Schaff Scalping Trading System For MT4

Schaff Scalping Trading System For MT4

Schaff Scalping Trading System For MT4 jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów skalpowania na rynku Forex. Transakcje są realizowane z oszałamiającym stosunkiem ryzyka do zysku 1: 4 i to właśnie sprawia, że system jest tak popularny w branży handlowej. Ponadto system wykorzystuje proste wskaźniki Schaff Trend, Schaff MACD i HMA rnp do analizy formacji cen. Ogólnie rzecz biorąc, traderzy oczekują oceny sygnałów handlowych na wykresie 1-minutowym lub 5-minutowym, aby skalpować rynek. Ale mamy wyjątek dla tej strategii. Musimy szukać sygnałów handlowych tylko na 15-minutowym lub 30-minutowym wykresie. Wielu profesjonalnych traderów integruje sygnały price action (PA) z tą metodą, ponieważ znacznie poprawia ona współczynnik wygranych.

FREE Schaff Scalping Trading System

Download the FREE Schaff Scalping Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Po obejrzeniu konfiguracji szablonu możesz się zastanawiać, czy system jest bardzo łatwy w użyciu. Ale nie daj się zwieść, ponieważ wszystkie te wskaźniki mają zaawansowane zastosowania. Brak dokładnego odczytu wskaźnika spowoduje duże straty. Ci, którzy mają podstawowe umiejętności, powinni ręcznie narysować poziom SR i sprawdzić, czy ten poziom pasuje do poziomów automatycznego obrotu. Sprawy mogą być nieco zagmatwane dla nowicjuszy, ale zawsze mogą wziąć rzeczy w środowisku demonstracyjnym. Właściwie każdy powinien nauczyć się obsługi nowego systemu, korzystając z konta demo, ponieważ eliminuje to ryzyko utraty pieniędzy na etapie nauki.


Wybór instrumentu handlowego


Wybór instrumentu handlowego dla Schaff Scalping Trading System jest bardzo trudnym zadaniem dla początkujących. Nie możesz wskoczyć do biznesu handlowego, wdrażając tę potężną strategię. Profesjonalni handlowcy zwykle szukają transakcji na głównych parach walutowych. Ruch cen głównych par walutowych jest znacznie bardziej stabilny i oferuje mniejszy wzrost. Ponadto spread w głównych parach walutowych jest stosunkowo niski, co ostatecznie obniża koszty handlu. Ponieważ system handlu skalpowaniem Schaff został zaprojektowany tak, aby transakcje przynosiły szybki zysk, musisz bardzo precyzyjnie wykonywać swoje działania.

Czasami traderzy są zdezorientowani, ponieważ mieli do czynienia z okresem niskiej zmienności. W takim przypadku spread staje się wysoki i zapewnienie stosunku ryzyka do zysku na poziomie 1: 4 staje się trudnym zadaniem. Jedynym rozwiązaniem tego problemu jest handel głównym aktywem tylko podczas aktywnych godzin handlu. Próba podjęcia transakcji w nieaktywnej sesji handlowej może prowadzić do dużych strat. Ale nie powinieneś podejmować transakcji tuż przed publikacją wiadomości ekonomicznych. Czynnik wiadomości może spowodować nieoczekiwaną zmienność i zlikwidować ograniczone transakcje z powodu zastosowania wąskiego stop loss. Więc zaplanuj swój handel właściwie, biorąc pod uwagę średnią zmienność i harmonogram wiadomości ekonomicznych.


Schaff Scalping Trading System For MT4 - konfiguracja długiego handlu


Schaff Scalping Trading System zapewnia potężne rozwiązanie do długiego handlu. Poszukaj byczego odbicia ceny na poziomym poziomie wsparcia narysowanym przez wskaźnik V2 wszystkich pivotów. Poziom odrzucenia powinien również odpowiadać poziomowi HMA. Oznacza to, że odległość między linią nośną a linią HMA będzie znacznie mniejsza. Zauważ, że kolor HMA musi być zielony, ponieważ zamierzasz otworzyć długie zlecenie. Na wskaźniku koloru STC zauważysz, że linia sygnału przekroczyła 10 poziomów i zmieniła kolor na zielony. Linia sygnału wzrostu w kolorze zielonym sugeruje, że cena jest gotowa do przejścia do nowego maksimum.

