Candles arbitrary seconds Indicator For MT5

Candles arbitrary seconds Indicator For MT5

Table Of Contents:

 1. Candles arbitrary seconds Indicator For MT5
 2. Candles arbitrary seconds Indicator For MT5 Yükleme
 3. Candles arbitrary seconds Indicator For MT5 Parametreleri
 4. Candles arbitrary seconds Indicator For MT5
 5. Kodun Ana Bölümleri

Candles arbitrary seconds Indicator For MT5 için kene bazlı olmayan şamdanlar oluşturan benzersiz bir teknik ticaret göstergesidir - sadece şamdanları formüle etmek için sadece zaman temelinde çalışır - Açık, Kapalı, Yüksek ve Düşük ile yeni bir çubuk oluşturulur. saniye içinde seçilen süre. Bu nedenle bu versiyon, hesaplamanın herhangi bir yönündeki kenelere bağlı değildir, yani piyasa kapandığında döviz çiftleri üzerinde bile çalışabilir, ancak hafta sonları aktif bir fiyat değişikliği olmadığı için sadece düz bir çizgi olacaktır. Serisindeki düşüş çubukları turuncu renkte ve serisindeki boğa çubukları yeşil renkte boyanmıştır - bu göstergenin çevrimdışı verileri çizmediğine dikkat edilmelidir. Ayrıca, bir tüccar veya analist bu göstergeyi aynı anda birden fazla durumda aynı ayarlarla farklı bir zamanda yüklemeye karar verirse, aynı grafik üretilmez çünkü sonuçta veriler farklı olacaktır. Bu, trader'lara görünür sinyaller veya ticaret kurulumları verecek bir gösterge değildir, ancak genellikle alım ve satım emirlerini tetiklemede doğrudan bir rolü olmayan ek bir analiz aracı olarak kabul edilmelidir.

FREE Candles, arbitrary seconds Indicator

Download the FREE Candles, arbitrary seconds Indicator for MT5.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Candles arbitrary seconds Indicator For MT5 Yükleme

Göstergeyi yukarıdaki form aracılığıyla indirdikten sonra zip dosyasını açmanız gerekir. Ardından Candles_parbitrary_seconds8_1.1.mq5 dosyasını MT5 kurulumunuzun MQL5Indicators klasörüne kopyalamanız gerekir. Bundan sonra lütfen MT5'i yeniden başlatın, ardından göstergeyi göstergeler listesinde görebileceksiniz.

Candles arbitrary seconds Indicator For MT5 Parametreleri

Candles arbitrary seconds Indicator For MT5 , yapılandırılacak 1 parametrelerine sahiptir.

input int Seconds = 3; // Seconds for candles interval 

Candles arbitrary seconds Indicator For MT5

Candles arbitrary seconds Indicator For MT5 , 5 arabelleklerini sağlar.

SetIndexBuffer(0,cano ,INDICATOR_DATA); SetIndexBuffer(1,canh ,INDICATOR_DATA); SetIndexBuffer(2,canl ,INDICATOR_DATA); SetIndexBuffer(3,canc ,INDICATOR_DATA); SetIndexBuffer(4,colors,INDICATOR_COLOR_INDEX); 

Kodun Ana Bölümleri

int OnCalculate(const int rates_total,         const int prev_calculated,         const datetime& time[],         const double& open[],         const double& high[],         const double& low[],         const double& close[],         const long& tick_volume[],         const long& volume[],         const int& spread[]) {   int bars = Bars(_Symbol,_Period); if (bars lt rates_total) return(-1); updateData();  return(rates_total); } 

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.