Lighthouse Hidden for Binary Strategy For MT4

Lighthouse Hidden for Binary Strategy For MT4

Table Of Contents:

  1. Lighthouse Hidden for Binary Strategy For MT4
  2. Konfiguracja opcji połączenia
  3. Umieść opcję konfiguracji
  4. Zarządzanie transakcjami


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Lighthouse Hidden for Binary Strategy For MT4 może być używany w wielu formach. Ale będziemy trzymać się najbardziej opłacalnego sposobu tej strategii. Ale do tego musimy zastosować pewne sztywne zasady i będzie to trudne dla niektórych nowych inwestorów. Jeśli nie będziesz zdecydowany przestrzegać zasad dokładnie tak, jak mówimy, ciężko będzie wprowadzać zmiany w swoim życiu.

FREE Lighthouse Hidden for Binary Strategy

Download the FREE Lighthouse Hidden for Binary Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


System oparty jest na kodowaniu osadzonym i 55 EMA. Ale nie musimy już martwić się o konfigurację, ponieważ wszystkie czynności zostaną wykonane przez pliki szablonów. Zadeklarowaliśmy już, że system będzie używany w bardzo sztywny sposób. Dzięki temu możemy przyjmować transakcje tylko na 15-minutowym wykresie. Ale mamy niezdecydowanie, aby wybrać rynek. Możemy handlować akcjami, kontraktami CFD, akcjami, kryptowalutami i formami rynku, korzystając z podstawowej koncepcji.

Koncepcja jest jasna, poczekaj na wybuch, a następnie przejmij transakcje przy wycofaniu. Okres ważności tego systemu wynosi od 60 do 5 minut. Jest to trudna część tego systemu, ponieważ inwestorzy często wybierają niewłaściwe wygaśnięcie. Ale zajmiemy się tym w sekcjach zarządzania handlem.

Pamiętaj, że ten system ma różnorodne zastosowanie, ale ten przewodnik nauczy Cię najlepszej metody, która zapewni Ci ponad 80% wskaźnik wygranych, jeśli wszystko zostanie wykonane we właściwej kolejności. Dowiedzmy się więcej o naszej opcji kupna i zleceniu krótkiego handlu.

Konfiguracja opcji połączenia
Pośredni inwestorzy dobrze wiedzą, że metoda polegająca na przełamywaniu jest nieco ryzykownym podejściem. Ale nie polegamy tylko na systemie przełamywania. Wykorzystamy fazę wycofania rynku i skorzystamy z krótkoterminowej zmiany aktywów. Gdy mówimy o ruchu krótkoterminowym, powinieneś być ostrożny w kwestii swojego kroku.

Nie możemy sobie pozwolić na pominięcie jakiegokolwiek kroku w tej metodzie. W przypadku opcji połączenia pierwszą rzeczą, którą należy zauważyć, jest przełamanie średniej ruchomej koloru białego i złotego. Oba mają okres 55, ale różnią się wartością od czasu zmiany parametrów. Po przerwie spodziewaj się spadku ceny, gdy cena aktywów uderzy w główny opór.

Cena spadnie i dotknie białej średniej ruchomej i zacznie rosnąć. Jak tylko biały pasek zostanie przetestowany, rzuć okiem na szybkie 2 wskaźniki. Zielona linia powinna przekroczyć czerwoną linię i zacząć się od siebie odchylać. Otwórz transakcję połączeń z upływem 5 minut.

Możesz wybrać datę wygaśnięcia lat 60., ale zależy to od warunków rynkowych. Dostosowanie terminu wygaśnięcia handlu jest nieco trudne, ponieważ nie możemy narzucić określonej reguły. Brak zamknięcia handlu w określonym czasie może utrudnić wynik handlu.

Dla tradera ważne jest, aby dowiedzieć się więcej o krytycznej dynamice rynku, aby wiedzieli, kiedy zamknąć lub przyjąć transakcję. Omówimy tę kwestię w segmencie zarządzania handlem.

