Isakas Sekelper Trading System For MT4

Isakas Sekelper Trading System For MT4

Table Of Contents:

  1. Isakas Sekelper Trading System For MT4
  2. Výběr obchodního nástroje
  3. Isakas Sekelper Trading System For MT4 - Long trade setup
  4. Isakas Sekelper Trading System For MT4 - Short trade setup
  5. Řízení obchodu
  6. Závěr


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Isakas Sekelper Trading System For MT4 je velmi stará obchodní strategie, kterou stále používají výhradně zkušení obchodníci. Tato strategie vyžaduje rychlé pochopení nejvyšších a nejnižších úrovní trhu. Lidé, kteří mají silné základy a vědí o fázi retracementu a trendů na trhu, mohou pomocí této jedinečné strategie ohromně obchodovat. Strategie zahrnuje 3 jedinečné klíčové ukazatele. Jedná se o - HMA, non-lag dot MA a FX Fischer mod. Po načtení šablony může indikátor vytvořit vyskakovací upozornění, které maloobchodním obchodníkům poskytne jasný signál o potenciální dlouhé a krátké obchodní příležitosti. Může chvíli trvat, než si zvyknete na různé tečkové grafy, ale jakmile si uvědomíte mechanismus tohoto indikátoru, můžete snadno zajistit konzistentní zisk.

FREE Isakas Sekelper Trading System

Download the FREE Isakas Sekelper Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Zajistit stálý zisk v kratším časovém rámci je velmi těžký úkol. Vzhledem k tomu, že doporučený časový rámec pro použití systému obchodování Isakas Sekelper je pouze minutový graf, musí obchodníci postupovat velmi opatrně. Malá chyba v analýze MA-sekvence bez zpoždění může vést ke ztrátě objednávek. Dobrá zpráva však je, že strategie vyžaduje velmi jednoduché kroky. Začínající obchodník, který má dobré znalosti o různých cyklech trendu, může tento systém využít.


Výběr obchodního nástroje


Systém obchodování Isakas Sekelper není jako vaše běžná strategie skalpování. Tuto obchodní strategii tedy můžete nasadit k obchodování s jakýmkoli nástrojem. Musíte pečlivě analyzovat pohyb měnového páru a vybrat ten správný obchodní nástroj. Abychom kroky usnadnili, povzbudíme obchody, aby obchodovaly pouze s hlavními měnovými páry. Ale výběr hlavního obchodního nástroje ze 7 hlavních měnových párů bude pro začínající obchodníky těžká práce. Existuje však několik určitých pravidel, kterými se můžete řídit, abyste zúžili seznam měnových párů.

První věc, kterou byste měli zvážit, je trend. Zkuste vybrat trendové dílo. Druhým faktorem by mělo být průměrné rozpětí a cenový pohyb daného aktiva. Denní průměrný pohyb cen by měl být vyšší než 50 pipů a rozpětí by mělo být nižší než 3 pipy. Obvykle toto rozpětí nebude klíčovým problémem, pokud obchodujete s high-end brokerem. Poslední věc, kterou je třeba vzít v úvahu faktorem zpráv. Nepoužívejte tuto strategii před vydáním ekonomických zpráv. Data základních zpráv mohou na trhu vytvořit obrovský chaos, který způsobí falešný nárůst a neočekávané zvraty v trendu. Systém obchodování Isakas Sekelper by tedy měl být používán k obchodování pouze se stabilním stavem trhu.


Isakas Sekelper Trading System For MT4 - Long trade setup


Možná se divíte, že obchodní proces je velmi tvrdý. V hlavním grafu byste měli vidět dvě splétané čáry tvořené barevnou tečkou. Těsně před obrácením bude jedna tečkovaná čára rozdělena na dvě. Pokud tedy zaznamenáte tři tečkované čáry, měli byste očekávat obrat na trhu. Jakmile v grafu uvidíte tři červené tečkované čáry, připravte se na dlouhou objednávku. Jakmile tečkované čáry změní barvu na modrou, přejděte na panel indikátorů FX Fish mod. Pokud si všimnete zelených pruhů na kladné straně referenční čáry, proveďte svůj dlouhý obchod s velkou jistotou.Věci se stávají trochu složitějšími, když obchodníci chtějí nastavit zisk pro obchody. Obchodníci obvykle udržují svůj dlouhý obchod otevřený, dokud nenajdou rozdělení v modře zbarvených tečkovaných čarách. To znamená, že před uzavřením obchodu musíte na vrcholu spatřit tři modré tečkované čáry. Pro stop loss ji nastavíte pod poslední červeně tečkovanou tečku v grafu. Průměrná stop loss při použití této strategie je obvykle 15–20 pipů. Úroveň stop loss a take profit se však může výrazně lišit v závislosti na povaze tržního výkyvu.