Schaff Scalping Trading System dla MT4 - Konfiguracja krótkiego handlu
Teraz omówimy proces, dzięki któremu możemy zająć krótką pozycję. W tej metodzie będziemy używać niedźwiedzi pin bar i formacji objęcia. Poszukaj tego niedźwiedziego sygnału price action na linii sygnałowej HMA. Kolor linii sygnałowej HMA musi być czerwony, a nachylenie ujemne. W idealnym przypadku świeca niedźwiedzia przetestuje poziom oporu wykreślony przez wskaźnik auto pivot V2. Gdy z powodzeniem zlokalizujesz niedźwiedzi sygnał price action, potwierdź go ze wskaźnika koloru STC. Linia sygnału spadnie poniżej 90 poziomów, zmieniając kolor na czerwony. Przed odrzuceniem powinieneś zauważyć niedźwiedzi krzyż na liniach sygnałowych MACD.Na wskaźniku Schaff MACD powinieneś zobaczyć niebieskie linie spadające poniżej czerwonej linii. Po ujemnej stronie linii 0.0 utworzą się świeże różowe paski. Wykonuj krótkie transakcje ze stop lossem powyżej szczytu niedźwiedzi pin bara. A take profit zostanie ustalony na podstawie stosunku ryzyka do zysku 1: 3 lub 1: 4. Jeśli ogon pin bara jest bardzo duży, punkty stop loss będą relatywnie wyższe. W takim przypadku możesz poczekać na niewielką byczą korektę ceny, aby móc zastosować ciasny stop loss. I zawsze pamiętaj, że Schaff Scalping Trading System nie przyniesie 100% zyskownych transakcji. Dlatego utrzymuj współczynnik ryzyka poniżej 2% salda konta w każdej transakcji.


Zarządzanie handlem


Profesjonalni handlowcy wiedzą, jak ważne jest stosowanie odpowiednich zasad zarządzania ryzykiem. Nigdy nie łamią zasady 2% zarządzania pieniędzmi, ponieważ ma on moc ochrony ich kapitału. Im więcej będziesz handlować, tym bardziej będziesz mieć pewność, że korzystasz z systemu handlu skalpowaniem Schaff. Wkrótce będziesz mieć wiele otwartych transakcji. Transakcje jednej rzeczy zapominają, że jeśli ryzykują 2% w każdej transakcji i otwierają trzy transakcje 3, w rzeczywistości ryzykują 6% salda swojego konta. W związku z tym należy wziąć pod uwagę skumulowane czynniki ryzyka podczas korzystania z systemu transakcyjnego Schaff Scalping do obsługi wielu transakcji.

Ci, którzy będą używać sygnału price action do podejmowania transakcji przy głównym oporze, muszą ocenić konfiguracje transakcji w najbardziej stabilnych godzinach. Niektórzy z was mogą nie czekać do zamknięcia świecy. Zamiast spieszyć się z transakcjami, poczekaj na pełne uformowanie niedźwiedzi pin bar lub formację objęcia. To ochroni cię przed wieloma fałszywymi sygnałami. I zawsze spodziewaj się, że stracisz pieniądze na najlepszych sygnałach. Gdy rozwiniesz nawyk handlu z profilem niskiego ryzyka i utrzymasz standardowy stosunek ryzyka do zysku, łatwo będzie podnieść swoje umiejętności.


Schaff Scalping Trading System For MT4 - Wniosek


Możesz mieć najlepszy system handlowy na świecie, ale bez silnej wytrwałości nie będziesz w stanie zmienić swojego życia. Wielu początkujących traderów kupiło najwyższej klasy strategie handlowe i poniosło porażkę. Jako nowy użytkownik Schaff Scalping Trading System musisz poświęcić się i poznać podstawowe informacje o rynku, analizując ważne szczegóły rynkowe. Jeśli okaże się to trudne, naucz się czegoś w środowisku demonstracyjnym. I nie spodziewaj się, że zarobisz na wszystkich transakcjach. Musisz wykonać kroki wymienione w tym artykule i tylko wtedy możesz spodziewać się sukcesu.

Czasami system generuje serie przegranych zleceń. Jest to całkowicie normalne i powinieneś trzymać się swojej normalnej strategii. Jednak niektórzy eksperci sugerują obniżenie współczynnika ryzyka o 1%, gdy często tracą zamówienia. Gdy ruch cen w głównej parze walutowej ustabilizuje się, ponownie będziesz mieć kolejnych zwycięzców.

Pobierz pełny opis systemu i pliki tutaj:

FREE Schaff Scalping Trading System

Download the FREE Schaff Scalping Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.