Keltner Scalping Trading System For MT4

Keltner Scalping Trading System For MT4

Table Of Contents:

  1. Keltner Scalping Trading System For MT4
  2. Wybór instrumentu handlowego
  3. Keltner Scalping Trading System For MT4 - Konfiguracja długiego handlu
  4. Keltner Scalping Trading System For MT4 - Konfiguracja krótkiego handlu
  5. Keltner Scalping Trading System For MT4 - Zarządzanie handlem
  6. Wniosek


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Keltner Scalping Trading System For MT4 jest przeznaczony głównie dla średnio zaawansowanych i początkujących scalperów. Ale skuteczność tej strategii skalpowania jest tak wysoka, że wielu ekspertów używa tej strategii, aby znacznie ułatwić swój system handlowy. Do opracowania tej strategii wykorzystuje się wykres słupkowy OHLC lub wykres świecowy, 89-okresowy SMA, kanały Keltnera, histogram MACD, 445-okresowy wskaźnik EMA i wskaźnik stochastyczny.

FREE Keltner Scalping Trading System

Download the FREE Keltner Scalping Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Niektórzy z was mogą się zdezorientować, widząc długą listę tego wskaźnika, ale możecie skorzystać z szablonu. Korzystając z szablonu Keltner Scalping, zobaczysz pełną listę wskaźników ładnie ułożonych na wykresie.

Większość traderów ma podstawową wiedzę na temat wskaźnika stochastycznego i MACD. Trochę się pogubili, gdy po raz pierwszy używają kanału Kelnera. Kanał Keltnera może być używany tak samo jak wskaźnik pasma Bollingera. Ale ten kanał jest wyjątkowo zaprojektowany, abyś mógł odczytać z 5 minut lub nawet z 1-minutowego przedziału czasowego.

Wiadomo, że czerwona linia sygnału działa jako 445 EMA, a niebieska linia sygnału to nasze 89 okresów SMA. Obie te linie sygnałowe działają jako doskonała strefa wsparcia i oporu. Podczas korzystania z Keltnera Scalping Trading System, niebieska i czerwona średnia krocząca będzie stanowić idealne miejsce do handlu.


Wybór instrumentu handlowego


Sukces systemu handlowego jest głównie związany z wyborem aktywów. Początkujący inwestorzy nigdy nie kładą nacisku na proces selekcji i ostatecznie wybierają aktywa, które są w najtrudniejszym stanie. Ale jeśli zrobisz to samo podczas korzystania z Keltner Scalping Trading System, nie osiągniesz żadnego zysku. Zalecamy początkującym, aby nauczyli się korzystać z tego systemu, handlując głównym aktywem. Gdy zdobędą odpowiednie umiejętności, będą mogli szukać okazji handlowych w parze GBPJPY, EURJPY, CHFJPY i AUDJPY. Należy jednak zachować szczególną ostrożność, ponieważ rozprzestrzenianie się tego egzotyki często przekracza 4 pestki.

Czasami główne pary walutowe wykazują tendencję do zmian. W przypadku braku określonego trendu na rynku nie powinniśmy podejmować transakcji. Jednak niektórzy eksperci handlowi często skalpują na rynku, ale wybrali 15-minutowy przedział czasowy. Spróbuj przyjąć transakcje na korzyść ostatniego dominującego trendu, ponieważ większość wybicia faworyzuje istniejący trend. Zobaczmy teraz kluczowe kroki, które musimy wykonać, aby osiągnąć zysk za pomocą wskaźnika Keltner Scalping Trading System.


Keltner Scalping Trading System For MT4 - Konfiguracja długiego handlu


Omówimy konfiguracje długich transakcji w bardzo prosty sposób. Przeanalizuj nachylenie kolorowej średniej ruchomej. Średnia krocząca z okresami 445 i 89 musi mieć dodatnie nachylenie, a cena powinna znajdować się powyżej 445 MA. Zwróć uwagę, że średnia krocząca w kolorze niebieskim i czerwonym będzie stanowić doskonały poziom wsparcia. Gdy cena dotyka średniej ruchomej, byki powinny podnieść cenę do i stworzyć przyjemne bycze sygnały price action.

Pozycja linii sygnału stochastycznego musi znajdować się poniżej 40 linii. Oznacza to, że rynek jest już w strefie wyprzedaży. Zauważ, że bycze odrzucenie musi nastąpić na poziomie wsparcia kanału Keltnera. Na koniec sprawdź odczyt MACD. Aby uzyskać ostateczne potwierdzenie, potrzebujemy szarych słupków po stronie dodatniej.Po przeanalizowaniu krytycznej listy kontrolnej dotyczącej korzystania ze wskaźnika Keltner Scalping Trading System musimy określić wielkość partii, SL i Tp. Generalnie wielkość lota należy określić w taki sposób, aby czynnik ryzyka nie przekraczał 2% salda konta. W przypadku SL i TP możesz wybrać stałe 8 pipsów SL i 20 pipsów TP. Ale ci, którzy mają dużą wiedzę na temat sygnałów transakcyjnych price action, mogą wykorzystać dołki świec do określenia ceny SL. Zwykle powinno to dać im wyjątkową okazję do wymiany ważnych wiadomości.