Isakas Sekelper Trading System For MT4 - Short trade setup


Realizace krátkých obchodů pomocí obchodního systému Isakas Sekelper je také velmi snadná. Musíte postupovat opačným krokem, který se používá při dlouhých obchodech. Hledejte rozdělení v jedné z modrých tečkovaných čar poblíž vrcholu. Když v grafu objevíte tři modré tečkované čáry, vraťte se zpět na panel indikátorů FX Fish mod. Červené pruhy na záporné straně panelu indikátorů nám dávají jasný signál, že cena je připravena k poklesu. Provádějte krátké obchody vytvořením prvních červených teček v grafu. Mějte na paměti, že dvě červené tečkované čáry by měly být pouze při obchodování. Umístěte zarážku pod poslední modré tečky v grafu.Chcete-li nastavit zisk, musíte použít manuální metodu. Udržujte obchod otevřený, dokud neuvidíte rozdělení v modré tečkované čáře poblíž kritické úrovně podpory. Někteří maloobchodníci ale nemusí při používání této strategie sledovat obchod. Mohou používat fixní 20 pipů stop loss a 40 pipů se ziskem. V takovém případě by však míra rizika měla být nižší než 1% zůstatku na vašem účtu. Všimněte si, že vždy existují tři tečkované čáry. Ale jeden vždy splývá s druhým, proto vidíme dvě tečkované čáry. Když dojde k narušení spojovacích faktorů, zažíváme na trhu nový pohyb.


Řízení obchodu


Otevírání obchodů pomocí systému obchodování Isakase Sekelpera se může zdát snadný proces, ale když budete spravovat více obchodů, věci se zhorší. Jelikož systém vyžaduje neustálé sledování obchodů, aby bylo dosaženo nejlepšího výsledku, mohou obchodníci mít dva otevřené obchody současně. Pokud máte otevřeno více než dva obchody současně, bude těžké najít dokonalý výstupní bod pro oba obchody. Možná přijímáte obchody s rizikem nižším než 1%, ale pokud neuzavřete obchody ve správný čas, může se ze ziskového obchodu stát ztrátový.

Protože tento proces vyžaduje pochopení klíčového bodu obratu na trhu, žádáme obchodníky, aby se dozvěděli o různých fázích trendu. Než začnete používat systém obchodování Isakas Sekelper, získejte demo účet a prostudujte fázi retracementu. Dobrá znalost těchto tří pojmů může výrazně zlepšit vaše obchodní dovednosti. Pochopíte skutečný mechanismus tohoto systému. Občas uvidíte, že cena ukazuje prodloužený pohyb. To není nic jiného než skutečnost, že trh má silný trend. Vyhodnoťte tedy základní faktor a zjistěte, zda je aktivum silně vzestupné nebo medvědí. V případě řešení silného trendu se pokuste obchodovat pouze ve prospěch trendu.


Závěr


Úspěch vyžaduje tvrdou práci a trpělivost. Možná toho o trhu víte hodně, přesto se musíte synchronizovat se systémem obchodování Isakas Sekelper. To lze provést pomocí demo účtu. Není důvod se učit funkcím této strategie s využitím vašich skutečných peněz. Držte se demo obchodního účtu a trénujte tvrdě, dokud nebudete mít jistotu v tomto systému. Ti, kteří dodržují základní protokoly a mají spravedlivé znalosti o trhu, mohou očekávat, že tento systém zvládnou do měsíce.

Pro některé začínající obchodníky může být těžké dosáhnout stálého zisku, mohou obchodovat v 30minutovém grafu. Přechodem do vyššího časového rámce si dovolujete obchodovat ve stabilním stavu trhu. Jakmile si budete jisti svými akcemi, můžete pomalu přejít na graf M15 nebo M5. Ale přesto si můžete vybrat požadovaný časový rámec při používání obchodního systému Isakas Sekelper. Nakonec nezapomeňte na skutečnost, že každý systém má tendenci generovat ztrátové pruhy. Čelte této situaci s důvěrou a neporušujte pravidla.

Stáhněte si kompletní popis systému a soubory zde:

FREE Isakas Sekelper Trading System

Download the FREE Isakas Sekelper Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.