Ultra Profit Scalping Strategy For MT4

Ultra Profit Scalping Strategy For MT4

Table Of Contents:

  1. Ultra Profit Scalping Strategy For MT4
  2. Ultra Profit Scalping Strategy For MT4 konfiguracji długich transakcji Ultra Profit Scalping Strategy For MT4
  3. Ultra Profit Scalping Strategy For MT4 konfiguracji krótkich transakcji na Ultra Profit Scalping Strategy For MT4
  4. Technika zarządzania handlem


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Strategia Ultra Profit Scalping Strategy For MT4 zapewnia potężne techniki dla traderów, którzy chcą zdobyć reputację profesjonalnego skalpera. Skalowanie nie jest łatwym zadaniem i nie należy spodziewać się łatwego wygrywania transakcji. Ludzie, którzy są dobrzy w analizowaniu konfiguracji handlu w krótszych ramach czasowych i potrafią z łatwością księgować zyski, są znani jako profesjonalni skalpery.

FREE Ultra Profit Scalping Strategy

Download the FREE Ultra Profit Scalping Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Wśród traderów panuje błędne przekonanie, że skalping jest przeznaczony tylko dla ekspertów. Ale to nie wszystko prawda. Każdy może zostać skalperem w tym nowoczesnym świecie, ponieważ możemy uzyskać solidną metodę handlu w formie szablonu. Pasma, superszybkie EMA, wsparcie i opór jako cel, trend kanału, EMA 9, płaski puls, odchylenia 2,0, Kelt pro 20, współczynnik kelt 1,5, mama, kolor STC (10, 23, 50) i powolny stochastyczny ( 20, 4, 5) służy jako główne wskaźniki.

Nigdy nie powinieneś być stronniczy przy tak długiej liście, ponieważ ustawienia będą wybierane na głównym wykresie za pomocą prostego szablonu. Zanim zagłębisz się w metodę skalpowania, wyjaśnimy, jak ważne jest wyczucie czasu. Skalowanie to potężny sposób na poprawę wzrostu krzywej kapitału. Ponieważ wzrost jest nieco wykładniczy, musisz być wystarczająco ostrożny, aby podejmować transakcje z niskim ryzykiem.

O ile nie zdecydujesz się na handel z niskim ryzykiem, częsta realizacja transakcji może skutkować serią strat. Ludzie, którzy mają mniejsze umiejętności w świecie inwestycji, nie wiedzą i są w stanie wytrzymać takie straty. Dlatego ważne jest, abyś zdecydował się handlować z 1% ryzykiem. Szczegółowo omówimy te kwestie w części dotyczącej zarządzania handlem. Na razie poznajmy krótkie i długie zamówienia.

Ultra Profit Scalping Strategy For MT4 konfiguracji długich transakcji Ultra Profit Scalping Strategy For MT4
Sformułowanie długiej transakcji z tą przewagą jest bardzo prostym zadaniem. Wiązka czerwonych i niebieskich linii będzie działać jako silna strefa handlowa. Zwykle będzie działać jako narzędzie linii trendu lub kanału, które daje potężne punkty do otwarcia transakcji. Na dłuższą metę potrzebujesz minimum 3-4 czarnych strzałek skierowanych w górę.

Czarna strzałka uformuje się na niebieskiej linii, która zapewnia wsparcie. Aby otworzyć transakcję, wymagane jest mocne odbicie na linii koloru aqua. Odbicie w linii koloru aqua zasugeruje, że cena osiągnie nowy poziom. Przyjrzyj się płaskiemu wskaźnikowi pulsu i powinieneś zobaczyć serię zielonych słupków histogramu.

Zielony słupek histogramu wskaże Ci, aby otworzyć pozycję długą z wąskim SL poniżej minimum świecy. W przypadku, gdy zdecydujesz się na wymianę aktywów niestabilnych, możesz ustawić zlecenie kupna z limitem w paśmie wodnym. Stop loss dla limitu kupna wyniesie 12-14 pipsów, a take profit będzie większy niż 30 pipsów. Ale żeby być bezpiecznym, tysiące traderów używa 28 pipsów jako standardowej odległości TP.

