Candles arbitrary seconds Indicator For MT5

Candles arbitrary seconds Indicator For MT5

Table Of Contents:

 1. Candles arbitrary seconds Indicator For MT5
 2. Instalace Candles arbitrary seconds Indicator For MT5
 3. Parametry Candles arbitrary seconds Indicator For MT5
 4. Vyrovnávací Candles arbitrary seconds Indicator For MT5
 5. Hlavní části Kodexu

Ukazatel Candles arbitrary seconds Indicator For MT5 je jedinečný technický obchodní ukazatel, který vytváří svícny, které nejsou založeny na klíštěch - funguje to pouze na základě času na formulaci svícnů - vygeneruje se nový pruh s otevřenými, zavřenými, vysokými a nízkými hodnotami pro zvolené období během několika sekund. Proto tato verze nezávisí na klíšťatech v žádném aspektu jejího výpočtu, což znamená, že může dokonce fungovat na měnových párech, když je trh uzavřen, ale bude existovat pouze rovná čára jednoduše proto, že během víkendů nedochází k žádným aktivním změnám cen. Medvědí pruhy ve své sérii jsou namalovány oranžovou barvou a býčí pruhy ve své sérii jsou namalovány zelenou barvou - je třeba poznamenat, že tento indikátor nezakresluje offline data. Dále, pokud se obchodník nebo analytik rozhodne nahrát tento ukazatel ve více případech se stejným nastavením v jiném čase, nevytvoří stejný graf, protože v konečném důsledku se budou data lišit. Nejedná se o ukazatel, který obchodníkům dá zřejmé signály nebo nastavení obchodu, ale měl by být považován za nástroj pro analýzu přidané hodnoty, který obecně nemá přímou roli při spouštění objednávek na nákup a prodej.

FREE Candles, arbitrary seconds Indicator

Download the FREE Candles, arbitrary seconds Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Instalace Candles arbitrary seconds Indicator For MT5

Po stažení indikátoru pomocí výše uvedeného formuláře je třeba rozbalit zip soubor. Pak musíte zkopírovat soubor Candles_parbitrary_seconds8_1.1.mq5 do složky MQL5Indicators vaší instalace MT5 . Poté prosím restartujte MT5 a poté uvidíte indikátor v seznamu indikátorů.

Parametry Candles arbitrary seconds Indicator For MT5

Candles arbitrary seconds Indicator For MT5 obsahuje parametry 1 lze nakonfigurovat.

input int Seconds = 3; // Seconds for candles interval 

Vyrovnávací Candles arbitrary seconds Indicator For MT5

Candles arbitrary seconds Indicator For MT5 5 Candles arbitrary seconds Indicator For MT5 poskytuje vyrovnávací paměti 5 .

SetIndexBuffer(0,cano ,INDICATOR_DATA); SetIndexBuffer(1,canh ,INDICATOR_DATA); SetIndexBuffer(2,canl ,INDICATOR_DATA); SetIndexBuffer(3,canc ,INDICATOR_DATA); SetIndexBuffer(4,colors,INDICATOR_COLOR_INDEX); 

Hlavní části Kodexu

int OnCalculate(const int rates_total,         const int prev_calculated,         const datetime& time[],         const double& open[],         const double& high[],         const double& low[],         const double& close[],         const long& tick_volume[],         const long& volume[],         const int& spread[]) {   int bars = Bars(_Symbol,_Period); if (bars lt rates_total) return(-1); updateData();  return(rates_total); } 

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.