Keltner Channels and EMA Strategy For MT4

Keltner Channels and EMA Strategy For MT4

Table Of Contents:

  1. Keltner Channels and EMA Strategy For MT4
  2. Keltner Channels and EMA Strategy For MT4 nastavení Keltner Channels and EMA Strategy For MT4 Long Trade
  3. Keltner Channels and EMA Strategy For MT4 Short trade setup
  4. Řízení obchodů


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Keltner Channels and EMA Strategy For MT4 jsou navrženy na základě klouzavého průměru pravidla. Exponenciální klouzavý průměr má tendenci reagovat na nejnovější pohyb cen. Lidé, kteří používají EMA poprvé, jej pravděpodobně použijí nesprávným způsobem.

FREE Keltner Channels and EMA Strategy

Download the FREE Keltner Channels and EMA Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Jak EMA zdůrazňuje nedávný pohyb cen, investoři často zapomínají, že krátkodobé kolísání cen může změnit sklon EMA. Když se však princip kanálu Keltner spojil se strategií EMA, získáte dobře vyvážený a výkonný systém, který dokáže pracovat pro jakýkoli nástroj. Hovoříme o dobře připravené strategii, kterou lze kdykoli použít v jakémkoli časovém rámci.

Pokud jsou věci prováděny ve správném pořadí, není třeba si stěžovat na obchodování, což je těžký úkol. Pro lepší porozumění bude každý krok diskutován strategicky, aby se investoři necítili ztraceni. Pokud jsou pravidla této příručky dodržována přesně tak, jak jsou, 90% času vyhrajete obchody. Tento systém má však jednu hlavní nevýhodu. Investoři se místo spoléhání na minutový graf zapojí do hodinového grafu. Hodinový graf obsahuje skládaná data, která jsou dešifrována za účelem nalezení nejlepších nastavení. Analýza skládaných dat je velmi náročná, protože lidé nevědí, jak profesionálové nakládají s důležitými daty.

Je to však velmi jednoduchý proces a vše lze provést řádným způsobem. Lidé, kteří zapomenou podniknout klíčové kroky ve správný čas, by na této hranici neměli záviset. Přestože si můžete vybrat jakýkoli časový rámec, protože SL a TP jsou umístěny ručně, je stále velmi důležité podniknout kroky podle této příručky.

Keltner Channels and EMA Strategy For MT4 nastavení Keltner Channels and EMA Strategy For MT4 Long Trade
Existují dvě základní techniky pro otevírání obchodů. Většina lidí neví, jak by měli využít výhodu. Ale pro nákupní objednávku se chystáme naučit, jak nám falešné porušení může poskytnout silnou představu o nastavení obchodu. Proto musí být celkový trend vzestupný. Při absenci býčího trendu nesmíte čekat na nastavení dlouhého obchodu. Bílý kanál nebo Keltnerův pás nám dává důležité upozornění.

Prvním bodem, který si všimnete, je falešná přestávka. Podpůrná linie kanálu Keltner bude přerušena medvědí barvou a vytvoří se konsolidační vzorec. Konsolidační vzorec bude přerušen býčí svíčkou. Svíčka půjde přes bílý pruh a to ukáže, že cena má spřízněnost jít nahoru. Další věc je čekat na medvědí opravu.

Pokles ceny povede k testu podpůrného pásma a to by vám mělo dát signál otevřít dlouho. Delší objednávka bude přijata s 1% rizikovou expozicí a investoři by se ji neměli snažit zvyšovat.

Pokud se riziko zvýší o více než 1%, bude to velmi velká výzva. Lidé obvykle nemají takovou ztrátu. Udržujte expozici rizika jednoduchou, abyste se nestali stresem uživatele hrany.

Keltner Channels and EMA Strategy For MT4 Short trade setup
Pravidelná metoda bude použita na krátký obchod. Naučíme však proces, kterým nám nový trend může pomoci vydělat peníze. Proces obráceného obchodování je velmi náročná technika a představuje velkou míru hrozby. Ne, pokud si tuto příručku přečtete. EMA, která má období 8, prudce poklesne a medvědí svíčka bude větší než býčí.

Úroveň bílé podpory kanálu Keltner bude porušena. Mějte na paměti, že střední pásmo v kanálu Keltner neposkytuje danému dílu žádnou silnou podporu. Sklon u červeného EMA a Keltnerova kanálu se ostře změní. Jakmile se úhel sklonu stane záporným, musí být provedení provedeno okamžitě. Najděte poslední poslední minimum, které ukázalo známky silné podpory.

Nakreslete prodlouženou čáru z posledního minima a mělo by vám to poskytnout představu o úrovni prodeje. Tato rozšířená úroveň zapadne do EMA. Síť nahoru na úrovni je zóna, kde můžete nastavit limitní pořadí. Limitní objednávka je však pokročilá obchodní technika. Lidé se musí vzdělávat o správném místě. Limitní pořadí by mělo být zadáno s minimálním RR poměrem 1: 3. Pokud je to méně, není šance vydělávat peníze. Vydělávat peníze není nic jiného než zabývat se správou peněz.

Lidé, kteří nedokáží udržet věci v pořádku, obviňují trh, že nefunguje správně. Řízení rizik nebo řízení peněz je nejdůležitější součástí obchodování. Pokud to neučiníte správně, nebudete úspěšní. Takže připravte myšlení jako odborník, abyste se mohli vypořádat se ztrátami.

Řízení obchodů


Řízení nových obchodů není nic jiného než znát novou taktiku, jak vydělat peníze. Lidé, kteří nepoužívají novou taktiku, nikdy neví, proč je obchodování tak populární. Na začátku by měl být tento systém používán s 2% rizikem, abyste mohli vydělat značné množství peněz. Lidé, kteří zvyšují riziko nad 2% limit, by měli vědět o PA modelu.

Vzorec PA může zlepšit vaši vítěznou šanci a poskytnout vám lepší přilnavost k tomuto odvětví. Pro umístění stop loss existuje mnoho metod, na které se můžete spolehnout. Bez ohledu na vaši techniku by neměla být větší než 50 jader. Pokud ano, máte nějaké problémy se vstupním bodem. Zajištěním přesného zadání můžete zpřísnit SL každého obchodu, což vám poskytne výhodu ke zlepšení velikosti šarže. Změňte velikost šarže podle podmínek na trhu.

Zhodnocení tržního stavu a jeho synchronizace se strategií kanálu Keltner poskytuje investorům snadnost. Je to však pokročilá technika, která vyžaduje v demo platformě ráznou praxi. Pokud to nedokážete, měli byste se držet průvodce. Zájemci o změnu strategie musí nový modul v simulačním softwaru zálohovat. Výsledek by měl ukazovat minimálně 80% výherní poměr, jinak ignorovat nové změny, které chcete implementovat do tohoto systému.

Stáhněte si kompletní popis systému a soubory zde:

FREE Keltner Channels and EMA Strategy

Download the FREE Keltner Channels and EMA Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.