Isakas Sekelper Trading System For MT4

Isakas Sekelper Trading System For MT4

Table Of Contents:

  1. Isakas Sekelper Trading System For MT4
  2. Ticaret aracını seçme
  3. Isakas Sekelper Trading System For MT4 - Uzun ticaret kurulumu
  4. Isakas Sekelper Trading System For MT4 - Kısa ticaret kurulumu
  5. Ticaret Yönetimi
  6. Sonuç


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Isakas Sekelper Trading System For MT4 , hala yalnızca deneyimli tüccarlar tarafından kullanılan çok eski bir ticaret stratejisidir. Bu strateji, piyasanın en yüksek ve en düşük seviyelerinin hızlı bir şekilde anlaşılmasını gerektirir. Güçlü bir temele sahip olan ve piyasanın geri çekilme ve trend aşamasını bilen kişiler, bu benzersiz stratejinin yardımıyla muazzam bir şekilde ticaret yapabilirler. Strateji 3 benzersiz anahtar göstergeden oluşmaktadır. Bunlar - HMA, gecikmesiz nokta MA ve FX Fischer modudur. Şablonu yükledikten sonra gösterge, perakende tüccarlara potansiyel uzun ve kısa ticaret fırsatı hakkında net bir sinyal veren bir açılır uyarı oluşturabilir. Farklı nokta grafiğine alışmak biraz zaman alabilir, ancak bu göstergenin mekanizmasını fark ettiğinizde, tutarlı bir şekilde kâr elde edebilirsiniz.

FREE Isakas Sekelper Trading System

Download the FREE Isakas Sekelper Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Daha kısa bir zaman diliminde tutarlı kar sağlamak çok zor bir iştir. Isakas Şekerleme Ticaret Sistemini kullanmak için önerilen zaman dilimi yalnızca dakika çizelgesi olduğundan, tüccarların eylemleri konusunda çok dikkatli olmaları gerekir. Gecikmesiz nokta MA dizisini analiz ederken yapılan küçük bir hata, siparişlerin kaybedilmesine neden olabilir. Ancak iyi haber şu ki, strateji çok basit adımlar gerektiriyor. Trendin farklı döngüleri hakkında sağlam bilgiye sahip acemi bir tüccar bu sistemden yararlanabilir.


Ticaret aracını seçme


Isakas Şekerleme Ticaret Sistemi, normal scalping stratejiniz gibi değil. Yani, bu ticaret stratejisini herhangi bir enstrümanla ticaret yapmak için uygulayabilirsiniz. Döviz çiftinin hareketini dikkatlice analiz etmeli ve doğru ticaret aracını seçmelisiniz. Adımları kolaylaştırmak için, alım satımları yalnızca ana döviz çiftleriyle ilgilenmeye teşvik edeceğiz. Ancak 7 ana döviz çifti arasından birincil ticaret aracını seçmek, acemi tüccarlar için zor bir iş olacaktır. Bununla birlikte, döviz çifti listesini daraltmak için izleyebileceğiniz bazı kurallar vardır.

Dikkate almanız gereken ilk şey trenddir. Trend olan bir varlık seçmeye çalışın. İkinci faktör, o varlığın ortalama yayılması ve fiyat hareketi olmalıdır. Günlük ortalama fiyat hareketi 50 pip'ten yüksek olmalı ve spread 3 pip'ten düşük olmalıdır. Genellikle, üst düzey bir komisyoncu ile ticaret yapıyorsanız bu spread önemli bir sorun olmayacaktır. Haber faktörü dikkate alınacak son şey. Bir ekonomik haber bülteninden önce bu stratejiyi kullanmaktan kaçının. Temel haber verileri, piyasada büyük bir kaos yaratarak trendde yanlış bir yükselişe ve beklenmedik tersine dönüşlere neden olabilir. Bu nedenle, Isakas Şekerleme Ticaret Sistemi piyasanın sadece istikrarlı durumunda ticaret yapmak için kullanılmalıdır.


