Schaff Scalping Trading System For MT4

Schaff Scalping Trading System For MT4

Schaff Scalping Trading System For MT4 je jedním z nejpokročilejších skalpovacích systémů na trhu Forex. Obchody jsou prováděny s ohromujícím poměrem rizika k odměně 1: 4, a to je důvod, proč je systém v obchodním průmyslu tak populární. Systém navíc k analýze cenového vzorce používá jednoduché indikátory Schaff Trend, Schaff MACD a HMA rnp. Obecně platí, že obchodníci očekávají, že vyhodnotí obchodní signály v 1minutovém nebo 5minutovém grafu, aby mohli skalpovat trh. Ale máme pro tuto strategii výjimku. Obchodní signály musíme hledat pouze v 15minutovém nebo 30minutovém grafu. Mnoho profesionálních obchodníků integruje do této metody signály cenové akce (PA), protože výrazně zlepšuje míru výhry.

FREE Schaff Scalping Trading System

Download the FREE Schaff Scalping Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Poté, co jste viděli nastavení šablony, vás možná zajímá, že se systém velmi snadno používá. Nenechte se však zmást, protože všechny tyto ukazatele mají pokročilé použití. Nedodržení přesného odečtu z indikátoru bude mít za následek velké ztráty. Ti, kteří mají základní dovednosti, by měli ručně nakreslit úroveň SR a zjistit, zda se tato úroveň shoduje s automatickými úrovněmi otáčení. Věci mohou být pro nováčky trochu matoucí, ale vždy si mohou vzít věci v demo prostředí. Ve skutečnosti by se měl každý naučit používat nový systém pomocí demo účtu, protože eliminuje riziko ztráty peněz ve fázi učení.


Výběr obchodního nástroje


Výběr obchodního nástroje pro Schaff Scalping Trading System je pro nováčky velmi těžký úkol. Nasazením této výkonné strategie nemůžete skočit do obchodního podnikání. Profesionální obchodníci obvykle hledají obchody v hlavních měnových párech. Cenový pohyb hlavních měnových párů je mnohem stabilnější a nabízí menší nárůst. Rozpětí u hlavních měnových párů je navíc relativně nízké, což nakonec snižuje náklady na obchodování. Vzhledem k tomu, že Schaff Scalping Trading System je navržen tak, aby obchodoval s rychlým ziskem, musíte velmi přesně postupovat.

Obchodníci jsou občas zmatení, protože se museli vypořádat s obdobím nízké volatility. V takovém případě se rozpětí zvětší a bude obtížné zajistit poměr rizika a odměny 1: 4. Jediným řešením tohoto problému je obchodování s hlavním aktivem pouze během aktivních obchodních hodin. Pokus o obchodování v neaktivní obchodní relaci může vést k velkým ztrátám. Ale neměli byste obchodovat těsně před vydáním ekonomických zpráv. Faktor zpráv může způsobit neočekávanou volatilitu a vymazat těsné obchody v důsledku použití těsné stop loss. Načasujte tedy svůj obchod správně podle průměrné volatility a harmonogramu ekonomických zpráv.


Schaff Scalping Trading System For MT4 - nastavení dlouhého obchodu


Schaff Scalping Trading System poskytuje výkonné řešení pro dlouhodobý obchod. Podívejte se na býčí odraz v ceně na úrovni horizontální podpory nakreslené indikátorem všech čepů V2. Úroveň odmítnutí by také měla odpovídat úrovni HMA. To znamená, že vzdálenost mezi nosnou linií a linií HMA bude velmi menší. Pamatujte, že barva HMA musí být zelená, protože se chystáte otevírat dlouhé objednávky. Na barevném indikátoru STC si všimnete, že signální čára překročila 10 úrovní a změnila svou barvu na zelenou. Zelená barva stoupající signální linky naznačuje, že cena je připravena se pohybovat na novou maximum.

