Levels Binary Strategy For MT4

Levels Binary Strategy For MT4

Table Of Contents:

  1. Levels Binary Strategy For MT4
  2. Levels Binary Strategy For MT4 opcji kupna Levels Binary Strategy For MT4
  3. Levels Binary Strategy For MT4 opcji sprzedaży Levels Binary Strategy For MT4
  4. Technika zarządzania handlem


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Levels Binary Strategy For MT4 to potężna krawędź oparta na impulsach. Wszyscy wiemy, że przewidywanie impulsu jest bardzo trudnym zadaniem, ponieważ rynek wykazuje dynamiczny ruch cen. Jednak gdy w trybie strategicznym używane są odpowiednie narzędzia, wykonywanie transakcji staje się bardzo łatwe.

FREE Levels Binary Strategy

Download the FREE Levels Binary Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


W szablonie zastosowano linie wsparcia i oporu strefy V1, wstęgi Bollingera, strzałkę pro analityczną rynku, wskaźnik kierunku wyrzutni, zegar I, podobny do FX MTN i wskaźnik RD Combo. Osoby, które mają mniej umiejętności lub są nowe, nie mają podstawowego pojęcia o tych wskaźnikach. Narzędzia te są bardzo łatwe w użyciu i możesz polegać na tych autorytatywnych narzędziach do otwierania wysokiej jakości transakcji na rynku opcji. Handel opcjami nie jest tak łatwy ani trudny niż handel na rynku Forex.

To inna branża, w której czas handlu jest bardzo ważny. Dobra transakcja może zakończyć się stratą tylko dlatego, że wybrałeś niewłaściwy termin wygaśnięcia. W ostatniej części zajmiemy się okresem wyboru wygaśnięcia, ale na razie pozostaniemy skupieni na realizacji zleceń. Szablon sformatuje wykres z zaawansowanymi rysunkami.

Zweryfikowane linie będą obecne jako poziom SR i możesz z nich skorzystać. Ale nie będziemy polegać na poziomie SR, ponieważ branża opcji nagradza precyzyjnych ryzykantów. Musimy liczyć się z formacją price action w ważnej strefie.

Możesz powiedzieć, że znajomość formacji price action to inna historia, ale tak nie jest. To bardzo łatwa metoda otwierania nowych transakcji z niektórymi podstawowymi wzorami świecowymi.

Levels Binary Strategy For MT4 opcji kupna Levels Binary Strategy For MT4
Zwykle szablon narysuje równoległe linie, które działają jak kanał. Równoległe linie będą dobrze wspierane przez poziome linie. Połączenie linii trendu lub linii kanału z linią poziomą jest najlepszym punktem, ponieważ może dać bardzo dokładny punkt wejścia. Ale na rynku opcji bardzo trudno jest znaleźć taką konfigurację, zwłaszcza gdy preferowany wykres to 5 minut.

Wykres 5-minutowy jest idealnym oknem dla tej przewagi, ponieważ możemy uzyskać częste konfiguracje handlowe bez utraty jakości. Ale jest mała zasada, która ogranicza twoje wejście w handel. Zostanie to omówione w części dotyczącej zarządzania handlem. Poszukaj upartego harami lub upartego pin bara na czarnej linii wsparcia. Te linie należy zbadać gołym okiem, aby wiedzieć, że cena sprawdza kluczowy poziom i przestrzega go.

Po zidentyfikowaniu byczego wzoru powinna być obecna czarna strzałka w górę. Nawet jeśli nie zauważysz prawidłowo byczego wzoru, czarna strzałka w górę wskazuje na obecność sygnału kupna.

Słupki podobne do wskaźnika FX MTN powinny znajdować się na minusie. Czasami słupki będą oznaczone pogrubionym czarnym kolorem z ciemnym okręgiem. Sugeruje to, że cena wzrośnie i będzie miał doskonały sygnał do otwarcia opcji kupna.