Chociaż system może pomóc Ci wygrać większość transakcji, musisz uważać na straty.

Ultra Profit Scalping Strategy For MT4 konfiguracji krótkich transakcji na Ultra Profit Scalping Strategy For MT4
W skrócie, nauczymy Cię, jak otwierać handel na zielonym pasku. Pasmo wodne to pasmo środkowe, a pasek SL nie jest napięty, gdy używany jest pasmo wodne. Jeśli otworzysz transakcję na zielonym pasie, możesz ustawić SL na 7-8 pipsów, a zysk pozostanie taki sam.

Zielonkawa wstęga powinna zlewać się z czerwoną linią i nałoży mocną barierę dla wzrostu ceny. Na zielonkawym pasku pojawi się również strzałka skierowana w dół. Zauważ, że nie potrzebujemy trzech strzałek skierowanych w dół do handlu, który jest wykonywany na górnym pasku. Ale górne pasmo musi pasować do czerwonych linii, aby uznać, że odwrócenie jest ważne.

Linia zmieniająca kolor wskaźnika Flat Pulse będzie powyżej 90 poziomów, co powinno dać ci jasny obraz idealnego miejsca na krótkie. Zauważ, że kolor wskaźnika Flat Pulse zmieni się na czerwony, gdy zobaczysz czarną strzałkę. Słupki wskaźnika płaskiego pulsu również zmienią kolor na czerwony, wskazując, że konfiguracja sprzedaży jest autentyczna.

Krótki handel powinien być podejmowany z mniejszym niż 2% ryzykiem. Jeśli chcesz handlować z wyższym ryzykiem, będzie to bardzo niebezpieczne, ponieważ nigdy nie wiesz, jak najskuteczniej zarządzać profilem ryzyka. Elitarni traderzy często handlują z dużym wolumenem i zwiększają krzywą kapitału potężnym pchnięciem.

Ale podjęcie takiego impetu poprzez zwiększenie wielkości partii jest nieco ryzykowne dla początkującego tradera, który ma mniejszą wiedzę i umiejętności na temat rynku. Dowiedzmy się więcej o zarządzaniu pieniędzmi, abyśmy byli dobrzy w analizowaniu podstawowych elementów handlu, które bezpośrednio kontrolują potencjał zysku.

Technika zarządzania handlem


Aby zarządzać handlem przy użyciu strategii skalpowania, musisz być bardzo ostrożny co do czasu. Będzie to możliwe tylko wtedy, gdy nauczysz się zarządzać emocjami. Zarządzanie stresem emocjonalnym podczas handlu jest bardzo ryzykownym zadaniem i ludzie nie mają wystarczającej wiedzy, aby go kontrolować.

Spędziliśmy zbyt dużo czasu na nauce kluczowych wskaźników nowego systemu, ale nigdy nie mamy czasu, aby skupić się na naszym rozwoju umysłowym. Przeczytaj książki z psychologii i przygotuj swój umysł na akceptację stratnych transakcji. Bez silnej zdolności do utraty transakcji pokonanie przeszkód będzie bardzo trudnym zadaniem i przez większość czasu będziesz tracić pieniądze.

Początkujący inwestorzy powinni korzystać z przewagi skalpingowej tylko z 1% ryzykiem. Gdy dowiedzą się, jak to jest stracić kilka transakcji, mogą podjąć ryzyko zgodnie z poziomem akceptacji ryzyka. Ale inwestorzy, którzy handlują dużymi wolumenami i mają dostęp do dużego kapitału, powinni obniżyć ryzyko o mniej niż 1%.

Im większy kapitał, tym mniejsze ryzyko, które powinieneś podjąć jako trader. Zdobądź wiedzę na temat systemu skalpowania, a dowiesz się, dlaczego większy kapitał wymaga mniejszego ryzyka. Wreszcie, nigdy nie myśl o łamaniu zasad lub ignorowaniu kroków, ponieważ spowoduje to błędy w systemie.

Pobierz pełny opis systemu i pliki tutaj:

FREE Ultra Profit Scalping Strategy

Download the FREE Ultra Profit Scalping Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.