Umieść opcję konfiguracji
Do naszej opcji sprzedaży potrzebujemy niedźwiedzi średniej ruchomej koloru białego i złotego. Niedźwiedzia przerwa mówi nam, że niedźwiedzie zaczęły wywierać presję na byki i osiągną nowy poziom. Zanim zdołają osiągnąć nowy niski poziom, cena zwykle idzie wyżej i testuje pasmo.

W przypadku krótkiego handlu cena przetestuje złotą średnią ruchomą. Przy pierwszym teście złotej średniej ruchomej linie sygnałowe na wskaźniku fast2 muszą pokazywać niedźwiedzi krzyż. Oznacza to, że czerwona linia spadnie poniżej zielonej linii, wskazując, że cena jest gotowa do przejścia do najbliższego wsparcia.

Tak więc otwarcie naszej krótkiej transakcji z wygaśnięciem od 60 do 5 minut jest mądrą decyzją. Jednak inwestorzy powinni zachować ostrożność, jeśli przełamanie korekty ceny nastąpi z silnym wzrostem. Stały wzrost po przerwie może być również wynikiem fałszywego wybicia.

Oznacza to, że cena ponownie wzrośnie powyżej średniej kroczącej, powodując utratę pieniędzy z handlu. Żaden system na tym świecie nie jest idealny. Chociaż wpis oparty na retrakcji jest bardzo dokładny, może wzbudzać fałszywe zaufanie. Bez względu na to, jak dobrze posługujesz się tym systemem, musisz ograniczyć profil ryzyka i przestać podejmować agresywne kroki lub zwiększyć głośność.

Maksymalna kwota twoich pieniędzy, jaką można postawić za pomocą tej metody, wynosi 1%. Powodem wyboru 1% jest tylko częstotliwość handlu. Jako inwestor otrzymasz więcej niż 1 transakcję, nawet jeśli zajmujesz transakcje na głównych rynkach Forex. Ale jeśli wybierzesz handel kontraktami CFD, lepiej przestać handlować w dniu, w którym stracisz dwa transakcje z rzędu.

Zarządzanie transakcjami


Ten system daje nam potężną metodę przejęcia handlu. Musimy jednak wiedzieć, jak najskuteczniej zarządzać transakcjami. Pierwszą rzeczą jest wykres czasowy. 15 minut jest naszą tabelą podstawową i nie możemy patrzeć na różne wykresy, chociaż może to zapewnić przyzwoitą konfigurację handlu. Drugą rzeczą jest wypłata za transakcje. Jeśli wypłata jest mniejsza niż 75%, podejmujesz transakcje, które mogą powodować problemy, jeśli chodzi o odzyskanie.

Wypłata bardziej przypomina stosunek ryzyka do zysku dla tradera opcji. Im wyższa wypłata, tym mniejszy stres odczujesz podczas odzyskiwania straty. Czasami fałszywy skok wytropi twój handel, ale jest to bardzo normalne, szczególnie w czasie wiadomości. Więc dowiedz się o zaplanowanych wiadomościach, abyś mógł bardzo sprawnie zwiększyć skalę handlu.

Przestań gonić za transakcjami, jeśli uważasz, że rynek jest zbyt stabilny, aby handlować. Poczekaj kilka sesji lub kilka dni, aby uzyskać jeden dobry handel, co nie oznacza, że system nie generuje zysku. Kilka dobrych transakcji w ciągu miesiąca może wystarczyć do utrzymania rodziny i zmiany życia. Pamiętaj, że system uczy nas wysokiej jakości wykonywania transakcji i dlatego musimy ściśle przestrzegać zasad.

Pobierz pełny opis systemu i pliki tutaj:

FREE Lighthouse Hidden for Binary Strategy

Download the FREE Lighthouse Hidden for Binary Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.