Levels Binary Strategy For MT4 opcji sprzedaży Levels Binary Strategy For MT4
Konfiguracja opcji sprzedaży zostanie zilustrowana inaczej. Pokażemy, jak otworzyć pozycję krótką na kanale bez uzyskania potwierdzenia czarnego paska ze wskaźnika podobnego do wskaźnika FX MTN. W tym przypadku naszą ulubioną świecznikiem będzie doji lub niedźwiedzi pin bar. Ponowny test należy przeprowadzić na białej linii tuż poniżej oporu kanału.

Nad niedźwiedzią świecą powinna pojawić się czarna strzałka. Przed czarną strzałką powinna znajdować się mała czarna kropka. Czarna kropka ma duże znaczenie w sprzedaży kuponów. Czarna kropka oznacza, że cena ulegnie odwróceniu, gdy tylko napotka opór. Słupek podobny do wskaźnika FX MTN może nie być czarny, ale musi znajdować się na górze linii odniesienia.

Otwórz swoją transakcję sprzedaży, gdy takie warunki są spełnione. Ludzie zmagają się z tymi prostymi krokami, ponieważ zaniedbują znaczenie czarnej kropki i pozycji słupka w FX MTN. Nie każdy opór, wsparcie lub linie trendu dadzą Ci możliwości sprzedaży. Czasami kupujący mogą przełamać tę barierę i rozpocząć nowy trend. Jeśli nie jesteś dobrze przygotowany, zmiana trendu może wywołać frustrację.

Co więcej, analiza odbywa się na wykresie 5-minutowym, więc nie masz możliwości narzucenia dużego ryzyka. Inwestorzy intelektualni ograniczali ryzyko, aby wygodnie postawić więcej pieniędzy.

Ale jeśli w każdej transakcji stawka będzie zbyt wysoka, to tylko kwestia czasu, zanim uderzysz w ziemię. Inwestycja nie ma nic wspólnego z dużymi zwycięzcami. Wszystko zależy od spójności i tego, jak handlowcy radzą sobie z ryzykiem.

Technika zarządzania handlem


Aby zarządzać handlem, handlowcy zwykle polegają na zasadzie 2%. Zasada 2% może uratować życie, ale nie może zmienić zasad gry w branży opcji. Oceń konfigurację z różnych punktów widzenia i zobacz, czy masz większą szansę na wygranie transakcji. Zamiast ryzykować 2%, możesz zwiększyć ryzyko do 4%.

Oznacza to, że bierzesz pieniądze, które są przeznaczone na dwie transakcje. Ale to mądra decyzja, gdy jakość staje się priorytetem. Ludzie często angażują się w overtrading, ponieważ nie mają podstawowych umiejętności sprawdzania emocji. Zostają uduszeni, gdy rynek zaczyna pokazywać magiczny ruch. Przygotowanie się na nieoczekiwane wydarzenie jest najważniejszą rzeczą, jakiej powinieneś się nauczyć jako inwestor.

Ponieważ wiesz więcej o podstawowych elementach branży, powoli będziesz wiedział, jak zwiększać zamówienia. Może to być prosta technika handlu, ale jeśli kroki zostaną wykonane prawidłowo, możesz wygrać w ponad 80% przypadków. Posiadanie metody handlu opcjami, która ma 80% współczynnik wygranych, jest wymarzoną strategią dla wielu pośredników.

Ale nie bądź naiwny, aby zacząć handlować prawdziwymi pieniędzmi. Musisz przetestować ujęcie na wirtualnej platformie i zapoznać się z tą przewagą. Gdy dowiesz się więcej o tej przewadze, nauczysz się skalować ryzyko i wielkość partii w bardzo profesjonalny sposób. Wreszcie, bądź świadomy krytycznych wiadomości, które mogą spowodować ogromne skoki, które mogą łatwo zlikwidować handel.

Pobierz pełny opis systemu i pliki tutaj:

FREE Levels Binary Strategy

Download the FREE Levels Binary Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.