Volatility Scalp Trading System For MT4

Volatility Scalp Trading System For MT4

Table Of Contents:

  1. Volatility Scalp Trading System For MT4
  2. Volatility Scalp Trading System For MT4 konfiguracji długiej Volatility Scalp Trading System For MT4
  3. Volatility Scalp Trading System For MT4 konfiguracji krótkich transakcji na Volatility Scalp Trading System For MT4
  4. Zarządzanie transakcjami


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Volatility Scalp Trading System For MT4 jest dynamiczny pod każdym względem. Wykorzystuje najlepszą możliwą kombinację nowoczesnych wskaźników, aby inwestorzy mogli zdobyć najlepsze konfiguracje. Hałas Damianiego, ADX (DMI), Momentum (14) i T Stop. Większość ludzi ma problem z narzędziem hałasu firmy Damiani.

FREE Volatility Scalp Trading System

Download the FREE Volatility Scalp Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Kiedy wskaźnik hałasu Damiani łączy się z wersją DMI ADX, trudno jest śledzić ruchy cen. Wszystko musi być przetwarzane w systematycznej kolejności. Jeśli etapy przetwarzania różnią się, wynik handlu będzie się różnił. Uzyskanie potężnego systemu nie gwarantuje uzyskania satysfakcjonujących wyników z każdej transakcji. Nienaruszony, każdy powinien spodziewać się strat, niezależnie od tego, do jakiego systemu się zdecyduje. W każdej firmie przegrywanie i wygrywanie zamówień przebiega równolegle.

Inwestorzy amatorzy oczekują pozytywnego wyniku w 100% przypadków. System skalpowania zmienności wykorzystuje ruch cen. Zbadaj formację świecy, wzór ceny i pozycję. Te trzy ważne wskaźniki pokażą Ci ważne informacje, gdzie możesz kupić zasób. Może się to wydawać bardzo łatwym zadaniem, ale jest to bardzo skomplikowany problem. Aby zarabiać pieniądze, musisz kierować się wskazówkami.

Ten post dotyczy planu systemu skalpów zmienności. Ilekroć mówimy o planie, mówimy o dobrze wyselekcjonowanej przewadze, która ma wysoki współczynnik wygranych. Świadomość, że system ma wysoki współczynnik wygranych, nigdy nie powinna powodować chciwości. Chciwi inwestorzy zawsze będą przegrywać, ponieważ nie są w stanie zarządzać stratami. Nauczmy się kupować i sprzedawać zamówienia.

Volatility Scalp Trading System For MT4 konfiguracji długiej Volatility Scalp Trading System For MT4
Handel długi zostanie otwarty w staroświecki sposób. Nasze podejście do wskaźnika będzie proste. Wzorzec cenowy powinien być zsynchronizowany z czterema różnymi oknami i należy stosować dokładne kroki. Nieuporządkowane używanie stopni prowadzi do strat.

Dowiedzmy się teraz, jak możemy sprostać nowemu upartemu trendowi. Cena musi przełamać linię trendu lub główny opór. Lub może przetestować główny poziom wsparcia, zanim byki przejmą kontrolę nad aktywem. Na wskaźniku handlu Damiani zielona linia przesunie się powyżej białej linii. Niebieska linia pędu w drugim okienku powinna przecinać się powyżej linii odniesienia. Linia odniesienia może się różnić w zależności od położenia zasobu. Na ADX niebieska linia przecina czerwoną linię, a niebieska linia pójdzie w górę.

Wzrost wartości linii wartości nieba mówi nam, że rynek jest niezwykle niestabilny, a wybicie może dać nam szansę na duże wykorzystanie zysków. Na koniec musimy przeanalizować dane ze wskaźnika wolumenu. Jeśli pasek głośności jest zielony i duży, możemy otworzyć długi.

Na SL znajduje się kropka T-stop. Kropka T-stop jest niebieska. Ten wskaźnik jest bardzo znany, ponieważ daje wąskie możliwości SL. W przypadku take profit jest on ustalany zgodnie z danymi analitycznymi wykresu. Znajdź zamknięty opór i ustaw TP na tę strefę.

