Pin Bar with SAR Strategy For MT4

Pin Bar with SAR Strategy For MT4

Pin Bar with SAR Strategy For MT4 je delikátní systém, který může generovat slušný zisk pro jakékoli aktivum. Obchodníci obvykle musí změnit způsob obchodování na základě vybraného aktiva. Protože máme tisíce finančních nástrojů, je pro nás obtížné vybrat si ten správný majetek.

FREE Pin Bar with SAR Strategy

Download the FREE Pin Bar with SAR Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Uživatelé metody obchodování s cenovými akcemi se však při obchodování s jakoukoli formou trhu spoléhají na univerzální vzorec. Můžete obchodovat indexy, komodity, akcie, ETF, Forex a kryptoměny se strategií PA. Ale učení o PA signálech je těžké a většina obchodů věci smíchá. Ti, kteří trpí zkoumáním svícnu, by měli používat tuto strategii SAR lišty. Načtěte šablonu a zjistíte, že v grafu jsou automaticky detekovány špendlíky.

Parabolické tečky vám poskytnou vodítko, zda býčí nebo medvědí kolík je obchodovatelný. Přestože se jedná o velmi snadný systém, musíme dodržovat některá kritická pravidla, která nám umožní důvěrně otevírat obchody. Každý systém, který je zpětně testován profesionálem, může zajistit výherní obchody. Ale když jste si vybrali jednoduchou hranu, jako je tato, implementace menších pravidel bude důležitá.

Nejen to, ale musíte mít také silnou kontrolu nad faktorem řízení rizik, protože všichni víme, že ztráty jsou běžné. Tisíce lidí s touto jednoduchou hranou vydělávají peníze s velkou důvěrou, protože mohou vyhrát více než 85% času. Podívejme se na kroky, které musíme udělat, abychom mohli obchodovat s touto úžasnou metodou.

Pin Bar with SAR Strategy For MT4 nastavení obchodu Pin Bar with SAR Strategy For MT4 Long
Řekli jsme, že tento systém je jednoduchý, ale musíte mít silnou základní. Dlouho musíme najít úroveň podpory. Podpora je taková oblast v grafu, která má shluk svíček pod úrovní. Shluk svíček nám dává perfektní indikační cenu, která může stoupat. Podpora je mnohem silnější, když máme několik klíčových metrik. První metrikou je shluk svíček.

Druhou metrikou jsou významné minima a maxima ceny. Zapamatujte si tyto body a najděte úroveň podpory. Tam, kde se vytvoří býčí kolík, se objeví malá zelená šipka. Ale nemůžeme otevřít dlouhý obchod, pokud býčí pin bar není podporován řadou teček nebo parabolickou hodnotou SAR. Otevřete čerstvý dlouho u další svíčky a upravte ztrátu stop podle délky ocasu.

Udržujte mezeru 3 pips od ocasu tak, aby trh nenarazil snadno na zastávky. Pro TP musíte najít zónu odporu. V nastavení krátkého obchodu se naučíte, jak najít odporovou zónu s vysokou přesností.

Když uděláte matematiku, analyzujte úroveň rizika společně s TP. To by mělo být provedeno takovým způsobem, aby minimální poměr rizika a odměny u obchodů byl 1: 3. Pokud toto číslo nezachováte, bude velkou výzvou překonat ztráty.

Pin Bar with SAR Strategy For MT4 krátké obchodní nastavení Pin Bar with SAR Strategy For MT4

Víte, jak najít úroveň podpory. Tyto úrovně podpory však nejsou čísla, která mohou vytvářet nákupní tlak. Podpora se může zlomit z mnoha důvodů a pak se změní na odpor. Silný odpor by měl mít nad sebou silnou vrstvu svíček. Měla by mít historickou hodnotu.

To znamená, že v zóně odporu by měla být přítomna maxima a minima. Když cena aktiva vstoupí do zóny odporu, podívejte se na medvědí červenou šipku. Medvědí červená šipka by se měla objevit na ocasu medvědí špendlíky. Před šipkou se nad grafem začnou tvořit po sobě následující modré tečky, což nám poskytne informaci o posunu v trendu.

Ve většině případů obchodníci nedokážou vydělávat peníze, protože správně neupravují riziko na poměr odměn. Minimální poměr rizika a odměny pro obchod je 1: 3. Ale elitní obchodníci, kteří mají znalosti o trendu, mohou snadno získat riziko 1: 6+ a odměnit tak nastavení obchodu. Najít nastavení obchodu je snadné, ale obchodníci ztrácejí peníze, protože obchodují se špatným poměrem rizika a odměny.

Systém, který má pouze 60% výherní poměr, ale vynikající technika správy peněz, může přinést lepší výsledky, i když tento systém kolíků má úspěšnost 85%. Úspěch jakéhokoli systému závisí na ruce obchodníka. Dobří investoři budou také analyzovat metriky zpráv a optimalizovat obchod tak, aby nemuseli ztrácet příliš mnoho peněz. Další klíčovou věcí, kterou si musíte zapamatovat, je pákový efekt.

Zvýšení pákového efektu v každém obchodu jen proto, že máte šílenou důvěru v systém, může stát váš kapitál. Snižte tak riziko a pokuste se neuložit extrémní hrozby pro rovnováhu porušením bezpečnostního protokolu.

Technika řízení obchodu


Úspěch tohoto systému závisí na technice řízení obchodu. Obchodník, který vydrží ztráty, je kvalifikovaný obchodník. Začínající obchodníci nemohou odolat ztrátám, protože nevědí, jak škálovat obchody. Nemůžete být chamtivým obchodníkem poté, co jste spatřili obrácení nebo vzor špendlíku. První věc, která by se měla objevit ve vaší mysli, je nejhorší scénář.

To, kolik jste ochotni ztratit, zcela záleží na vás. Lidé se často stávají emotivními a říkají, že mohou snášet 5% riziko, které je šílené. V případě, že z jednoho obchodu ztratíte 5%, budete vážně frustrovaní a neexistuje žádná jiná možnost, jak získat zpět sebevědomí, kromě jednodenní přestávky.

Největší riziko na obchod pro tuto hranici by mělo být 1%. V některých případech však můžete riziko zvýšit na 2%, na další 3 hodiny by však neměly být naplánovány žádné významné zprávy. Důvodem, proč se vyhýbáme klíčovým zprávám, je ochrana obchodů před bezprecedentním falešným výkyvem.

Zvykněte si na tento trh v demo platformě a zjistěte, zda můžete vydělat peníze po provedení 10 obchodů. Lidé se systémem často zblázní a začnou vyměňovat aktiva a časové diagramy, aby našli jeden dobrý obchod. Nezapomeňte, že optimální časový plán pro tuto hranu začíná od 1 hodiny. A měli byste se držet majetku, kterému rozumíte.

Stáhněte si kompletní popis systému a soubory zde:

FREE Pin Bar with SAR Strategy

Download the FREE Pin Bar with SAR Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!