Kenox Binary System For MT4

Kenox Binary System For MT4

Table Of Contents:

  1. Kenox Binary System For MT4
  2. Volání nastavení možnosti
  3. Vložte nastavení možností
  4. Techniky řízení obchodu


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Kenox Binary System For MT4 je založen na trendu, který sleduje obchodní systém. Obchodníci obvykle preferují systém Kenox, protože vydává nebo generuje signál spolu s trendem. Obchodníci tráví obrovský čas hledáním tohoto trendu. Ale soubory systému ex4 mají jedinečnou vlastnost, která vám automaticky umožní provádět nové příkazy s trendem.

FREE Kenox Binary System

Download the FREE Kenox Binary System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Nebudete muset vynaložit další úsilí k nalezení požadovaného trendu na trhu. Exponenciální klouzavé průměry 20, Exponenciální klouzavé průměry 11 a Parabolic a EMA 3 se zavřeným nastavením se používají pro konstrukci šablony.

Posloupnost uspořádaná tak, aby obchodníci mohli upřednostňovat signály, které odpovídají standardním znakům trendu. I když se pokusíte najít obchod proti trendu, proces systému vám to nedovolí. Možná vás zajímá, že je to velmi složitý proces, který závisí na příliš mnoha proměnných, ale děláte špatný krok. Poté, co znáte sekvenci, můžete považovat systém Kenox za nejjednodušší metodu obchodování s opcemi.

Pro správné využití tohoto systému je však rozhodující mít silné dovednosti v oblasti řízení obchodu. Pokud nebudete systém řádně dodržovat, bude to hektický proces k pokrytí ztráty. Tyto kroky se však věnujeme v sekci řízení obchodu, takže získáte kompletní návod k použití hrany Kenox Binary. Nyní se podívejme, jak profesionál přijme volání a dá možnost s touto úžasnou strategií.

Volání nastavení možnosti
Pro nastavení našich možností volání vás naučíme provádět objednávky s první šablonou. První šablona nemá parabolické tečky SAR, ale stále poskytuje účinné prostředky k provádění našeho obchodu. Potřebujeme populární Bollingerovu skupinu, která bude mít pozitivní sklon. Už jsme řekli, že systém je založen na trendovém vývoji.

Takže hledání možnosti volání, když je sklon záporný, bude nezralým aktem. Cena musí testovat podporu Bollingerova pásma nejméně dvakrát. Během této doby musí 3 EMA překročit 11 EMA, které potvrzují, že podpora nebo odrazení je nejnižší cena. Předtím byste měli vidět několik červených šipek směřujících na jih, aby medvědi dali maximum pro to, aby se zlomili pod podporu.

Skutečnost, že máme býčí kříž spolu s několika opakovanými zkouškami naznačuje, že býci převzali kontrolu. Nyní je čas čekat na zelenou šipku. Obvykle se zelená šipka objeví po 10 až 15 svíčkách blízko klouzavého průměru 11 EMA nebo aqua blue. Otevřete možnost volání přímo na úrovni. Doba platnosti obchodu bude stejná jako časový rámec, ve kterém analyzujete data.

Bude to však maximální limit vypršení platnosti a možná budete muset obchodovat s nižším vypršením platnosti v závislosti na volatilitě a budoucích ekonomických zprávách. Více se o tom dozvíme v sekci řízení obchodu. Upozorňujeme, že systém může poskytnout velmi přesný výsledek, ale neměl by vás nutit k obchodování s vysokým rizikem.

Vložte nastavení možností
Druhá šablona bude použita k výběru možnosti put. Není to však složitý proces, který vytvoří agresivní obchodní příležitosti. Na dlouhé nebo zavolání musíte čekat na 10-15 svíček. Ale pro tuto metodu nemusíte čekat, až dostanete úplné potvrzení. Odmítnutí Bollingerovy skupiny je naší prioritou.

Cena musí testovat úroveň odporu více než třikrát. Pokud se několikrát nerozbijeme, jasně nám ukazuje vyčerpání kupujících. Před odmítnutím byste měli vidět minimálně tři červené šipky, které naznačují, že se medvědi pokoušejí dosáhnout nového minima. Během odmítnutí byste si měli všimnout zářících malých parabolických bodů nad svíčkami.

Tečka je známkou, že kupující již nejsou ochotni vytvořit nové maximum. Po 4-5 parabolické tečce byste měli vidět medvědí kříž v EMA 3 a 11. Medvědí kříž potvrzuje prodejní práh. Měli byste počkat na další tři svíčky a zjistit, zda jsou ceny EMA respektovány. Fi cena odrazuje EMA, krátká aktiva s velkou mírou důvěry.

Ale nezvykněte se příliš neobjektivně, když si zvyknete na vítězné obchody. Ztráta obchodů je součástí této hry a už jí nebudete čelit, jak těžko se snažíte vyhnout. Z tohoto důvodu se musíte naučit řídit obchody pomocí politiky řízení rizik. Obecná politika řízení rizik vám může poskytnout 70% výherní poměr, ale pomocí pokročilých taktik můžete zlepšit výherní sazbu o více než 80%, což posouvá váš obchodní výsledek nad vaše očekávání. Naučme se řídit obchody jako kvalifikovaný obchodník.

Techniky řízení obchodu


Systém může být použit na tradičním trhu, to znamená, že obchody jsou bez platnosti. V takovém případě bude zastávka umístěna 11-14 pips nad nebo pod bod SR. Zisk za odběr bude trojnásobek rizikové částky. Zkušení obchodníci, kteří používají hodinový graf, mohou posunout SL na průlom, i když se trh pohybuje o 80% směrem k úrovni TP.

Upravte nový zisk se základnou na nejbližší úrovni SR a pokračujte v tom, dokud trh nezastavíte. Tyto koncové zastávky mohou výrazně zlepšit váš výkon a posílit vaše obchodní techniky a učinit z vás lepšího obchodníka. Vypršení platnosti by nemělo být delší než 240 minut, pokud jsou obchody prováděny v hodinovém nebo denním grafu.

V případě, že chcete obchodovat s minutovým grafem, měla by být doba platnosti kratší než 15 minut. V některých zvláštních případech však můžete obchodovat s dobou platnosti 60. let, ale výplata musí být vyšší než 80% rizikové částky. Pokud provádíte příkazy s nízkou výplatou, bude to složité, když se vypořádáte s řadou ztrát. Pro bezpečnost investice byste měli vždy snížit páku. Pokud si nejste jisti, že můžete pákový efekt využít kvalifikovaným způsobem, neměli byste se snažit podstupovat vysoké riziko.

Stáhněte si kompletní popis systému a soubory zde:

FREE Kenox Binary System

Download the FREE Kenox Binary System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.