Zee Zee Scalper Trading system For MT4

Zee Zee Scalper Trading system For MT4

Table Of Contents:

  1. Zee Zee Scalper Trading system For MT4
  2. Wybór instrumentu handlowego
  3. Zee Zee Scalper Trading system For MT4 - konfiguracja długiego handlu
  4. Zee Zee Scalper System handlowy dla MT4 - Konfiguracja krótkiego handlu
  5. Zarządzanie handlem
  6. Zee Zee Scalper Trading system For MT4 - Wniosek


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


System Zee Zee Scalper Trading system For MT4 to wyrafinowana strategia handlowa. Osoby, które nie mają podstawowej wiedzy o wsparciu, oporze, wykupieniu, wyprzedaniu i różnych fazach trendu, nie będą w stanie profesjonalnie wykorzystać tego wskaźnika. Chociaż podstawowa zasada tego systemu opiera się na megatrend, zee zee i wskaźniku Swing zz, ważne jest, aby trzymać się tej samej starej metody handlu. Na przykład spróbuj zlokalizować potencjalne linie trendu i poziomy SR za pomocą narzędzi linii MT4. Absolutnie początkujący mogą mieć trudności, ale jeśli możesz nauczyć się rzeczy na koncie demo. W rzeczywistości każdy powinien zacząć korzystać z konta demo, aby opanować korzystanie z nowej metody handlu.

FREE Zee Zee Scalper Trading system

Download the FREE Zee Zee Scalper Trading system for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Po zainstalowaniu szablonu na głównym wykresie, powinieneś zobaczyć dominującą średnią ruchomą kadłuba (HMA). Okres w HMA jest ustawiony na 144 i ma właściwość zmiany koloru. Kiedy trend jest wzrostowy, HMA zostanie pokolorowany na zielono. A jeśli trend spadnie, HMA zostanie pokolorowany na czerwono. Wskaźnik zee służy do identyfikacji kluczowego punktu wahań na głównym wykresie. Zauważ, że kluczowy punkt zwrotny musi być zgodny z poziomem wsparcia i oporu. Aby potwierdzić transakcję, powinieneś użyć wskaźnika ZZI, ponieważ pokaże on stan wykupienia i wyprzedania aktywa.


Wybór instrumentu handlowego


Jako nowy użytkownik systemu handlowego Zee Zee Scalper, musisz wiedzieć, że system handlu Zee Zee Scalper jest używany do wykonywania transakcji tylko na wykresie 5, 15 i 30 minut. Ponieważ musisz radzić sobie z krótkoterminową dynamiką cen, musisz mądrze wybrać swój instrument handlowy. Doświadczeni handlowcy zwykle proszą handlowców detalicznych o skalpowanie pary EURUSD i GBPUSD. Możesz jednak również podejmować transakcje w innych głównych walutach dzięki wyjątkowo dobrze zbalansowanemu systemowi skalpowania. W takim przypadku należy wziąć pod uwagę dynamiczny spread. Ponieważ skalping oferuje handlowcom detalicznym możliwość szybkiego czerpania zysków, powinieneś podejmować transakcje, gdy spread jest mniejszy niż 2 pipsy.

Jeśli handlujesz z dobrym brokerem, większość głównych par walutowych będzie miała spread mniejszy niż 2 pipsy, z wyjątkiem godzin informacyjnych. Jest więc bardzo oczywiste, że nie będziesz mógł używać systemu handlowego Zee Zee Scalper do skalpowania rynku podczas ważnej informacji prasowej. Kolejną ważną rzeczą do rozważenia jest panujący trend. Powinieneś szukać aktywów zyskujących popularność, ponieważ ułatwi to analizę techniczną. I zignoruj przyjmowanie transakcji nawet na parze EURUSD i GBPUSD w niestabilnym stanie rynku.


Zee Zee Scalper Trading system For MT4 - konfiguracja długiego handlu


Powiedzieliśmy już, że system handlu Zee Zee Scalper opiera się nieco na starej metodzie handlu. Narysuj swój poziom wsparcia za pomocą narzędzi linii dostępnych na platformie transakcyjnej. Poziom podparcia musi odpowiadać kluczowym punktom wychylenia zygzaków. Gdy cena spadnie do poziomu wsparcia, odczytaj odczyt z HMA. Kolor HMA musi być zielony, a nachylenie dodatnie. Czasami poziom wsparcia będzie odpowiadał poziomom HMA. Sygnały handlowe utworzone na poziomach HMA zwykle zapewniają szybkie wyniki transakcji.

