Keltner Channels Reversal Binary System For MT4

Keltner Channels Reversal Binary System For MT4

Table Of Contents:

  1. Keltner Channels Reversal Binary System For MT4
  2. Konfiguracja opcji połączenia
  3. Umieść opcję konfiguracji
  4. Zarządzanie transakcjami


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Keltner Channels Reversal Binary System For MT4 profesjonalnego systemu handlu opartego na kanałach Keltner Channels Reversal Binary System For MT4 . System ten zyskał ogromną popularność wśród sprzedawców detalicznych, ponieważ tworzy unikalny sposób handlu odwróceniem.

FREE Keltner Channels Reversal Binary System

Download the FREE Keltner Channels Reversal Binary System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Wszyscy wiemy, że handel zwrotny jest bardzo ryzykowny. Ale jeśli rzeczy są wykonywane we właściwej kolejności, a transakcje są podejmowane przy użyciu wydajnych narzędzi, łatwo jest zwiększyć potencjał zysków z handlu. Wskaźnik trendu krótkoterminowego, SHI Trend Signaler. Kanały Keltnera ATR 2.0, Dots i Stochastic Bollinger Bands są używane jako główny wskaźnik. Ci, którzy są zaskoczeni, widząc długą listę wskaźnika, nie mają się czym martwić.

Wstępnie zdefiniowany szablon będzie miał poprawioną wartość dla każdego wskaźnika. Wystarczy wykonać kluczowe kroki, można podjąć opcję kupna i sprzedaży. System ma zastosowanie nie tylko do handlu walutami, możesz handlować na rynku Forex, akcjach, indeksach i kryptowalutach.

Jednak głównym zmartwieniem powinien być jeden z czynników informacyjnych i kroki na krawędzi. Jeśli nie przeanalizujesz żadnego etapu tego systemu, nie wygeneruje on przyzwoitego zwrotu. Początkujący nie znają wpływu różnego rodzaju wiadomości na różne rynki. Ale dobrze jest nie znać tych czynników.

Podamy ci na skróty metodę ochrony kapitału przed polowaniem na SL podczas wiadomości. Oprócz tego powiemy Ci, jak zoptymalizować ryzyko, zarządzając okresem wygaśnięcia każdej transakcji. Nauczmy się kluczowych kroków dla naszej transakcji kupna i sprzedaży opcji.

Konfiguracja opcji połączenia
Po zainstalowaniu szablonu zauważysz kolorowy pasek Bollingera. Ten zespół Bollinger będzie działał jako poziom wsparcia i oporu. Ponieważ przejdziemy na handel z odwróceniem, lewa część zespołu Bollingera powinna mieć nachylenie w dół.
Gdy pasmo osiągnie dolną część widocznej tabeli, zauważysz, że nachylenie nieznacznie się zmienia. Zwróć uwagę na wykres, otrzymasz kolorową średnią ruchomą, która ma właściwość niebiesko-czerwoną. Pęd zwyżkowy jest reprezentowany przez niebieski segment, a pęd zwyżkowy jest reprezentowany przez czerwony segment.

W trakcie testu wsparcia pasma Bollingera kolor średniej ruchomej zmieni się na niebieski. Mała niebieska kropka powinna pojawić się poniżej pasma Bollingera, wskazując cenę gotową do przejścia na nowy najwyższy poziom. Potrzebujemy jednak dodatkowego potwierdzenia, aby poprawić Twoją precyzję. Przy stochastycznym wskaźniku pasma Bollingera potrzebujemy co najmniej dwóch niebieskich słupków wskazujących na zwyżkową moc.

Dla ostatniego potwierdzenia poczekamy, aż cena zamknie się powyżej poprzedniej świecy, a niebieska kropka zostanie namalowana na niebieskie paski na wykresie. Mamy więc idealną konfigurację opcji połączenia. Kiedy wykonasz opcję call z tą unikalną strategią, możesz stać się agresywny, wygrywając kilka transakcji. Pamiętaj jednak, że jest to metoda handlu odwracalnego. W żadnym wypadku nie możesz ryzykować więcej niż 1%.

