Keltner Scalping Trading System For MT4

Keltner Scalping Trading System For MT4

Table Of Contents:

  1. Keltner Scalping Trading System For MT4
  2. Výběr obchodního nástroje
  3. Keltner Scalping Trading System For MT4 - nastavení dlouhého obchodu
  4. Keltner Scalping Trading System For MT4 - nastavení krátkého obchodu
  5. Keltner Scalping Trading System For MT4 - správa obchodu
  6. Závěr


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Systém Keltner Scalping Trading System For MT4 je většinou určen pro středně pokročilé a začínající skalpery. Účinnost této strategie skalpování je však tak vysoká, že mnoho odborníků tuto strategii využívá k tomu, aby jejich obchodní systém byl mnohem jednodušší. K vývoji této strategie se používá sloupcový graf nebo svíčkový graf OHLC, 89 Period SMA, Keltner Channels, MACD Histogram, 445 Period EMA a Stochastic indikátor.

FREE Keltner Scalping Trading System

Download the FREE Keltner Scalping Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Někteří z vás mohou být zmateni tím, že vidí dlouhý seznam tohoto indikátoru, ale můžete využít šablonu. Použitím šablony Keltner Scalping uvidíte kompletní seznam indikátorů pěkně uspořádaných v grafu.

Většina obchodníků má základní znalosti o stochastickém a MACD ukazateli. Při prvním použití Kelnerova kanálu jsou trochu zmatení. Keltnerův kanál lze použít stejně jako indikátor Bollingerova pásma. Ale tento kanál je jedinečně navržen tak, abyste mohli odečítat čtení od 5 minut nebo dokonce v 1minutovém časovém rámci.

Je známo, že červená signální linka funguje jako 445 EMA a modrá signální linka je našich 89 period SMA. Obě tyto signální linky fungují jako vynikající podpůrná a odporová zóna. Při používání Keltnerova skalpovacího obchodního systému bude modrý a červený klouzavý průměr fungovat jako sladké místo pro obchodování.


Výběr obchodního nástroje


Úspěch obchodního systému většinou souvisí s výběrem aktiva. Začínající obchodníci nikdy nezdůrazňují proces výběru a nakonec si vyberou aktivum, které je v nejobtížnějším stavu. Pokud ale uděláte totéž při používání systému obchodování se skalpováním Keltner, nebudete mít žádný zisk. Nováčkům doporučujeme naučit se používat tento systém obchodováním s hlavním aktivem. Jakmile se v tom vyznají, mohou hledat obchodní příležitosti v páru GBPJPY, EURJPY, CHFJPY a AUDJPY. Je však třeba dbát zvláštní opatrnosti, protože šíření této exotiky často přesahuje 4 pecky.

Občas mají hlavní měnové páry tendenci vykazovat rozsahový pohyb. Při absenci jednoznačného trendu na trhu bychom neměli brát obchody. Někteří z odborných obchodníků si však často na skalpujícím trhu užívají skalp, ale vybrali si 15minutový časový rámec. Pokuste se vzít obchody ve prospěch posledního převládajícího trendu, protože většina útěku upřednostňuje stávající trend. Nyní se podívejme na klíčové kroky, které musíme udělat, abychom dosáhli zisku pomocí indikátoru Keltner Scalping Trading System.


Keltner Scalping Trading System For MT4 - nastavení dlouhého obchodu


Budeme diskutovat o dlouhých obchodních nastaveních velmi jednoduchým způsobem. Analyzujte sklon barevného klouzavého průměru. Klouzavý průměr s obdobími 445 a 89 musí mít kladný sklon a cena by se měla obchodovat nad hodnotou 445 MA. Všimněte si, že klouzavý průměr v modré a červené barvě bude fungovat jako vynikající úroveň podpory. Když se cena dotkne klouzavého průměru, býci by měli tlačit cenu nahoru a vytvořit pěkné býčí cenové akční signály.

Poloha stochastického signálního vedení musí být pod 40 řádky. To znamená, že trh je již v přeprodané zóně. Mějte na paměti, že býčí odmítnutí musí probíhat na úrovni podpory Keltnerova kanálu. Nakonec zkontrolujte čtení MACD. Abychom získali konečné potvrzení, potřebujeme šedé pruhy na pozitivní straně.Po analýze kritického kontrolního seznamu pro použití indikátoru Keltner Scalping Trading System musíme určit velikost šarže, SL a Tp. Obecně by velikost šarže měla být stanovena tak, aby rizikový faktor nepřekročil 2% zůstatku na vašem účtu. U SL a TP můžete jít na pevné 8pipové SL a 20pipové TP. Ale ti, kteří mají silné znalosti o signálech obchodování s cenovými akcemi, mohou k určení ceny SL použít minimum svíček. Obvykle by jim to mělo dát jedinečnou příležitost obchodovat s vysoce účinnými zprávami.


