Price_Channel goesterge icin MT5 (goestergesi ile indir)

Price_Channel Indicator For MT5

Price_Channel Indicator For MT5

Table Of Contents:

 1. Price_Channel Indicator For MT5
 2. Price_Channel Indicator For MT5 Yükleme
 3. Price_Channel Indicator For MT5 Parametreleri
 4. Price_Channel Indicator For MT5
 5. Kodun Ana Bölümleri

Price_Channel Indicator For MT5 için Price_Channel Indicator For MT5 , fiyat eylemini esasen üç katlı bir kanala kanalize eden basitleştirilmiş bir teknik ticaret aracıdır - her bir çizgi belirli bir bandı temsil eden farklı bir renge sahiptir - üst bant, maksimum seviye olarak kabul edilebilecek kırmızı renktedir alt bant ise alım satım kanalının minimum seviyesi olarak hizmet eden lacivert renkle, daha sonra orta bant fiyat eylem kanalının ortalama seviyesi olarak hizmet veren açık mavi renkle renklendirilir. Bu nedenle, bu bantların belirli bir mum periyodu boyunca gösterilen sürekli değişen minimum, ortalama ve maksimum seviyelerin bir ticaret kanalı olduğu söylenebilir - dönemden bahsetmek gerekirse, dönem, bu şekilde yapılandırılabilen ana giriş parametresidir. tüccar veya analistler kendi ticaret sistemleri veya ticaret stratejileri için uygun görürler. İlk bakışta tüccarlar, bu gösterge üst ve alt bantları takas etmeyi süper kolaylaştırıyormuş gibi hissedebilirler çünkü aşırı ve aşırı alımlı bölgeler gibi davranırlar, ancak bu tamamen doğru değildir, çünkü kopmaların arkasında yeni eğilimler oluştuğunda fikir çok riskli bir çabaya dönüşür.

FREE Price_Channel Indicator

Download the FREE Price_Channel Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Price_Channel Indicator For MT5 Yükleme

Göstergeyi yukarıdaki form aracılığıyla indirdikten sonra zip dosyasını açmanız gerekir. Ardından price_channel.mq5 dosyasını MT5 kurulumunuzun MQL5Indicators klasörüne kopyalamanız gerekir. Bundan sonra lütfen MT5'i yeniden başlatın, ardından göstergeyi göstergeler listesinde görebileceksiniz.

Price_Channel Indicator For MT5 Parametreleri

Price_Channel Indicator For MT5 , yapılandırılacak 1 parametrelerine sahiptir.

input int InpChannelPeriod=22; // Period 

Price_Channel Indicator For MT5

Price_Channel Indicator For MT5 , 3 arabelleklerini sağlar.

SetIndexBuffer(0,ExtHighBuffer,INDICATOR_DATA); SetIndexBuffer(1,ExtLowBuffer,INDICATOR_DATA); SetIndexBuffer(2,ExtMiddBuffer,INDICATOR_DATA); 

Kodun Ana Bölümleri

int OnCalculate(const int rates_total,const int prev_calculated,         const datetime &Time[],         const double &Open[],         const double &High[],         const double &Low[],         const double &Close[],         const long &TickVolume[],         const long &Volume[],         const int &Spread[])  {  int i,limit; //--- check for rates  if(rates_total lt InpChannelPeriod)    return(0); //--- preliminary calculations  if(prev_calculated==0)    limit=InpChannelPeriod;  else limit=prev_calculated-1; //--- the main loop of calculations  for(i=limit;i lt rates_total && !IsStopped();i++)   {    ExtHighBuffer[i]=Highest(High,InpChannelPeriod,i);    ExtLowBuffer[i]=Lowest(Low,InpChannelPeriod,i);    ExtMiddBuffer[i]=(ExtHighBuffer[i]+ExtLowBuffer[i])/2.0;;   } //--- OnCalculate done. Return new prev_calculated.  return(rates_total);  } //+------------------------------------------------------------------+ 

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.