Zee Zee Scalper System handlowy dla MT4 - Konfiguracja krótkiego handlu
W tym segmencie nauczymy Cię jak korzystać z systemu handlowego Zee Zee Scalper w najbardziej zaawansowany sposób. Ponieważ HMA działa jako silny poziom wsparcia i oporu, większość ludzi ma tendencję do podejmowania transakcji na tym poziomie. Ale po prostu zapominają o fakcie, że poziomy HMA mogą zostać przełamane przez ekstremalną presję sprzedaży lub kupna. W przypadku krótkiego handlu musisz znaleźć wyraźną niedźwiedzią przerwę w linii HMA. Linia HMA powinna również odpowiadać krytycznemu poziomowi wsparcia. Gdy cena przełamie wsparcie, zauważysz, że zygzakowate linie wydłużają nogę, pokazując silną dynamikę sprzedawców.Aby otrzymać sygnał potwierdzenia, należy patrzeć na linię sygnału wskaźnika ZZI. Powyżej 100 znaków powinieneś zauważyć segment czerwonej linii wskazujący stan wykupienia zasobu. Natychmiast podejmij krótką transakcję z 8 pipsami stop loss. Take profit dla tej krótkiej transakcji wyniesie 24 pipsy. Ponieważ zamierzasz handlować na korzyść silnego wybicia, masz przyzwoitą szansę na przejechanie silnego niedźwiedzi rajd. Tak więc za każdym razem, gdy handlujesz wybiciem, zwiększ stosunek ryzyka do nagrody do 1: 3. I upewnij się, że nie podejmujesz szalonego ryzyka tylko dlatego, że system handlowy Zee Zee Scalper ma wysoki wskaźnik sukcesu.


Zarządzanie handlem


Profesjonalni handlowcy zawsze oceniają sygnały handlowe w oparciu o czynniki ryzyka. Jeśli podejmiesz duże ryzyko, nie będziesz w stanie poradzić sobie z intensywnym stresem. Większość ludzi handluje z 2-3% podczas korzystania z systemu handlowego Zee Zee Scalper. Ale ci, którzy są całkowicie nowi w branży handlowej, powinni ryzykować tylko 1% salda swojego konta. I nie powinni mieć więcej niż 1 otwartej transakcji podczas korzystania z tego unikalnego systemu handlowego. Gdy nabędziesz już pewności w korzystaniu z tej metody handlu, możesz zacząć mieć wiele otwartych pozycji w oparciu o tę unikalną strategię.

Posiadanie wielu otwartych transakcji powoduje dodatkową odpowiedzialność. Łączne czynniki ryzyka dla transakcji nigdy nie powinny przekraczać 2% salda konta. Tak więc, jeśli ryzyko 1% w każdej transakcji, możesz mieć 2 bieżące transakcje. I spróbuj wziąć transakcje, analizując sesje handlowe. Otwarcie nowej transakcji na parze EURUSD lub GBPUSD podczas azjatyckiej sesji handlowej nie jest mądrym pomysłem. Używaj systemu handlowego Zee Zee Scalper tylko do otwierania transakcji tylko w aktywnej sesji handlowej. Postępując zgodnie z tą prostą techniką, będziesz mógł znacznie szybciej zaksięgować zysk.


Zee Zee Scalper Trading system For MT4 - Wniosek


Ustawienia w systemie handlowym Zee Zee Scalper są bardzo łatwe do zrozumienia. Ale nie daj się zwieść widząc takie proste ustawienia. Tysiące traderów wiedzie swoje życie w oparciu o ten unikalny system w strategiczny sposób. Żaden system na świecie nie jest doskonały. Musisz być gotowy na przyjęcie kilku przegranych transakcji od czasu do czasu i nie powinno to powodować frustracji. Zaakceptuj straty i spójrz na kolejne konfiguracje handlowe. Jeśli czujesz się sfrustrowany, opuść swoją stację transakcyjną, dopóki nie będziesz mieć jasnego umysłu, aby przeanalizować zmienne rynkowe. I staraj się nie używać tego niesamowitego systemu skalpowania na wykresie 1-minutowym. Wykres 1-minutowy jest bardzo nierówny i zmniejsza wskaźnik sukcesu tego systemu.

Handlowcy zwykle uzależniają się od systemu handlowego Zee Zee Scalper po kilku miesiącach używania go. Dobra passa sprawia, że są zbyt pewni siebie i ostatecznie zaczynają overtrade na rynku. Aby uniknąć tak krytycznego problemu, zawsze powinieneś handlować przy użyciu standardowego dziennika handlowego. Bez względu na to, jakiej strategii handlowej używasz, jeśli złamiesz zasady, przygotuj się na szybkie wysadzenie swojego konta handlowego.

Pobierz pełny opis systemu i pliki tutaj:

FREE Zee Zee Scalper Trading system

Download the FREE Zee Zee Scalper Trading system for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.