Bu, piyasanın en uç noktasını gösteren özel bir gösterge türüdür. Ticaret endüstrisi ile deney yapanlar, uç noktaların genellikle destek ve direnç seviyeleri olarak kabul edildiğini bilirler.

Bunlar, belirli bir enstrümanın fiyatının yönünü tersine çevirme eğiliminde olduğu kilit yerlerdir. BeginnerAlert göstergesi, yatırımcılara belirli bir ticaretteki duruşlarını değerlendirmek için eşsiz bir fırsat veren önemli destek ve dirençte perakende tüccarlar için mükemmel bir sinyal oluşturur.

Yüksek frekanslı firmalar için alım satım yapan kişiler, kötü sinyalleri filtrelediği için BeginnerAlert göstergesini yoğun bir şekilde kullanır. Aslında mükemmel kullanımını bilerek kısa sürede performansınızı artırabilirsiniz. Direnç bölgesinde mor noktalar oluşur ve destek bölgesinde mavi noktalar oluşur.

Bu noktaların, size karlı işlemleri garanti edebilecek herhangi bir mutlak seviye göstermediğini unutmayın. İşlemleri kaybetmek hala oyunda olacak, ancak risk yönetimi politikalarına meraklı olanlar büyük kayıpları kolayca önleyebilir ve büyük sorunlar yaşamadan makul miktarda para kazanabilirler.


BeginnerAlert Indicator For MT5 ile ticaret fikirleri


İşlem avantajı, Forex piyasasında kar elde etmekten sorumludur. Güçlü bir ticaret avantajına sahip kişiler, piyasanın karmaşık durumunda bile başarılı olma eğilimindedir. Ancak, BeginnerAlert göstergesi ile zayıf bir işlem avantajı ile işlem yapmayı düşünüyorsanız, işlemlerin çoğunu kaybetmeye hazır olun.

Ticaret yürütmenizi iyileştirmek için, ticaret yürütme sürecinizi büyük ölçüde iyileştirecek basit bir sisteme güvenmeniz gerekir. Renkli noktalara odaklanmak yerine, SR seviyelerine odaklanın. Mükemmel alım ve satım bölgesini tespit edebilecek sağlam bir ticaret yöntemi geliştirin. Başarı oranını artırmak için, daha yüksek bir zaman dilimine bağlı olarak başlayabilirsiniz.

Dakika zaman çerçevesi perakende tüccarlara doğru veriler vermez. BeginnerAlert göstergesi, dakika zaman diliminde sık sık renkli noktalar basacaktır ve yüksek RR oranına sahip bir işlem bulmak zor olacaktır. Daha yüksek zaman dilimi ticaret yöntemine alışmak biraz zaman alabilir, ancak bir kez ustalaşmayı başardığınızda, BeginnerAlert göstergesinin tüm avantajlarından yararlanabileceksiniz. BeginnerAlert göstergesinin yardımıyla renkli noktalar ve ticaret yürütme süreci hakkında bilgi edinme zamanı.


BeginnerAlert Indicator For MT5 - Girişleri Satın Alın
Güçlü bir talep seviyesi, satın alma sinyalini aramamız gereken bir yerdir. Tüccarlar genellikle destek bölgesindeki fiyat yükseliş çubuğuna veya şamdanlara bağlıdır. Ancak bu yöntem, becerilerinize ve kullandığınız üstünlük türüne bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Genel olarak konuşursak, göstergeye dayalı ticaret yöntemi o kadar mükemmel değildir.

Gösterge verileri, istediğiniz uzun ticaret kurulumunu bulduktan sonra alınmalıdır. Mevcut ticaret yönteminizle, destek seviyesinde mükemmel satın alma sinyalini bulmaya çalışın. İşlemler için RR oranını analiz edin. 1: 4'ten azsa, ticaret fikrinizi dikkate almamalısınız. RR oranını değerlendirdikten sonra, yükseliş ticaret kurulumunun altındaki mavi noktayı arayın.

Mavi nokta varsa, ticaret aracında uzun süre işlem yaparak para kazanmak için harika bir fırsatınız var. Ancak BeginnerAlert'i kullandığınız için riski artırmayın. Gösterge okuması, güven seviyenizi güçlendirici olarak düşünülmelidir. Direnç bölgesinin üzerinde mor nokta bulunan işlemleri yaparken, önemli bir bölgede satış yaptığınızdan eminiz.


BeginnerAlert Indicator For MT5 - Girişleri Sat
Satış girişleri tıpkı uzun emir gibi alınır. Destekte ticaret kurulumunu aramak yerine, tedarik bölgesini kullanacağız. Daha kolay bir ifadeyle, direnç seviyesinde kısa sinyali arayın. Ancak en zor kısım, boğaları tutup ayıları harekete geçirebilecek geçerli bir direniş bulmaktır.

Bunu daha yüksek bir zaman çerçevesi seçerek yapabilirsiniz. Bazılarınız desteğin kesildiği anda satış yapmak istiyor olabilir, büyük bir haber bülteni sonucunda destek seviyeleri çıkarıldığı için haber verilerini dikkate almalıdırlar. Aşağı yönlü ticaret kurulumunu bulduğunuzda, renkli noktalara bir göz atın. BeginnerAlert göstergesi, direnç bölgesinde macenta renkli bir nokta koymalıdır.

Nokta, satıcıların harekete geçtiğini gösterir. Eflatun renkli nokta ile direnç bölgesindeki kısa ticareti alarak, büyük bir sorun yaşamadan makul bir kar elde edebilirsiniz. BeginnerAlert'ten okumayı değerlendirerek ticaret kurulumlarını tamamladıktan sonra, kısa ticaretinizi yapabilir ve para kazanabilirsiniz.


BeginnerAlert Indicator For MT5 - Sonuç


Her tüccar kendi disiplinine odaklanmak zorundadır. Ortak kurallardan kaçınmak ve riski artırarak kar potansiyelini artırmaya çalışmak kariyerinizi büyük risk altına sokabilir. Sermayenin güvenliğini sağlamak için, bir tüccar her zaman güvenli bir yaklaşım aramalıdır.

BeginnerAlert göstergesi kötü alım satımları çok kolay bir şekilde filtreleyebilse de, risk faktörleriniz konusunda kendinizi rahat hissetmelisiniz. Diyelim ki hesap bakiyenizin% 5'ini riske attınız. Yani, BeginnerAlert'i kullandıktan sonra arka arkaya 5 işlem kaybederseniz,% 25 oranında düşüş yaşarsınız. Böylesine büyük bir kayıptan kurtulmak çok zor bir görev olabilir. Ancak hesap bakiyesinin yalnızca% 2'sini riske atarsanız, öz sermayenin% 10'unu kaybedersiniz. Alım satımları stratejik bir yaklaşımla aldığınızda bakiyenizin% 10'unu geri kazanmak mümkündür.

Agresif yönteme odaklanmayı bırakın ve demo ortamında ticaret tekniğinizi geliştirmeye çalışın. Demo ortamını vurgulayın ve bol bol pratik yapın. BeginnerAlert'tan okumayı kutsama olarak alın. Ancak BeginnerAlert göstergesinin okumalarına asla bağımlı olmayın. Gösterge okuma ile çok fazla önyargılı olmak ilerlemeyi yavaşlatabilir ve işleri daha da kötüleştirebilir. Mükemmel dengeyi bulun ve alım satımları dikkatli yapın.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.