Keltner Channels Reversal Binary System For MT4

Keltner Channels Reversal Binary System For MT4

Table Of Contents:

  1. Keltner Channels Reversal Binary System For MT4
  2. Volání nastavení možnosti
  3. Vložte nastavení možností
  4. Řízení obchodů


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Keltner Channels Reversal Binary System For MT4 profesionální obchodní systém založený na kanálu Keltner Channels Reversal Binary System For MT4 . Tento systém získal obrovskou popularitu u maloobchodníků, protože vytváří jedinečný způsob, jak obchodovat se zvrácením.

FREE Keltner Channels Reversal Binary System

Download the FREE Keltner Channels Reversal Binary System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Všichni víme, že reverzní obchodování je velmi riskantní. Ale pokud se věci dělají ve správném pořadí a obchody se přijímají pomocí efektivních nástrojů, je snadným úkolem zvýšit ziskový potenciál při obchodování. Indikátor krátkodobého trendu, signatář trendu SHI. Keltnerovy kanály ATR 2.0, Dots a Stochastic Bollinger Bands se používají jako hlavní indikátor. Ti, kteří jsou překvapeni, když vidí dlouhý seznam ukazatelů, se nemají čeho bát.

Předdefinovaná šablona bude mít vylepšenou hodnotu pro každý indikátor. Pouhým použitím klíčových kroků lze využít možnosti volání a vložení. Systém není použitelný pouze pro obchodování s měnami, můžete obchodovat Forex, akcie, indexy a kryptoměny.

Hlavním zájmem by však měl být jeden ze zpravodajských faktorů a kroky na okraji. Pokud nedokážete analyzovat žádný krok tohoto systému, nebude generovat slušný výnos. Nováčci neznají dopad různých druhů zpráv na různé trhy. Ale je dobré tyto faktory neznát.

Naučíme vás zkrácenou metodu ochrany kapitálu před lovem SL během zpráv. Spolu s tím vám také řekneme, jak optimalizovat riziko řízením doby platnosti každého obchodu. Naučme se klíčové kroky pro náš hovor a obchodujeme s opcemi.

Volání nastavení možnosti
Po instalaci šablony si všimnete barevné Bollingerovy pásky. Tato kaple Bollingerů se bude chovat jako vaše podpora a úroveň odporu. Protože budeme obchodovat s obrácením, levá část Bollingerova pásma by měla mít sestupný sklon.
Jakmile pás dosáhne spodní části viditelného grafu, všimnete si, že sklon se mírně mění. Pečlivě si všimněte grafu, budete mít barevný klouzavý průměr, který má modrou a červenou vlastnost. Býčí hybnost je reprezentována modrým segmentem a medvědí hybnost je reprezentována červeným segmentem.

Hned při testu podpory Bollingerovy pásky se barva klouzavého průměru změní na modrou. Pod Bollingerovým pásmem by se měla objevit malá modrá tečka označující cenu připravenou tlačit na nové maximum. Abychom zvýšili vaši přesnost, potřebujeme další potvrzení. U stochastického indikátoru Bollingerova pásma potřebujeme minimálně dva nebesky modré pruhy označující býčí sílu.

Na poslední potvrzení počkáme, až se cena zavře nad předchozí svíce a na modré pruhy v grafu bude namalován nebesky modrý bod. Máme tedy perfektní nastavení možnosti volání. Když provedete volbu hovoru s touto jedinečnou strategií, můžete být agresivní vyhráním několika obchodů. Ale pamatujte, že tohle je metoda reverzního obchodování. Za žádných okolností nesmíte riskovat více než 1%.

Vložte nastavení možností
Pro zkrácení aktiva bude počáteční sklon Bollingerova pásma kladný. Až cena klesne směrem k odporové zóně, všimnete si, že sklon se pomalu otáčí. Počkejte, až se cena znovu otestuje při odporu Bollingerova pásma.

Pokud je opakovaná zkouška platná a medvědi mají dostatečnou sílu k tomu, aby poslali tento pár směrem k nízkým hodnotám, změní pohybující se průměr jeho barvy červenou barvu. Klouzavý průměr červené barvy musí směřovat na jih se záporným sklonem. U stochastického ukazatele Bollingerova pásma dostaneme medvědí červenou lištu, která nám řekne, že medvědi mají dostatek síly, aby vytvořili nové minimum pro obchodní aktivum.

Ale pro put možnost, potřebujeme červenou tečku přímo na svíčku. Pokročilí obchodníci vždy používají vizuální emanaci k ověření úrovně podpory a odolnosti. Stejně tak jste prozkoumali polohu pruhu a všimli jste si, zda je signál vytvářen v odporové zóně.

Pokud ne, můžete ignorovat nastavení obchodu. Nastavení Bollingeru je však perfektní pro obchodování s hlavními páry, které si nemusíte dělat starosti s úrovní SR. Ale zvažování přidávání pivotních úrovní v jakékoli formě obchodování je skvělý způsob, jak zlepšit úspěšnost systému Keltner Channels Reversal Binary System For MT4 . Takže buďte opatrní ohledně své obchodní metody a pokuste se být chamtivým obchodníkem při používání této obchodní metody. Nyní se podívejme, jak zvládneme novinky, dobu platnosti a rizikový faktor.

Řízení obchodů


Konzervativní obchodníci se nemusí příliš obávat procesu řízení obchodu. Mohou obchodovat s jakoukoli formou obrácení pomocí rizika 1%. Ale když je globální trh nestabilní a očekáváte hlavní zprávy, musíte s touto obchodní metodou být opatrní.

Je lepší obchodovat, když jsou zprávy zveřejňovány, protože trh nemusí obrátit svůj směr a získat obrovskou sílu ve prospěch trendu. Analýza kritických zpráv je snadná, ale když máme tiskovou konferenci, je velmi těžké rozlišit fámy a fakta. Výsledkem je, že Keltner Channels Reversal Binary System For MT4 nemusí fungovat správně. Pokud tedy máme tiskovou konferenci, není tato metoda vhodná k přijetí žádného pořadí.

Poslední věcí, kterou byste měli zvolit, je výběr doby platnosti. V případě, že jsou obchody provedeny v grafu M15, můžete obchodovat s vypršením 120 sekund. Pokud se však obchoduje nad grafem M15, může být doba platnosti prodloužena na 240 minut. Jak se doba vypršení platnosti mění s časovým rámcem, mění se také výplata. Minimální výplata pro tento způsob obchodování je 75% vsazené částky.

Velkou chybou je vzít obchod, když jsou státy ve srovnání s výplatou příliš vysoké. Jedná se o porušení základního pravidla rizika a odměny. Mějte na paměti, že ztratíte obchody, i když je to metoda prémiového obchodování. Riziko podle úrovně tolerance rizika a nikdy nevynechejte žádný krok uvedený v tomto článku.

Stáhněte si kompletní popis systému a soubory zde:

FREE Keltner Channels Reversal Binary System

Download the FREE Keltner Channels Reversal Binary System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.