Keltner Scalping Trading System For MT4 - nastavení krátkého obchoduNastavení dlouhého obchodu bylo diskutováno pomocí jednoduchého principu. Nyní však probereme signály krátkého obchodu pomocí trochu pokročilejší metody. Nakreslete úroveň ručního odporu ve vyšším časovém rámci a poté přejděte do 5minutového grafu. Měli byste si všimnout, že červená nebo modrá čára bude odpovídat nakreslené čáře odporu. Podívejte se na odmítnutí ceny. Jak zjistíte odmítnutí ceny, podívejte se na sklon červené a modré MA. Sklon musí být záporný, což znamená, že celkový trend aktiva je medvědí. Mějte na paměti, že úroveň odmítnutí se musí shodovat s horní hranicí Keltnerova kanálu, jinak musíte obchodní signály zahodit.Poté, co identifikujete počáteční medvědí obchodní nastavení, potvrďte MACD a stochastické. Stochastická signální linka musí zůstat nad 60 značkami. Nakonec přejděte na indikátor MACD a počkejte na šedé pruhy na negativní straně. Šedé pruhy na záporné straně představují, že trh je ve silném klesajícím trendu a máte slušnou šanci na výhru tím, že využijete krátký obchod. Nastavte SL na 8 pipů a TP bude 20 pipů. Ale pokud umíte dobře analyzovat úroveň SR v 5minutovém grafu, posuňte SL do bodu zvratu, jakmile dosáhnete zisku 10 pipů. A nový TP by měl být nastaven na 30 pipů.


Keltner Scalping Trading System For MT4 - správa obchodu


Technika řízení obchodu pro použití systému obchodování se skalpováním Keltner je trochu odlišnější než tradiční systém skalpování. Ti, kteří mají méně zkušeností s řešením dat v nižším časovém rámci, mohou hledat obchodní signály pomocí pevných SL a TP. Za žádných okolností by riziko každého obchodu nemělo překročit prahovou hodnotu 2%. Jakmile získáte důvěru používáním systému obchodování se skalpováním Keltner, můžete začít používat koncové zastávky. To může výrazně zlepšit váš ziskový faktor a umožní vám obchodovat s poměrem rizika a odměny 1: 3+.

Obchodníci musí při obchodování s těkavými podmínkami trhu věnovat zvláštní pozornost jejich velikosti šarže. Volatilita trhu se zvyšuje, když máme tiskové zprávy s velkým dopadem. Pokud nemáte silné schopnosti analyzovat data zpráv, měli byste se vyvarovat přijímání obchodů před vydáním zprávy. Ti, kteří mají rozsáhlé dovednosti v určování cenových akčních signálů, však mohou obchodovat s hlavními novinkami pomocí fundamentální analýzy a klíčových kroků systému Keltner Scalping Trading System.


Závěr


Dosahování stálého zisku vyžaduje silnou kontrolu nad emocemi. Pokud nebudete postupovat podle postupných kroků uvedených v tomto článku, budete ve velmi dobrém stavu. Někteří z vás možná začnou ignorovat jeden nebo dva klíčové kroky zmíněné v Keltnerově skalpovacím obchodním systému, ale tím významně snižují účinnost obchodního systému. Jako nováčkovský obchodník začněte strategii používat v demo prostředí. Demo prostředí poskytne perfektní prostředí pro naučení INS a OUT této obchodní strategie. Jakmile zažijete obchodování na demo účtu, přejděte na skutečný obchodní účet.

Obchodování na reálném obchodním účtu je trochu obtížné než obchodování v demo prostředí. Budete pod velkým tlakem, protože nemáte ponětí o výsledku jakéhokoli obchodu. To by vás ale nemělo obtěžovat, protože nikdo nemůže určit směr trhu. Vzhledem k tomu, že výsledky každého obchodu nejsou známy, musíte být duševně připraveni přijmout ztráty. Zkuste vzít obchody s nastavením mysli, které možná budete muset čelit ztrátě objednávky. Tímto způsobem budete při používání systému obchodování se skalpováním Keltner vždy opatrní.

Stáhněte si kompletní popis systému a soubory zde:

FREE Keltner Scalping Trading System

Download the FREE Keltner Scalping Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.