Keltner Scalping Trading System For MT4 - Konfiguracja krótkiego handluKonfiguracja długiej transakcji została omówiona przy użyciu prostej zasady. Ale teraz omówimy krótkie sygnały handlowe, używając nieco bardziej zaawansowanej metody. Narysuj ręczny poziom oporu w wyższym przedziale czasowym, a następnie przejdź do wykresu 5-minutowego. Powinieneś zauważyć, że czerwona lub niebieska linia będzie pasować do narysowanej linii oporu. Szukaj odrzucenia w cenie. Gdy zauważysz odrzucenie w cenie, spójrz na nachylenie czerwonego i niebieskiego MA. Nachylenie musi być ujemne, co oznacza, że ogólny trend dla danego aktywa jest niedźwiedzi. Zwróć uwagę, że poziom odrzucenia musi odpowiadać górnej granicy kanału Keltnera, w przeciwnym razie musisz odrzucić sygnały handlowe.Po zidentyfikowaniu początkowej konfiguracji handlu niedźwiedzi, weź potwierdzenie z MACD i stochastycznego. Linia sygnału stochastycznego musi pozostać powyżej 60 znaków. Na koniec przejdź do wskaźnika MACD i poczekaj, aż szare paski po stronie ujemnej. Szare słupki po stronie ujemnej oznaczają, że rynek znajduje się w silnym trendzie spadkowym i masz przyzwoitą szansę na wygraną, biorąc udział w krótkiej transakcji. Ustaw SL na 8 pipsów, a TP wyniesie 20 pipsów. Ale jeśli jesteś dobry w analizowaniu poziomu SR na wykresie 5-minutowym, przesuń SL do punktu rentowności, gdy osiągniesz zysk w wysokości 10 pipsów. A nowy TP powinien być ustawiony na 30 pipsów.


Keltner Scalping Trading System For MT4 - Zarządzanie handlem


Technika zarządzania handlem przy korzystaniu z Keltner Scalping Trading System różni się nieco od tradycyjnego systemu skalpowania. Ci, którzy mają mniejsze doświadczenie w radzeniu sobie z danymi z niższych przedziałów czasowych, mogą szukać sygnałów handlowych, używając stałych SL i TP. W żadnym wypadku ryzyko w każdej transakcji nie powinno przekraczać progu 2%. Gdy zdobędziesz pewność siebie, korzystając z Keltner Scalping Trading System, możesz zacząć używać trailing stop. Może to znacznie poprawić współczynnik zysku i umożliwić handel ze stosunkiem ryzyka do zysku 1: 3+.

Handlowcy muszą zwracać szczególną uwagę na wielkość swoich lotów podczas handlu zmienną sytuacją na rynku. Zmienność rynku rośnie, gdy mamy ważne informacje prasowe. O ile nie masz silnych umiejętności analizowania danych wiadomości, powinieneś unikać podejmowania transakcji przed publikacją wiadomości. Jednak ci, którzy mają rozległe umiejętności w określaniu sygnałów price action, mogą handlować ważnymi wiadomościami, korzystając z analizy fundamentalnej i kluczowych kroków systemu transakcyjnego Keltner Scalping.


Wniosek


Osiąganie stałego zysku wymaga silnej kontroli nad emocjami. Nieprzestrzeganie kolejnych kroków wymienionych w tym artykule doprowadzi Cię do bardzo dobrego stanu. Niektórzy z was mogą zacząć ignorować jeden lub dwa kluczowe kroki wymienione w systemie handlu skalpowaniem Keltnera, ale w ten sposób znacznie zmniejszają efektywność systemu handlowego. Jako początkujący trader zacznij używać strategii w środowisku demonstracyjnym. Środowisko demo zapewni idealne środowisko do nauki INS i OUT tej strategii handlowej. Gdy zdobędziesz doświadczenie w handlu na koncie demo, przejdź do prawdziwego konta handlowego.

Podejmowanie transakcji na prawdziwym koncie handlowym jest nieco trudne niż handel w środowisku demo. Będziesz pod dużą presją, ponieważ nie masz pojęcia o wyniku jakiejkolwiek transakcji. Nie powinno to jednak przeszkadzać, ponieważ nikt nie może określić kierunku rynku. Ponieważ wyniki każdej transakcji są nieznane, musisz być psychicznie przygotowany na zaakceptowanie strat. Spróbuj podejść do transakcji z nastawieniem, że być może będziesz musiał stawić czoła zleceniu przegrywającemu. W ten sposób będziesz zawsze ostrożny podczas korzystania z systemu handlu skalpowaniem Keltnera.

Pobierz pełny opis systemu i pliki tutaj:

FREE Keltner Scalping Trading System

Download the FREE Keltner Scalping Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.