Kill Market Strategy For MT4

Kill Market Strategy For MT4

Table Of Contents:

  1. Kill Market Strategy For MT4
  2. Kill Market Strategy For MT4 konfiguracji długich transakcji Kill Market Strategy For MT4
  3. Kill Market Strategy For MT4 konfiguracji krótkiego handlu Kill Market Strategy For MT4
  4. Techniki zarządzania handlem


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Strategia Kill Market Strategy For MT4 pozwala nam otwierać transakcje na zróżnicowanym rynku. Chociaż głównym celem było wykorzystanie go jako strategii odwrócenia, strategiczne wdrożenie narzędzi może pomóc w znalezieniu transakcji w dowolnej formie ruchu cenowego. Rynek może wykazywać trend, wahania lub punkt zwrotny, ale masz 80% szans na wygraną, wykonując kroki opisane w tym przewodniku.

FREE Kill Market Strategy

Download the FREE Kill Market Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Kill market i Bollinger band to jedyne wskaźniki dla tego szablonu. Nie daj się zwieść, ponieważ widzisz tylko dwa narzędzia, które będą używane. Aby otworzyć handel, musimy skorzystać z podstawowej wiedzy o inwestycjach. Oznacza to, że posiadanie umiejętności w zakresie oporu wsparcia, etapów trendu i fałszywego wybicia są warunkami korzystania z tej techniki. Inwestorzy, którzy działają w tej branży dłużej niż dwa miesiące, powinni posiadać te podstawowe umiejętności.

Jeśli nie masz tej umiejętności, musisz cofnąć się o krok i skorzystać z platformy edukacyjnej, aby opanować podstawy. Kiedy już to zrobimy, nadszedł czas, abyśmy wiedzieli, w jaki sposób strategia rynku zabijania może pomóc nam zarabiać pieniądze. Strategia jest przeznaczona do otwierania transakcji tylko na wykresie 15M i 30M. Powodem wyboru tych podwójnych ram czasowych jest pozostawienie otwartych drzwi do handlu dowolnymi formami rynku.

Oznacza to, że nie musimy już inwestować pieniędzy w aktywa, które zyskują na popularności, ponieważ pozwala nam to przewidzieć krótkoterminowe zmiany. Aby uzyskać najlepszy wynik, strategia zabijania powinna być używana tylko do handlu walutami. Jednak posiadanie solidnego zrozumienia kroków może pomóc w otwieraniu transakcji na dowolnych instrumentach finansowych.

Kill Market Strategy For MT4 konfiguracji długich transakcji Kill Market Strategy For MT4
Ludzie zwykle dowiadują się o strategii odwrócenia lub kontynuacji trendu. Zdecydowaliśmy się rozpocząć od techniki handlu na różnych rynkach. Na rynku wahającym się nie ma określonego trendu, co oznacza, że cena utknie w strefie prostokąta. Bollinger dla tego szablonu będzie kanałem, który pojawi się równolegle do podstawy wykresu.

Cena powinna uwzględniać wsparcie i opór, tak jakby aktywa były sprzedawane wewnątrz pustej rury. Zanim otworzymy transakcję, potrzebujemy zielonej strzałki na wsparciu i czerwonej strzałki na oporze. Trzecia strzałka będzie zielona, a czwarta musi być czerwona. Ta sekwencja potwierdza tworzenie się zróżnicowanego rynku. Jeśli kolejność zostanie zmieniona, nie masz zróżnicowanego rynku.

Zakładając, że masz takie ułożenie strzałki w kolejności chromatycznej, czas poczekać na piątą strzałkę przy podporze. Piąta strzałka będzie koloru zielonego. W czerwonej linii wsparcia BB (wstęga Bollingera) nie powinno być fałszywego złamania. Otwórz pozycję długą ze stopem poniżej czerwonej linii wstęgi Bollingera.