Schaff Scalping Trading System pro MT4 - nastavení krátkého obchodu
Nyní budeme diskutovat o procesu, kterým můžeme podniknout krátký obchod. V této metodě budeme používat medvědí kolíkovou lištu a zaplavující vzor. Podívejte se na tento medvědí cenový akční signál na signálním vedení HMA. Barva signálního vedení HMA musí být červená a sklon bude záporný. V ideálním případě bude medvědí svícen testovat úroveň odporu vytaženou indikátorem Auto Pivot V2. Jakmile úspěšně najdete medvědí cenový akční signál, potvrďte barevný indikátor STC. Signální linka klesne pod 90 úrovní změnou barvy na červenou. Než dojde k odmítnutí, měli byste si všimnout medvědího kříže v signálních linkách MACD.



U indikátoru Schaff MACD byste měli vidět modré čáry padající pod červenou čáru. Na záporné straně čáry 0,0 se vytvoří čerstvé růžové pruhy. Provádějte krátké obchody se stop lossem nad výškou medvědího čepu. A zisk z převzetí bude stanoven na základě poměru rizika a odměny 1: 3 nebo 1: 4. Pokud je ocas čepu tyče velmi velký, budou body stop loss relativně vyšší. V takovém případě můžete počkat na drobnou býčí korekci ceny, abyste mohli použít těsný stop loss. A vždy si pamatujte, že Schaff Scalping Trading System nebude generovat stoprocentně ziskové obchody. Udržujte tedy rizikový faktor pod 2% zůstatku na vašem účtu v každém obchodu.


Řízení obchodu


Profesionální obchodníci vědí, že je důležité používat správné zásady řízení rizik. Nikdy neporuší pravidlo 2% správy peněz, protože má moc chránit jejich kapitál. Jak budete více obchodovat, budete si jistější v používání Schaff Scalping Trading System. Brzy budete mít několik otevřených obchodů. Jedna věc, kterou obchody zapomínají, že pokud riskují 2% v každém obchodu a otevřou tři 3 obchody, ve skutečnosti riskují 6% svého zůstatku na účtu. Kumulativní rizikové faktory by tedy měly být brány v úvahu při používání systému Schaff Scalping Trading System k řešení více obchodů.

Ti, kteří budou používat signál cenové akce k přijímání obchodů s velkým odporem, musí vyhodnotit nastavení obchodu v nejstabilnějších hodinách. Někteří z vás možná nebudou čekat do uzavření svíčky. Místo toho, abyste se ponořili do obchodů, počkejte na úplné vytvoření medvědího čepu nebo pohlcujícího vzoru. To vás ochrání před mnoha falešnými signály. A vždy očekávejte, že přijdete o peníze díky nejlepším signálům. Jakmile si vytvoříte zvyk obchodovat s nízkorizikovým profilem a udržíte si standardní poměr rizika a odměny, bude to snadný úkol, jak posílit své dovednosti.


Schaff Scalping Trading System For MT4 - závěr


Možná máte nejlepší obchodní systém na světě, ale bez silné vytrvalosti nebudete moci změnit svůj život. Mnoho začínajících obchodníků si zakoupilo prvotřídní obchodní strategie a neúspěšně selhalo. Jako nový uživatel Schaff Scalping Trading System se musíte věnovat sami sobě a naučit se základní podrobnosti trhu analýzou důležitých podrobností trhu. Pokud vám to připadá těžké, naučte se věci v demo prostředí. A neočekávejte, že vyděláte peníze ze všech obchodů. Musíte postupovat podle uvedených kroků v tomto článku a teprve potom můžete očekávat, že uspějete.

Systém občas vygeneruje řadu ztrátových objednávek. To je naprosto normální a měli byste se držet své normální strategie. Někteří odborníci však navrhují snížit rizikový faktor o 1%, pokud často ztrácejí objednávky. Vzhledem k tomu, že se cenový pohyb v hlavním měnovém páru stabilizuje, budete mít opět po sobě jdoucí vítěze.

Stáhněte si kompletní popis systému a soubory zde:

FREE Schaff Scalping Trading System

Download the FREE Schaff Scalping Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.