Kill Market Strategy For MT4

Kill Market Strategy For MT4

Table Of Contents:

  1. Kill Market Strategy For MT4
  2. Kill Market Strategy For MT4 nastavení Kill Market Strategy For MT4 Long Trade
  3. Kill Market Strategy For MT4 Short trade setup
  4. Techniky řízení obchodu


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Strategie Kill Market Strategy For MT4 nám umožňuje otevírat obchody na různých trzích. Hlavním cílem bylo použít ji jako strategii zvratu, ale strategické provedení nástrojů může pomoci najít obchody v jakékoli formě pohybu cen. Trh může být trendem, rozsahem nebo v obráceném bodě, ale máte 80% šanci na výhru, když budete postupovat podle kroků v této příručce.

FREE Kill Market Strategy

Download the FREE Kill Market Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Kill market a Bollingerovo pásmo jsou jedinými ukazateli této šablony. Nenechte se zmást, protože vidíte pouze dva nástroje, které budou použity. K otevření obchodu musíme používat základní znalosti o investicích. To znamená, že dovednosti v oblasti podpory rezistence, fází trendu a falešného útěku jsou předpoklady k použití této techniky. Investoři, kteří jsou v tomto oboru déle než dva měsíce, by měli mít tyto základní dovednosti.

Pokud nemáte tuto dovednost, musíte udělat krok zpět a využít výukovou platformu k získání základních základů. Jakmile to bude hotové, je čas, abychom věděli, jak nám může tržní strategie zabití vydělat peníze. Strategie je navržena tak, aby otevírala obchody pouze v grafu 15M a 30M. Důvodem pro volbu těchto dvou časových rámců je udržet dveře otevřené pro obchod s jakýmikoli formami trhu.

To znamená, že již nepotřebujeme investovat peníze do trendových aktiv, protože nám to umožňuje předvídat krátkodobý pohyb. Chcete-li získat nejlepší výsledek, měla by být strategie zabíjení používána pouze k obchodování s měnami. Dobré uznání těchto kroků vám však může pomoci otevřít obchody v jakýchkoli finančních nástrojích.

Kill Market Strategy For MT4 nastavení Kill Market Strategy For MT4 Long Trade
Lidé se obvykle dozví o strategii zvrácení nebo trendu pokračování. Rozhodli jsme se začít technikou obchodování na trhu. Pohyblivý trh nemá žádný specifický trend, což znamená, že cena bude uvíznuta v obdélníkové zóně. Bollinger pro tuto šablonu bude kanálem, který se objeví paralelně se základnou grafu.

Cena by měla respektovat podporu a odpor, jako by se aktivum obchodovalo uvnitř dutého potrubí. Než začneme obchodovat, potřebujeme zelenou šipku na podpěře a červenou šipku na odporu. Třetí šipka bude zelená a čtvrtá šipka musí být červená. Tato posloupnost potvrzuje vytvoření tržního trhu. Pokud je sled změněn, nemáte rozsahový trh.

Pokud máte takové umístění šipky v chromatickém pořadí, je čas čekat na pátou šipku na podpěře. Pátá šipka bude mít zelenou barvu. V červené podpůrné linii BB (Bollingerova pásma) by nemělo dojít k falešnému zlomu. Otevřete dlouhý obchod se zastávkou pod červenou linií Bollingerovy kapely.

Zastávka je obvykle 15–20 pips a zisk při zisku je téměř 40+ pips. Závisí to na vzdálenosti zelené linie Bollingerova pásma. Ale pozor na falešnou přestávku. False break okamžitě zahodí nastavení obchodu a měli byste čekat na nové nastavení.

Kill Market Strategy For MT4 Short trade setup
Toto nastavení bude spíše jako metoda trendů. Stejné pravidlo platí pro otevřené obchody, pokud očekáváte, že se obrátíte. Trend by měl být medvědí nebo cena musí obchodovat na extrémně vysoké úrovni. Pokud uvažujete o vysoké nebo obrácené technice, je nejlepší zavést dvojitý top vzor.

To vám dá větší důvěru k prodeji na zelené lince nebo odporu Bollingerovy kapely. V tomto případě musíme najít falešný zlom zelené linie. Falešné přerušení zelené linky znamená, že trh zabíjí rané krátké obchody. Jinými slovy, dojde k zastavení lovu ztrát. Po ukončení lovu zastavení by se měla objevit červená šipka. Ale stále musíte počkat na sedadle řidiče.

Cena klesne pod zelenou linii. Pokles pod zelenou čáru ukazuje, že se trh stabilizoval a je připraven otestovat červenou čáru nebo podporu. Každý racionální investor by tedy měl prodávat na této úrovni. Ale nenechte se vyděsit jen proto, že máte v akci falešnou přestávku. Falešná přestávka je omezena červenou šipkou indikátoru zabití.

Jen proto, že je to jednoduchá známka, která zakrývá býky, nezkoušejte žádné fantastické věci, jen abyste zvýšili změnu, která vyhraje obchod. Tato strategie zabíjení je dobře testována a má usnadnit váš obchodní život. Dostanete-li se do složitého grafu a zapamatujete si kritické kroky, budete zranitelní, abyste udělali více chyb.

To je hlavní důvod, proč se stát frustrovaným obchodníkem. Věřte tedy v systém a postupujte podle tohoto průvodce. Ale stále musíte znát proces řízení obchodů.

Techniky řízení obchodu


Jak vidíte, systém není obtížné používat. Část řízení obchodu je také snadná. Lidé si ale špatně myslí, že mohou být se strategií zabíjení flexibilní, protože nezávisí na příliš mnoha ukazatelích. Protože nemůžete být s pravidly flexibilní, systém je závislý na velmi dobře kalibrovaných sadách indikátorů.

A změna jakýchkoli kroků nebo sekvencí bude bránit výhernímu poměru. Nyní se podíváme na kroky, abychom našli stop stop. Zelená čára se na dlouhou dobu zastaví na určování úrovně. Ale SL musí být 10 pips pod zelenou čarou. Pro krátké obchody nebo obchody, které mají falešné útěky, musíme použít maxima svíčky, která má úroveň šipky.

Umístěte SL 5 pipsy pryč od vysoké svíčky a měli byste být v pořádku. Úroveň zisku TP je upravena podle úrovně SR kanálu, což znamená, že máte skvělý poměr RR. Ale nenechte se zmást, systém vám vždy pomůže vyhrát. Vždy očekávejte ztráty obchodů a udržujte riziko na 1%. To může výrazně zlepšit šanci na přežití na trhu a sníží to zbytečné zatížení při přijímání důležitých rozhodnutí při obchodování.

Stáhněte si kompletní popis systému a soubory zde:

FREE Kill Market Strategy

Download the FREE Kill Market Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.