Volatility Scalp Trading System For MT4 konfiguracji krótkich transakcji na Volatility Scalp Trading System For MT4
Tę strategię można opracować, aby handlować zgodnie z trendem. Metoda handlu trendami może zapewnić potężne rozwiązanie problemu overtradingu. Overtrading staje się dużym problemem, gdy inwestorzy ignorują długoterminową dynamikę. Cena utworzy skonsolidowaną strukturę lub trójkąt podobny do wzoru, zanim ponownie spadnie.

Przed ostatnim ruchem w dół przełamanie zostanie odnotowane silną niedźwiedzią świecą. Wskaźnik T stop powinien umieszczać czerwoną kropkę wyżej w miejscu, w którym zauważono odrzucenie. Na wskaźniku Damiani zobaczymy gwałtowny spadek zielonej linii. Zielona linia przesunie się poniżej białej linii, wskazując, że cena jest gotowa na silny spadek. Niebieska linia sygnału na wskaźniku pędu również powinna pokazywać tendencję do ruchu na południe.

Nachylenie musi być ujemne, co daje nam wyobrażenie, że cena będzie sprzyjać trendowi spadkowemu. Na wskaźniku ADX szkarłatna przerywana linia przesunie się poniżej niebieskiej przerywanej linii. Zmienność będzie wysoka i można ją określić, biorąc dane z błękitnej linii. Niebieska linia powinna rosnąć, co sugeruje wzrost zmienności. Wreszcie nadszedł czas, aby pobrać dane ze wskaźnika głośności.

Na wskaźniku głośności powinien znajdować się czerwony pasek. Czerwony pasek mówi nam, że wszystko jest w odpowiedniej kolejności, aby otworzyć krótki. SL zostanie ustawiony zgodnie z kropką T Stop. W przypadku take profit można użyć końcowego Sl. W przypadku, gdy chcesz wdrożyć prostą technikę, znajdź SL, oceniając najbliższy znacząco niski. Najniższa cena to strefa, w której kupujący mogą próbować odzyskać kontrolę.

Zarządzanie transakcjami


System może być używany w dwóch unikalnych formatach. W pierwszym formacie ryzyko wyniesie 1% i możesz otworzyć transakcję zgodnie z trendem przeciwstawnym. Ryzyko jest bardzo niskie, ponieważ stawiasz na kursy. Kiedy podoba ci się idea handlu trendami, możesz zaryzykować 2-3%. Ale nie spodziewaj się, że wygrasz każdą transakcję metodą handlu trendami.

Od czasu do czasu tracisz handel i nie powinno to powodować frustracji. Straty, z którymi będziesz musiał się zmierzyć w każdej transakcji, to krzywa uczenia się. Musisz pozostać skupiony i być na bieżąco ze skomplikowanymi konfiguracjami handlu. Technikę handlu odwróconego można ulepszyć do doskonałego poziomu, po prostu studiując wiadomości. Analiza wiadomości nazywa się analizą fundamentalną. Ludzie ignorują tę część, ponieważ uważają, że jest to bardzo ryzykowny i długotrwały proces.

Nie prosimy ani nie prosimy o naukę analizy fundamentalnej. To zależy wyłącznie od Ciebie. Jednak ci, którzy chcą uznać tę przewagę zmienności za swój główny system, muszą zsynchronizować ją z wiadomościami. Ci, którzy nie mają umiejętności analizy wiadomości, nie powinni otwierać żadnego zamówienia na żadne ważne wiadomości. Otwieranie nowych zamówień w najważniejszych wiadomościach może być zniechęcające, ale musisz trzymać się podstawowej metody. Staraj się być osobą zdyscyplinowaną podczas korzystania z systemu skalpowania zmienności.

Pobierz pełny opis systemu i pliki tutaj:

FREE Volatility Scalp Trading System

Download the FREE Volatility Scalp Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.