Zee Zee Scalper Trading system For MT4

Zee Zee Scalper Trading system For MT4

Table Of Contents:

  1. Zee Zee Scalper Trading system For MT4
  2. Výběr obchodního nástroje
  3. Zee Zee Scalper Trading system For MT4 - nastavení dlouhého obchodu
  4. Systém obchodování Zee Zee Scalper pro MT4 - nastavení krátkého obchodu
  5. Řízení obchodu
  6. Zee Zee Scalper Trading system For MT4 - závěr


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Systém Zee Zee Scalper Trading system For MT4 je propracovaná obchodní strategie. Lidé, kteří nemají základní znalosti o podpoře, odporu, překoupenosti, přeprodanosti a různých fázích trendu, nebudou moci tento indikátor používat profesionálním způsobem. Ačkoli základní princip tohoto systému je založen na megatrendu, zee zee a Swing zz indikátoru, je důležité, abyste se drželi stejné staré metody obchodování. Zkuste například vyhledat potenciální trendové čáry a úrovně SR pomocí nástrojů pro čáry MT4. Absolutní začátečníci to možná budou mít těžké, ale pokud se naučíte věci na demo účtu. Ve skutečnosti by každý měl začít používat demo účet, aby si osvojil používání nové obchodní metody.

FREE Zee Zee Scalper Trading system

Download the FREE Zee Zee Scalper Trading system for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Po instalaci šablony v hlavním grafu byste měli vidět dominantní klouzavý průměr trupu (HMA). Období v HMA je nastaveno na 144 a má vlastnost měnící barvu. Když je trend vzestupný, bude HMA zbarveno zeleně. A pokud bude trend klesat, HMA bude zbarveno červeně. Indikátor zee slouží k identifikaci klíčového bodu výkyvu v hlavním grafu. Pamatujte, že bod otočení klíče musí odpovídat úrovni podpory a odporu. Pro potvrzení obchodu byste měli používat indikátor ZZI, protože zobrazuje stav překoupenosti a přeprodání aktiva.


Výběr obchodního nástroje


Jako nový uživatel systému Zee Zee Scalper Trading musíte vědět, že systém Zee Zee Scalper Trading se používá k přijímání obchodů pouze v 5, 15 a 30minutovém grafu. Jelikož se musíte vypořádat s krátkodobou dynamikou cen, musíte svůj obchodní nástroj zvolit moudře. Kvalifikovaní obchodníci obvykle žádají maloobchodní prodejce o skalpování v párech EURUSD a GBPUSD. Můžete však také obchodovat v jiných hlavních měnách s extrémně vyváženým systémem skalpování. V takovém případě byste měli zvážit dynamické šíření. Vzhledem k tomu, že skalpování nabízí maloobchodníkům možnost rychlého využití zisku, měli byste obchody využívat, pokud je rozpětí menší než 2 pipy.

Pokud obchodujete s dobrým makléřem, většina hlavních měnových párů bude mít méně než 2 pipy, s výjimkou zpravodajských hodin. Je tedy velmi zřejmé, že nebudete moci používat systém Zee Zee Scalper Trading k skalpování trhu během velmi působivé novinky. Další důležitou věcí, kterou je třeba vzít v úvahu, je převládající trend. Měli byste hledat výběr trendového aktiva, protože to usnadní věci, pokud jde o technickou analýzu. A ignorujte přijímání obchodů i v páru EURUSD a GBPUSD během trhaného stavu trhu.


Zee Zee Scalper Trading system For MT4 - nastavení dlouhého obchodu


Již jsme řekli, že systém obchodování Zee Zee Scalper Trading se trochu spoléhá na starou obchodní metodu. Nakreslete úroveň podpory pomocí nástrojů řádků dostupných v obchodní platformě. Úroveň podpory musí odpovídat klíčovým bodům otočení klikatých čar. Jakmile cena klesne na úroveň podpory, odečtěte hodnotu z HMA. Barva HMA musí být zelená a sklon musí být kladný. Úroveň podpory bude občas odpovídat úrovním HMA. Obchodní signály vytvořené na úrovních HMA mají tendenci poskytovat obchodníkům rychlé výsledky.

