Pin Bar with SAR Strategy For MT4

Pin Bar with SAR Strategy For MT4

Pin Bar with SAR Strategy For MT4 to delikatny system, który może generować przyzwoity zysk dla każdego aktywa. Zwykle inwestorzy muszą zmienić metodę handlu na podstawie wybranego aktywa. Ponieważ mamy tysiące instrumentów finansowych, wybór odpowiedniego aktywa staje się dla nas trudny.

FREE Pin Bar with SAR Strategy

Download the FREE Pin Bar with SAR Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Jednak użytkownicy metody price action polegają na uniwersalnej formule do handlu każdą formą rynku. Możesz handlować indeksami, towarami, akcjami, funduszami ETF, Forex i kryptowalutami ze strategią PA. Ale nauka o sygnałach PA jest trudna i większość transakcji myli rzeczy. Ci, którzy cierpią, aby sprawdzić świecznik, powinni zastosować tę strategię SAR z pin barem. Załaduj szablon, a zauważysz, że pin bary są automatycznie wykrywane na wykresie.

Kropki paraboliczne podpowiedzą Ci, czy pin bar zwyżkowy, czy niedźwiedzi jest wymienny. Chociaż jest to bardzo łatwy system, musimy przestrzegać kilku krytycznych zasad, które pozwolą nam z pewnością otwierać transakcje. Każdy system, który został przetestowany wstecz przez profesjonalistę, może zabezpieczyć zwycięskie transakcje. Ale kiedy wybierzesz taką prostą przewagę, wdrożenie drobnych reguł staje się ważne.

Nie tylko to, ale musisz także mieć silną kontrolę nad czynnikiem zarządzania ryzykiem, ponieważ wszyscy wiemy, że straty są powszechne. Tysiące ludzi zarabia pieniądze z dużym zaufaniem dzięki tej prostej przewadze, ponieważ mogą wygrać ponad 85% przypadków. Zobaczmy kroki, które musimy wykonać, aby handlować tą niesamowitą metodą.

Pin Bar with SAR Strategy For MT4 konfiguracji długiej Pin Bar with SAR Strategy For MT4
Powiedzieliśmy, że ten system jest łatwy, ale musisz mieć mocne podstawy. Na dłuższą metę musimy znaleźć poziom wsparcia. Wsparcie to taki obszar na wykresie, który ma skupisko świec poniżej poziomu. Skupisko świec daje nam idealne wskazanie, że cena może wzrosnąć. Wsparcie staje się znacznie silniejsze, gdy mamy kilka kluczowych wskaźników. Pierwsza metryka to grupa świec.

Drugą miarą są znaczące dołki i maksima ceny. Zapamiętaj te punkty i znajdź swój poziom wsparcia. Mała zielona strzałka pojawi się w miejscu uformowania byczego pin bara. Ale nie możemy otworzyć pozycji długiej, chyba że byczy pin bar jest poparty serią kropek lub parabolicznym odczytem SAR. Otwórz świeży long przy następnej świecy i dostosuj stop loss na podstawie długości ogona.

Zachowaj odstęp 3 pipsów od ogona, aby rynek nie mógł łatwo znaleźć przystanków. W przypadku TP musisz znaleźć strefę oporu. W konfiguracji krótkiego handlu dowiesz się, jak znaleźć strefę oporu z dużą dokładnością.

Kiedy wykonujesz obliczenia matematyczne, przeanalizuj poziom ryzyka wraz z TP. Należy to umieścić w takiej metodzie, aby minimalny stosunek ryzyka do zysku dla transakcji wynosił 1: 3. Jeśli nie utrzymasz tej liczby, pokonanie strat będzie dużym wyzwaniem.

Pin Bar with SAR Strategy For MT4 setupu krótkiego na Pin Bar with SAR Strategy For MT4

Wiesz, jak znaleźć poziom wsparcia. Ale te poziomy wsparcia nie są liczbami, które mogą wywołać presję zakupową. Wsparcie może się złamać z wielu powodów, a następnie przerodzi się w opór. Silny opór powinien mieć nad nim mocną warstwę świec. Powinien mieć wartość historyczną.

