Jurik Scalp Net Trading System For MT4

Jurik Scalp Net Trading System For MT4

Table Of Contents:

  1. Jurik Scalp Net Trading System For MT4
  2. Výběr obchodního nástroje
  3. Jurik Scalp Net Trading System For MT4 - nastavení dlouhého obchodu
  4. Jurik Scalp Net Trading System For MT4 - nastavení krátkého obchodu
  5. Řízení obchodu
  6. Jurik Scalp Net Trading System For MT4 - závěr


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Jurik Scalp Net Trading System For MT4 lze použít k přijímání obchodů v jakémkoli minutovém časovém rámci. Odborní obchodníci obvykle dávají přednost obchodování v 5,15 a 30minutových grafech. Pro vývoj této jedinečné obchodní strategie byl použit Jurikův filtr, Jurik TTM SSA Bars a indikátor Jurik MACD. Ačkoli to nejsou tradiční indikátory, které obvykle na platformě MT4 najdeme, naučit se její funkci je opravdu snadné. Po rozbalení strategického souboru získáte šablonu a potřebný indikátor. Umístěte je do datové složky obchodní platformy a načtěte šablonu. Měli byste vidět jednoduchý graf s jedním indikátorovým panelem.

FREE Jurik Scalp Net Trading System

Download the FREE Jurik Scalp Net Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


V hlavním grafu byste měli vidět dva klouzavé průměry, které fungují jako Jurikův filtr. Bude to klíčový nástroj pro hledání obchodních signálů v obchodním nástroji. Zkušení obchodníci však často používají manuální metodu k nalezení úrovně podpory a odporu. To významným způsobem posiluje proces provádění obchodu. Nakonec se Jurik MACD používá k filtrování založených obchodních signálů. Mnoho odborníků používá tento úžasný síťový obchodní systém Jurik Scalp k obchodování s nejoblíbenějším nástrojem. Jelikož to bude kompletní průvodce pro tuto obchodní strategii, ukážeme si také pokročilou techniku výběru správného obchodního nástroje pro tuto strategii.


Výběr obchodního nástroje


Když mluvíte o skalpování, musíme být opatrní ohledně načasování obchodu. Jelikož je obchod prováděn jako krátkodobá hybnost trhu, může nás malá chyba stát velkou částku peněz. Proto doporučujeme maloobchodním obchodníkům vybrat si trendové aktivum. Výběrem trendového aktiva budeme moci obchodovat cestou nejmenšího odporu. Jako nový obchodník byste měli hledat obchodní signály pouze u hlavních měnových párů. Jakmile získáte zkušenosti s obchodováním s určitým významným měnovým párem, můžete začít obchodovat s nejoblíbenějšími exotickými páry.

Pokud k obchodování exotického páru používáte síťový obchodní systém Jurik Scalp, měli byste být ke svým činům velmi opatrní. Někdy se šíření exotického páru stává extrémně široké. Pokud tedy za takových podmínek otevřete obchody, bude omezen poměr rizika k odměně za obchody. Než zahájíte jakýkoli obchod s jakýmkoli nástrojem, měli byste si být jisti, že spread je menší než 4 pipy. Jakmile začnete přijímat obchody v omezeném obchodním nástroji, budete moci profesionálně optimalizovat svou obchodní strategii.


Jurik Scalp Net Trading System For MT4 - nastavení dlouhého obchodu


Po přečtení základních podrobností o síťovém obchodním systému Jurik Scalp musíte mít představu, že tento systém není těžké používat. Složitý obchodní systém by nikdy neměl být používán k skalpování trhu. Když se při obchodování spoléháte na jednoduchou techniku, je snazší rychle se rozhodnout v krátké době.

A to je nejdůležitější, když máte v úmyslu skalpovat. Nyní pojďme k dlouhému procesu nastavení obchodu. Podívejte se na býčí kříž v klouzavém průměru filtru Jurik. To znamená, že klouzavý průměr hnědé barvy překročí čáru limetkové barvy. Nakreslete úroveň podpory do 5 minut nebo do svého analytického grafu. Tato úroveň podpory by měla odpovídat úrovni podpory filtru Jurik. Počkejte, až cena klesne na klouzavý průměr Jurikova filtru, a vyhledejte doji býčího cenového akčního signálu.Jakmile zjistíte odmítnutí v nástroji Jurikův filtr, počkejte na velkou kladnou čáru v indikátoru Jurik MACD. To znamená, že předchozí lišta bude mnohem menší a bude velmi blízko k nule referenční čáry. Jakmile zjistíte náhlou velkou lištu přímo při tvorbě vzestupného vzoru odmítnutí, proveďte dlouhou objednávku. Stop ztráta pro obchod by měla být 7-8 pipů a zisk ze zisku bude 18 pipů. V případě, že je volatilita vysoká, můžete nastavit stop loss na 25 pipů. Mějte však na paměti, že při obchodování se systémem Jurik Scalp Net Trading nemůžete riskovat více než 1%.