Systém obchodování Zee Zee Scalper pro MT4 - nastavení krátkého obchodu
V tomto segmentu vás naučíme používat systém obchodování Zee Zee Scalper Trading nejpokročilejším způsobem. Vzhledem k tomu, že HMA funguje jako silná podpora a úroveň odporu, většina lidí má tendenci brát obchody na této úrovni. Ale prostě zapomínají na skutečnost, že úrovně HMA mohou být zlomeny extrémním prodejním nebo nákupním tlakem. Pro krátký obchod musíte najít jasný medvědí zlom v linii HMA. Linka HMA by měla také odpovídat kritické úrovni podpory. Jak cena přeruší podporu, všimnete si, že se klikaté čáry prodlužují, což ukazuje silnou hybnost prodejců.Chcete-li získat potvrzovací signál, měli byste se dívat na signální čáru indikátoru ZZI. Nad 100 známkami byste si měli všimnout segmentu červené čáry, který uvádí stav překoupenosti aktiva. Okamžitě využijte krátký obchod s 8 pipy a zastavte ztrátu. Zisk z tohoto krátkého obchodu bude 24 pipů. Jelikož se chystáte obchodovat ve prospěch silného útěku, máte slušnou šanci zajet silnou medvědí rally. Kdykoli tedy vyměníte útěk, zvyšte poměr rizika a odměny na 1: 3. A ujistěte se, že nepřijímáte šílená rizika jen proto, že systém obchodování Zee Zee Scalper Trading má vysokou úspěšnost.


Řízení obchodu


Profesionální obchodníci vždy vyhodnocují obchodní signály na základě rizikových faktorů. Pokud budete riskovat, nebudete schopni zvládnout intenzivní stres. Většina lidí obchoduje s 2–3% při používání systému Zee Zee Scalper Trading. Ale ti, kteří jsou v obchodním průmyslu absolutně noví, by měli riskovat pouze 1% svého zůstatku na účtu. Při používání tohoto jedinečného obchodního systému by neměli mít více než 1 otevřený obchod. Poté, co si budete jisti používáním této obchodní metody, můžete začít mít několik otevřených pozic založených na této jedinečné strategii.

Mít více otevřených obchodů vede k větší odpovědnosti. Kumulativní rizikové faktory pro obchody by nikdy neměly překročit 2% zůstatku na vašem účtu. Pokud tedy riziko 1% v každém obchodu, můžete mít 2 běžící obchody. A zkuste podnikat obchody analyzováním obchodních relací. Otevření nového obchodu v páru EURUSD nebo GBPUSD během asijské obchodní relace není moudrý nápad. Systém Zee Zee Scalper Trading používejte pouze k otevírání obchodů pouze v aktivní obchodní relaci. Dodržováním této jednoduché techniky budete moci rezervovat zisk mnohem rychleji.


Zee Zee Scalper Trading system For MT4 - závěr


Nastavení v systému Zee Zee Scalper Trading je velmi snadné pochopit. Ale neměli byste se nechat zmást viděním tak jednoduchého nastavení. Tisíce obchodníků vedou svůj život na základě tohoto jedinečného systému strategickým způsobem. Žádný systém na světě není dokonalý. Musíte být připraveni přijmout několik ztrátových obchodů jednou za čas a to by vás nemělo frustrovat. Přijměte ztráty a logicky hledejte další nastavení obchodu. Pokud se cítíte frustrovaní, opusťte obchodní stanici, dokud nebudete mít jasnou mysl analyzovat tržní proměnné. A zkuste tento úžasný systém skalpování nepoužívat v 1minutovém grafu. 1minutový graf má extrémně trhaný charakter a snižuje úspěšnost tohoto systému.

Obchodníci se obvykle stanou závislými na systému Zee Zee Scalper Trading poté, co ho několik měsíců používali. Vítězné pruhy je činí sebevědomými a nakonec začnou obchodovat s trhem. Abyste se takovým zásadním problémům vyhnuli, měli byste vždy obchodovat pomocí standardního obchodního deníku. Bez ohledu na to, jakou obchodní strategii použijete, pokud pravidla porušíte, připravte se brzy vyhodit do vzduchu svůj obchodní účet.

Stáhněte si kompletní popis systému a soubory zde:

FREE Zee Zee Scalper Trading system

Download the FREE Zee Zee Scalper Trading system for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.