Lighthouse Hidden for Binary Strategy For MT4

Lighthouse Hidden for Binary Strategy For MT4

Table Of Contents:

  1. Lighthouse Hidden for Binary Strategy For MT4
  2. Volání nastavení možnosti
  3. Vložte nastavení možností
  4. Řízení obchodů


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Lighthouse Hidden for Binary Strategy For MT4 lze použít v mnoha podobách. Budeme se však držet nejziskovějšího způsobu této strategie. K tomu však musíme použít přísná pravidla a pro některé nové obchodníky to bude těžké. Pokud nejste odhodláni řídit se pravidly přesně tak, jak prohlašujeme, bude těžké provést změny ve vašem životě.

FREE Lighthouse Hidden for Binary Strategy

Download the FREE Lighthouse Hidden for Binary Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Systém je založen na zabudovaném kódování a 55 EMA. Už se ale nemusíme starat o nastavení, protože všechny věci budou prováděny soubory se šablonami. Již jsme prohlásili, že systém bude používán velmi rigidním způsobem. To nám umožňuje provádět obchody pouze v 15minutovém grafu. Máme však neslušnost při výběru trhu. Můžeme obchodovat akcie, CFD, akcie, kryptoměny a formy trhu pomocí základního konceptu.

Koncept je jasný, počkejte na útěk a poté proveďte obchody při návratu. Doba expirace tohoto systému se pohybuje od 60 do 5 minut. Toto je složitá část tohoto systému, protože obchodníci často volí nesprávné uplynutí platnosti. Budeme se však zabývat sekcemi řízení obchodu.

Pamatujte, že tento systém má diverzifikované použití, ale tento průvodce vás naučí nejlepší metodu, která vám zajistí více než 80% výher, pokud se věci provádějí ve správném pořadí. Pojďme se dozvědět více o našich možnostech volání a krátkém obchodním příkazu.

Volání nastavení možnosti




Zprostředkující obchodníci dobře vědí, že metoda breakout trading je trochu riskantní přístup. Nejsme však závislí pouze na úlomkovém systému. Použijeme retrační fázi trhu a využijeme krátkodobého pohybu aktiva. Když mluvíme o krátkodobém pohybu, měli byste být opatrní ohledně svého kroku.

Nemůžeme si dovolit proklouznout žádným krokem v této metodě. Pokud jde o možnost volání, první věcí, kterou si všimnete, je zlomení klouzavého průměru bílé a zlaté barvy. Oba mají období 55, ale liší se v hodnotě, protože parametry se mění. Po přerušení očekávejte pokles ceny, když cena aktiv zasáhne hlavní odpor.

Cena klesne a dotkne se bílého klouzavého průměru a začne se zvyšovat. Jakmile je testován bílý pruh, nahlédněte do rychlých 2 indikátorů. Zelená čára by měla překročit červenou čáru a začít se od sebe navzájem lišit. Otevřete obchod s hovory a vyprší 5 minut.

Můžete si vybrat dobu platnosti 60. let, záleží to však na stavu trhu. Úprava doby platnosti obchodu je trochu složitější, protože nemůžeme stanovit určité pravidlo. A pokud neuzavřete obchod v určitém čase, může to bránit vašemu obchodnímu výsledku.

Pro obchodníka je důležité dozvědět se více o kritické dynamice trhu, aby věděli, kdy obchod uzavřít nebo uzavřít. O této záležitosti budeme hovořit v segmentu řízení obchodu.

Vložte nastavení možností




Pro naši put opci potřebujeme medvědí z bílé a zlaté barvy, pohybující se průměr. Medvědí přestávka nám říká, že medvědi začali vyvíjet tlak na býky a udělají nové minimum. Předtím, než mohou udělat nové minimum, cena obvykle stoupá a testuje kapelu.

U krátkého obchodu bude cena testovat zlatý klouzavý průměr. Při první zkoušce zlatého klouzavého průměru musí signální linie v ukazateli fast2 ukazovat medvědí kříž. To znamená, že červená čára klesne pod zelenou čáru, což znamená, že cena je připravena přejít na nejbližší podporu.

Otevření našeho krátkého obchodu s dobou platnosti, která se pohybuje od 60. do 5 minut, je moudré rozhodnutí. Obchodníci by však měli být opatrní, pokud k přerušení korekce ceny dochází se silnou býčí dynamikou. Rovnoměrný zisk po přestávce může být také výsledkem falešného útěku.

To znamená, že cena opět naroste nad klouzavý průměr a způsobí, že z obchodu přijdeme o peníze. Žádný systém v tomto světě není dokonalý. Ačkoli záznam založený na retracementu je velmi přesný, může vytvořit falešnou důvěru. Bez ohledu na to, jak dobře používáte tento systém, musíte omezit rizikový profil a přestat podnikat agresivní kroky nebo zvyšovat hlasitost.

Maximální částka vašich peněz může být touto metodou vložena 1%. Důvodem pro výběr 1% není nic jiného než frekvence obchodu. Jako obchodník získáte více než 1 obchody, i když byste mohli brát obchody v majoritních forexech. Ale pokud jste si vybrali obchodní CFD, je lepší zastavit obchodování v den, kdy ztratíte dva obchody v řadě.

Řízení obchodů


Tento systém nám dává mocný způsob, jak obchodovat. Musíme ale vědět, jak řídit obchody co nejefektivněji. První věc je časový plán. 15 minut je náš základní graf a nemůžeme se podívat na různé grafy, i když by to mohlo poskytnout slušné obchodní nastavení. Druhou věcí je výplata za obchody. Pokud je výplata nižší než 75%, přijímáte obchody, které mohou způsobit potíže, pokud jde o zotavení.

Výplata je spíše jako poměr rizika k odměně obchodníka s opcemi. Čím vyšší je výplata, tím nižší stres se budete cítit při vymáhání ztráty. Falešná špička bude občas lovit váš obchod, ale je to velmi normální, zvláště během zpravodajských časů. Takže, vědět o plánovaných zprávách, takže můžete rozšířit obchod ve velmi zdatným způsobem.

Přestaňte pronásledovat obchody, když máte pocit, že je trh příliš stabilní k obchodování. Počkejte několik relací nebo několik dní, než získáte jeden dobrý obchod, což neznamená, že systém nedokáže generovat zisk. Jen málo dobrých obchodů za měsíc může stačit na podporu vaší rodiny a změnu vašeho života. Pamatujte, že systém nás učí kvalitnímu provedení obchodu, a proto musíme pravidla přísně dodržovat.

Stáhněte si kompletní popis systému a soubory zde:

FREE Lighthouse Hidden for Binary Strategy

Download the FREE Lighthouse Hidden for Binary Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.