Stop wynosi zwykle 15-20 pipsów, a take profit prawie 40 pipsów. Zależy to od odległości zielonej linii wstęgi Bollingera. Ale uważaj na fałszywe pęknięcie. Fałszywa przerwa natychmiast odrzuca konfigurację handlu i powinieneś czekać na nową konfigurację.

Kill Market Strategy For MT4 konfiguracji krótkiego handlu Kill Market Strategy For MT4
Ta konfiguracja będzie bardziej przypominała metodę trendów. Ale ta sama zasada dotyczy otwartych transakcji, gdy spodziewasz się, że dojdzie do odwrócenia. Trend powinien być niedźwiedzi lub cena musi być bardzo wysoka. Jeśli weźmiesz pod uwagę technikę high lub reverse, najlepiej jest wprowadzić wzór podwójnej góry.

Da ci to większą pewność sprzedaży przy zielonej linii lub oporze wstęgi Bollingera. W tym przypadku musimy znaleźć fałszywe przerwanie zielonej linii. Fałszywe przełamanie zielonej linii oznacza, że rynek zabija wczesne krótkie transakcje. Innymi słowy, odbędzie się polowanie na stop loss. Po zakończeniu polowania na stop loss powinna pojawić się czerwona strzałka. Ale nadal musisz czekać na fotelu kierowcy.

Cena będzie spadać poniżej zielonej linii. Spadek poniżej zielonej linii pokazuje, że rynek ustabilizował się i jest gotowy do testowania czerwonej linii lub wsparcia. Tak więc każdy racjonalny inwestor powinien sprzedawać na tym poziomie. Ale nie przerażaj się tylko dlatego, że masz fałszywą przerwę w działaniu. Fałszywa przerwa jest ograniczona czerwoną strzałką wskaźnika zabicia.

Tylko dlatego, że jest to prosty znak, który ogranicza byki, nie próbuj żadnych fantazyjnych rzeczy tylko po to, aby zwiększyć zmianę, wygrywając transakcję. Ta strategia zabijania jest dobrze przetestowana i ma na celu ułatwienie Ci życia handlowego. Wchodzenie w złożony wykres i zapamiętywanie kluczowych kroków sprawia, że jesteś podatny na popełnienie większej liczby błędów.

To główny powód, aby stać się sfrustrowanym traderem. Więc miej wiarę w system i postępuj zgodnie z tym przewodnikiem. Ale bądź nadal, musisz znać proces zarządzania transakcjami.

Techniki zarządzania handlem


Jak widać, system nie jest trudny w obsłudze. Część zarządzania handlem jest również łatwa. Ale ludzie źle rozumieją, że mogą być elastyczni w strategii zabijania, ponieważ nie zależy ona od zbyt wielu wskaźników. Z powodu braku elastyczności w zasadach, system jest zależny od bardzo dobrze skalibrowanych zestawów wskaźników.

A zmiana jakichkolwiek kroków lub sekwencji obniży współczynnik wygranych. Przejdźmy teraz do kroków, aby znaleźć stop loss. Zielona linia na długo zatrzyma wyznacznik poziomu. Ale SL musi znajdować się 10 pipsów poniżej zielonej linii. W przypadku krótkich transakcji lub transakcji, które mają fałszywe wybicie, musimy użyć maksimów świecy, która ma poziom strzałki.

Umieść pestki SL 5 z dala od szczytu świecy i powinno być dobrze. Poziom zysku TP jest dostosowywany do poziomu SR kanału, co oznacza, że masz świetny stosunek RR. Ale nie daj się zwieść, system zawsze pomoże Ci wygrać. Zawsze spodziewaj się utraty transakcji i utrzymuj ryzyko na poziomie 1%. Może to znacznie zwiększyć szanse na przetrwanie na rynku i zmniejszy niepotrzebne obciążenia przy podejmowaniu ważnych decyzji handlowych.

Pobierz pełny opis systemu i pliki tutaj:

FREE Kill Market Strategy

Download the FREE Kill Market Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.