Ta średnia, wzloty i upadki powinny występować w strefie oporu. Kiedy cena aktywa wejdzie w strefę oporu, szukaj niedźwiedziej czerwonej strzałki. Niedźwiedzia czerwona strzałka powinna pojawić się na ogonie niedźwiedzi pin bar. Przed strzałką nad wykresem zaczną tworzyć się kolejne niebieskie kropki, co da nam wskazówkę co do zmiany trendu.

W większości przypadków inwestorzy nie zarabiają pieniędzy, ponieważ nie dostosowują odpowiednio stosunku ryzyka do zysku. Minimalny stosunek ryzyka do zysku dla transakcji wynosi 1: 3. Ale elitarni traderzy posiadający umiejętności dotyczące trendów mogą łatwo zyskać ryzyko 1: 6+, aby nagrodzić konfiguracje handlowe. Znalezienie konfiguracji handlu jest łatwe, ale inwestorzy tracą pieniądze, ponieważ handlują ze słabym stosunkiem ryzyka do zysku.

System, który ma tylko 60% wskaźnik wygranych, ale doskonała technika zarządzania pieniędzmi może przynieść lepsze wyniki, mimo że ten system pin bar ma 85% wskaźnik sukcesu. Sukces każdego systemu zależy od ręki tradera. Dobrzy inwestorzy przeanalizują również wskaźniki wiadomości i zoptymalizują handel, aby nie musieli tracić zbyt dużo pieniędzy. Inną kluczową rzeczą do zapamiętania jest dźwignia finansowa.

Zwiększanie dźwigni w każdej transakcji tylko dlatego, że masz szalone zaufanie do systemu, może kosztować Twój kapitał. Dlatego zmniejsz ryzyko i staraj się nie narzucać ekstremalnych zagrożeń dla równowagi, łamiąc protokół bezpieczeństwa.

Technika zarządzania handlem


Sukces tego systemu zależy od techniki zarządzania handlem. Trader, który jest w stanie wytrzymać straty, jest doświadczonym traderem. Początkujący inwestorzy nie mogą wytrzymać strat, ponieważ nie wiedzą, jak skalować transakcje. Nie możesz być chciwym traderem po zauważeniu odwrócenia lub wzoru pin bara. Pierwszą rzeczą, która powinna przyjść ci do głowy, jest najgorszy scenariusz.

Tak więc, ile jesteś gotów całkowicie stracić, zależy od Ciebie. Ludzie często stają się emocjonalni i mówią, że mogą znieść 5% ryzyko, co jest szalone. W przypadku, gdy stracisz 5% z pojedynczej transakcji, będziesz bardzo sfrustrowany i nie ma innego sposobu na odzyskanie pewności siebie niż zrobienie 1-tygodniowej przerwy.

Najwyższe ryzyko na transakcję dla tej przewagi powinno wynosić 1%. Ale w niektórych przypadkach możesz zwiększyć ryzyko do 2%, ale żadne ważne wiadomości nie powinny być planowane na następne 3 godziny. Powodem, dla którego unikamy kluczowych wiadomości, jest ochrona transakcji przed bezprecedensowym fałszywym wzrostem.

Przyzwyczaj się do tego rynku na platformie demo i sprawdź, czy możesz zarobić pieniądze po wykonaniu 10 transakcji. Ludzie często wariują na punkcie systemu i zaczynają wymieniać aktywa i wykresy czasowe, aby znaleźć jedną dobrą transakcję. Pamiętaj, że optymalny wykres czasu dla tej krawędzi zaczyna się od 1 godziny. I powinieneś trzymać się aktywów, które rozumiesz.

Pobierz pełny opis systemu i pliki tutaj:

FREE Pin Bar with SAR Strategy

Download the FREE Pin Bar with SAR Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!