Umieść opcję konfiguracji
Krótko mówiąc, początkowe nachylenie pasma Bollingera będzie dodatnie. Po tym, jak cena skieruje się w stronę strefy rezystancyjnej, zauważysz, że nachylenie zmienia się powoli. Poczekaj na ponowną wycenę ceny przy oporze Bollingera.

Jeśli ponowna próba jest prawidłowa, a niedźwiedzie mają wystarczającą siłę, aby wysłać tę parę w dół, średnia ruchoma segmentu zmieni kolor na czerwony. Średnia ruchoma koloru czerwonego musi kierować się na południe z ujemnym nachyleniem. Przy stochastycznym wskaźniku pasma Bollingera otrzymamy niedźwiedzi czerwony pasek, który powie nam, że niedźwiedzie mają wystarczającą siłę, aby obniżyć wartość aktywów handlowych.

Ale w przypadku opcji sprzedaży potrzebujemy czerwonej kropki bezpośrednio na świecy. Zaawansowani inwestorzy zawsze używają emanacji wizualnej, aby sprawdzić poziom wsparcia i oporu. W ten sposób sprawdziłeś pozycję pręta i zauważyłeś, czy sygnał powstaje w strefie rezystancyjnej.

Jeśli nie, możesz zignorować konfigurację handlu. Jednak ustawienia Bollingera są tak idealne do handlu głównymi parami, że nie musisz się martwić poziomem SR. Ale biorąc pod uwagę dodatkowe poziomy obrotu w dowolnej formie metody handlu, jest to świetny sposób na poprawę wskaźnika skuteczności Keltner Channels Reversal Binary System For MT4 . Uważaj więc na swoją metodę handlu i staraj się nie być chciwym inwestorem, korzystając z tej metody handlu. Zobaczmy teraz, jak poradzić sobie z wiadomościami, okresem ważności i czynnikiem ryzyka.

Zarządzanie transakcjami


Konserwatywni inwestorzy nie muszą się zbytnio przejmować procesem zarządzania handlem. Mogą podejmować transakcje w dowolnej formie cofnięcia, wykorzystując ryzyko 1%. Ale kiedy rynek globalny jest niestabilny i oczekujesz ważnych wiadomości, musisz zachować ostrożność przy tej metodzie handlu.

Lepiej podjąć transakcję, gdy wiadomość zostanie opublikowana, ponieważ rynek może nie odwrócić kierunku i zyskać ogromną siłę na rzecz tego trendu. Analizowanie najważniejszych wiadomości jest łatwe, ale kiedy mamy konferencję prasową, bardzo trudno jest rozróżnić pogłoski i fakty. W rezultacie Keltner Channels Reversal Binary System For MT4 może nie działać poprawnie. Tak więc ta metoda nie jest odpowiednia do przyjmowania zamówień podczas konferencji prasowej.

Ostatnią rzeczą, którą powinieneś wybrać, jest okres ważności. Jeśli transakcje są uwzględnione na wykresie M15, możesz handlować z upływem 120 sekund. Jednak gdy transakcje są podejmowane powyżej wykresu M15, okres wygaśnięcia może zostać przedłużony do 240 minut. Wraz ze zmianą terminu wygaśnięcia zmienia się również wypłata. Minimalna wypłata za tę metodę handlu wynosi 75% postawionej kwoty.

Podjęcie handlu, gdy stany są zbyt wysokie w porównaniu do wypłaty, jest dużym błędem. Jest to naruszenie podstawowej zasady stosunku ryzyka do zysku. Pamiętaj, że będziesz tracić transakcje, nawet jeśli jest to metoda handlu premium. Ryzykuj zgodnie z poziomem tolerancji ryzyka i nigdy nie pomiń żadnego kroku wymienionego w tym artykule.

Pobierz pełny opis systemu i pliki tutaj:

FREE Keltner Channels Reversal Binary System

Download the FREE Keltner Channels Reversal Binary System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.