Kenox Binary System For MT4

Kenox Binary System For MT4

Table Of Contents:

  1. Kenox Binary System For MT4
  2. Konfiguracja opcji połączenia
  3. Umieść opcję konfiguracji
  4. Techniki zarządzania handlem


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


System Kenox Binary System For MT4 oparty jest na systemie handlu opartym na Kenox Binary System For MT4 . Zwykle inwestorzy preferują system Kenox, ponieważ daje on lub generuje sygnał wraz z trendem. Handlowcy spędzają dużo czasu tylko na znajdowaniu trendu. Ale pliki tego systemu ex4 mają unikalną właściwość, która automatycznie pozwoli Ci na wykonanie nowych zamówień z trendem.

FREE Kenox Binary System

Download the FREE Kenox Binary System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Nie będziesz musiał podejmować dodatkowego wysiłku, aby znaleźć pożądany trend na rynku. Wykładnicze średnie ruchome 20, wykładnicze średnie ruchome 11 oraz Paraboliczne i EMA 3 z zamkniętymi ustawieniami są używane do budowy szablonu.

Sekwencja ułożona tak, aby inwestorzy mogli preferować sygnały zgodne ze standardowymi cechami trendu. Nawet jeśli spróbujesz znaleźć handel wbrew trendowi, proces systemowy na to nie pozwoli. Być może zastanawiasz się, że jest to bardzo złożony proces, który zależy od zbyt wielu zmiennych, ale robisz zły ruch. Po znajomości sekwencji możesz uznać system Kenox za najbardziej uproszczoną metodę handlu opcjami.

Jednak posiadanie silnych umiejętności zarządzania handlem ma kluczowe znaczenie dla właściwego wykorzystania tego systemu. Jeśli nie zastosujesz się odpowiednio do systemu, zatracenie straty będzie gorączkowym procesem. Ale omówimy te kroki w sekcji zarządzania handlem, aby uzyskać kompletny przewodnik na temat korzystania z krawędzi binarnej Kenox. Zobaczmy teraz, jak profesjonalista odbiera opcję kupna i sprzedaży dzięki tej niesamowitej strategii.

Konfiguracja opcji połączenia
W przypadku konfiguracji opcji połączeń nauczymy Cię wykonywania zamówień za pomocą pierwszego szablonu. Pierwszy szablon nie ma parabolicznych kropek SAR, ale nadal zapewnia potężne środki do realizacji naszego handlu. Potrzebujemy popularnego zespołu Bollinger, który będzie miał pozytywne nachylenie. Powiedzieliśmy już, że system opiera się na pędzie trendu.

Zatem szukanie opcji połączenia, gdy nachylenie jest ujemne, będzie niedojrzałym aktem. Cena musi przetestować obsługę pasma Bollinger co najmniej dwa razy. W tym czasie 3 EMA musi przekroczyć 11 EMA, co potwierdza wsparcie lub odbicie jest dolną częścią ceny. Wcześniej powinieneś zobaczyć wiele czerwonych strzałek wskazujących na południe, które pokazują, że niedźwiedzie starają się przebić poniżej wsparcia.

Fakt, że mamy uparty krzyż i wiele powtórzeń sugeruje, że byki przejęły kontrolę. Czas poczekać na zielony znak strzałki. Zazwyczaj zielona strzałka pojawia się po 10-15 świecach w pobliżu 11 EMA lub niebieskiej średniej kroczącej. Otwórz opcję połączenia bezpośrednio na poziomie. Termin wygaśnięcia transakcji będzie taki sam, jak czas analizy danych.

Będzie to jednak maksymalny limit wygaśnięcia i być może będziesz musiał handlować z niższym wygaśnięciem w zależności od zmienności i przyszłych wiadomości gospodarczych. Dowiemy się więcej na ten temat w dziale zarządzania handlem. Pamiętaj, że system może zapewnić bardzo dokładny wynik, ale nie powinien zmusić Cię do handlu z wysokim ryzykiem.