Jurik Scalp Net Trading System For MT4 - nastavení krátkého obchodu


Elitní obchodníci vědí, že síťový obchodní systém Jurik Scalp má velmi vysokou míru výhry. Zvyšuje efektivitu systému pouhým používáním nejzákladnějších pravidel obchodování. Chcete-li to zkrátit, najděte medvědí kříž v nástroji Jurikův filtr. To znamená, že hnědé čáry budou procházet pod zelenou čarou, což bude na aktivum vytvářet medvědí tlak. Označte úroveň odporu a počkejte na býčí korekci. Korekční pohyb v měnovém páru skončí, až dosáhne hlavní úrovně odporu.Najděte svůj medvědí cenový akční signál přímo v klouzavém průměru Jurikova filtru. Po zjištění medvědího cenového akčního signálu získejte údaje z indikátoru Jurik MACD. V tomto případě vám ukážeme jiný způsob použití pruhů v indikátoru Jurik MACD. Pokud před vytvořením obchodního signálu zjistíte na negativní straně více než 5 po sobě jdoucích aqua barů, můžete použít short trade. Nastavte stop loss na 7-8 pipů a zisk na zisk bude 18 pipů.


Řízení obchodu


Při pohledu na přesné kroky pro používání systému Jurik Scalp Net Trading System můžete mít pocit, že si můžete zajistit svůj finanční život. Ale učení o teoretické části je vždy snadné, ale věci se stávají složitějšími, když se začnete zabývat praktickým průmyslem. Doporučujeme maloobchodním obchodníkům získat demo účet a naučit se správně používat síťový obchodní systém Jurik Scalp. Na demo účtu nemusíte přemýšlet o ztrátových obchodech. Tento systém tedy můžete energicky otestovat a ovládnout dokonalé umění obchodování.

Úspěšní obchodníci si dobře uvědomují, že musí své obchody řídit velmi profesionálně. proto přemýšlejí o nejhorším scénáři, než zahájí jakýkoli obchod pomocí systému Jurik Scalp Net Trading System. Při používání této strategie byste si měli být vědomi i zpravodajské události. Údaje ze zpráv mohou na trhu vyvolat rozsáhlou volatilitu, což by mohlo snížit těsnou stop loss. Snažte se neustále sledovat obchodní deník, abyste mohli obchodovat s přísnou disciplínou, a to vám ušetří problémy s přetěžováním.


Jurik Scalp Net Trading System For MT4 - závěr


Chcete-li být elitním obchodníkem, musíte dodržovat profesionální obchodní strategii. A ti, kteří hledají takovou obchodní metodu, se mohou spolehnout na síťový obchodní systém Jurik Scalp. Měli byste si ale dát čas a naučit se základní funkci tohoto indikátoru použitého v této obchodní metodě. Dobrá věc v tomto klasickém obchodním systému je jednoduchost. Měli byste však mít základní dovednosti k ručnímu vykreslení úrovně podpory a odporu, protože úrovně Jurikova filtru budou porovnány s nakreslenými úrovněmi.

Při přijímání obchodů přestaňte přemýšlet o velkém zisku. Mít realistická očekávání je jedním z klíčových pravidel, jak se stát úspěšným používáním systému Jurik Scalp Net Trading System. V okamžiku, kdy začnete od trhu očekávat nerealistický zisk, začnete porušovat pravidla. Jak porušíte pravidla, systém se začne rozpadat a způsobí ztrátu objednávek. Udržujte přísnou disciplínu a současně rozšiřujte trh a vězte o událostech v oblasti ekonomických zpráv. Díky tomu, že budete stále informováni o významných událostech v oblasti ekonomických zpráv, můžete snadno chránit svůj kapitál před velkými ztrátami.

Stáhněte si kompletní popis systému a soubory zde:

FREE Jurik Scalp Net Trading System

Download the FREE Jurik Scalp Net Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.