Umieść opcję konfiguracji
Drugi szablon zostanie wykorzystany do wybrania opcji sprzedaży. Ale to nie jest skomplikowany proces, stworzy agresywne możliwości handlowe. W przypadku konfiguracji długiej lub połączenia trzeba było czekać na 10-15 świec. Ale dla tej metody nie będziesz musiał czekać po otrzymaniu pełnego potwierdzenia. Odrzucenie zespołu Bollinger jest naszym priorytetem.

Cena musi przetestować poziom oporu więcej niż trzy razy. Brak wielokrotnego przekroczenia powyżej wyraźnie pokazuje nam wyczerpanie kupujących. Przed odrzuceniem powinieneś zobaczyć co najmniej trzy czerwone strzałki wskazujące, że niedźwiedzie próbują obniżyć poziom. Podczas odrzucenia powinieneś zauważyć świecące małe paraboliczne kropki nad świecami.

Kropka oznacza, że kupujący nie są już skłonni do tworzenia nowego maksima. Po 4-5 kropce parabolicznej powinieneś zobaczyć niedźwiedzi krzyż w EMA 3 i 11. Krzyżyk niedźwiedzi potwierdza próg sprzedaży. Powinieneś poczekać na kolejne trzy świece i sprawdzić, czy cena jest przestrzegana przez EMA. Fi cena odpycha EMA, zwiera zasób z dużym poziomem pewności.

Ale nie bądź zbyt tendencyjny, gdy przyzwyczaisz się do wygrywania transakcji. Przegrywanie transakcji jest częścią tej gry i nie będziesz już musiał stawić czoła temu, jak bardzo starasz się unikać. Z tego powodu musisz nauczyć się zarządzać transakcjami za pomocą polityki zarządzania ryzykiem. Ogólna polityka zarządzania ryzykiem może zapewnić 70% współczynnik wygranych, ale stosując zaawansowane taktyki, możesz poprawić współczynnik wygranych o ponad 80%, a to podniesie twój wynik handlowy powyżej twoich oczekiwań. Nauczmy się zarządzać transakcjami jak wykwalifikowany trader.

Techniki zarządzania handlem


System może być używany na tradycyjnym rynku, co oznacza, że transakcje odbywają się bez wygaśnięcia. W takim przypadku stop zostanie umieszczony 11-14 pipsów powyżej lub poniżej punktu SR. Zysk będzie 3-krotnością kwoty ryzyka. Wykwalifikowani handlowcy, którzy korzystają z wykresu godzinowego, mogą przesunąć SL do progu rentowności, nawet jeśli rynek przesunie się o 80% w kierunku poziomu TP.

Dostosuj nowy zysk na bazie do najbliższego poziomu SR i rób to dalej, dopóki nie zostaniesz zatrzymany przez rynek. Te końcowe stopery mogą znacznie poprawić wydajność i techniki handlu oraz uczynić cię lepszym traderem. Wygaśnięcie nie powinno trwać dłużej niż 240 minut, gdy transakcje są zawierane na wykresie godzinowym lub dziennym.

W przypadku, gdy wolisz handlować tabelą minut, wygaśnięcie powinno być krótsze niż 15 minut. Jednak w niektórych szczególnych przypadkach możesz zawierać transakcje z wygaśnięciem 60., ale wypłata musi być większa niż 80% kwoty ryzyka. Jeśli wykonasz zlecenia o niskiej wypłacie, będzie to skomplikowane, gdy poradzisz sobie z serią strat. Dla bezpieczeństwa inwestycji należy zawsze obniżyć dźwignię. Jeśli nie masz pewności, że potrafisz wykorzystać dźwignię w sposób wykwalifikowany, nie powinieneś podejmować wysokiego ryzyka.

Pobierz pełny opis systemu i pliki tutaj:

FREE Kenox Binary System

Download the FREE Kenox Binary System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.