Isakas Sekelper Trading System For MT4 - Uzun ticaret kurulumu


Ticaret sürecinin çok zor olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Ana grafikte, renkli noktanın oluşturduğu iki telli çizgi görüyor olmalısınız. Ters çevirme gerçekleşmeden hemen önce, bir noktalı çizgi ikiye bölünecektir. Yani, üç noktalı çizgi görürseniz, piyasada bir tersine dönüş beklemelisiniz. Grafikte üç kırmızı noktalı çizgi gördüğünüzde, uzun sipariş almaya hazırlanın. Noktalı çizgiler rengini maviye çevirdiğinde, FX Fish modu gösterge paneline gidin. Referans çizgisinin pozitif tarafında yeşil çubuklar görürseniz, uzun ticaretinizi büyük bir güvenle gerçekleştirin.Tüccarlar alım satımlar için kar elde etmek istediğinde işler biraz zorlaşır. Genellikle, tüccarlar mavi renkli noktalı çizgilerdeki bölümü bulana kadar uzun ticaretlerini açık tutarlar. Bu, ticareti kapatmadan önce zirvede üç mavi noktalı çizgiyi görmeniz gerektiği anlamına gelir. Stop loss için, onu grafikte görülen son kırmızı noktalı işaretin altına ayarlarsınız. Genellikle, bu stratejiyi kullanmak için ortalama durdurma kaybı 15-20 piptir. Bununla birlikte, zararı durdur ve kar al seviyesi, piyasa hareketinin niteliğine bağlı olarak önemli ölçüde değişebilir.


Isakas Sekelper Trading System For MT4 - Kısa ticaret kurulumu


Kısa alım satım işlemlerini Isakas Şekerleme Ticaret Sistemi yardımıyla gerçekleştirmek de çok kolay. Uzun alım satımları yapmak için kullanılan ters adımı izlemelisiniz. Zirveye yakın mavi noktalı çizgilerden birindeki bölümü arayın. Grafikte üç mavi noktalı çizgi gördüğünüzde, FX Fish mod gösterge paneline geri dönün. Gösterge panelinin negatif tarafındaki kırmızı çubuklar bize fiyatın düşmeye hazır olduğuna dair net bir sinyal verir. Grafikteki ilk kırmızı noktaların oluşumu ile kısa işlemleri gerçekleştirin. İşlemleri aldığınızda yalnızca iki kırmızı noktalı çizgi olması gerektiğini unutmayın. Durağınızı grafikteki son mavi noktaların altına yerleştirin.Kar almayı ayarlamak için manuel yöntemi kullanmanız gerekir. Mavi noktalı çizgide kritik bir destek seviyesinin yakınında bölünmeyi görene kadar ticareti açık tutun. Ancak bazı perakende tüccarlar bu stratejiyi kullanırken ticareti izlemeyebilir. Sabit 20 pip stop loss ve 40 pip kar elde edebilirler. Ancak bu durumda, riske maruz kalma, hesap bakiyenizin% 1'inden az olmalıdır. Her zaman üç noktalı çizgi olduğunu unutmayın. Ama biri her zaman diğeriyle birleşir, bu yüzden iki noktalı çizgi görürsünüz. Birleşen faktörler rahatsız olduğunda, pazarda yeni bir dalgalanma yaşıyoruz.


Ticaret Yönetimi


İsakaş Şekerleme Ticaret Sistemi yardımıyla alım satım açmak kolay bir süreç gibi görünebilir ama birden fazla alım satım yapacağınız zaman işler zorlaşacaktır. Sistem, en iyi sonucu almak için işlemlerin sürekli izlenmesini gerektirdiğinden, tüccarlar aynı anda iki açık işlem yapabilir. Aynı anda ikiden fazla açık işleminiz varsa, her iki işlem için de mükemmel çıkış noktasını bulmak zor olacaktır. İşlemleri% 1'den daha az riskle alıyor olabilirsiniz, ancak işlemleri doğru zamanda kapatmamak, karlı bir işlemi kaybedilene dönüştürebilir.

Süreç, piyasadaki temel dönüm noktasını anlamayı gerektirdiğinden, yatırımcılardan trendin farklı aşamaları hakkında bilgi edinmelerini rica ediyoruz. Isakas Şekerleme Ticaret Sistemini kullanmaya başlamadan önce, bir demo hesabı alın ve geri çekilme aşamasını inceleyin, yüksek ve düşük salınım yapın. Bu üç terim hakkında sağlam bilgiye sahip olmak, ticaret becerilerinizi önemli ölçüde geliştirebilir. Bu sistemin gerçek mekanizmasını anlayacaksınız. Zaman zaman fiyatın genişletilmiş hareket gösterdiğini göreceksiniz. Bu, piyasanın güçlü bir trend içinde olduğu gerçeğinden başka bir şey değil. Bu nedenle, varlığın güçlü bir şekilde yükseliş eğilimi mi yoksa düşüş eğilimi mi olduğunu bulmak için temel faktörü değerlendirin. Güçlü bir trendle uğraşmak durumunda, sadece trend lehine alım satım yapmaya çalışın.


Sonuç


Başarı, sıkı çalışma ve sabır gerektirir. Piyasa hakkında çok şey biliyor olabilirsiniz, yine de kendinizi Isakas Şekerleme Ticaret Sistemi ile senkronize etmeniz gerekiyor. Bu, demo hesabı kullanılarak yapılabilir. Gerçek paranızı kullanarak bu stratejinin işlevlerini öğrenmeniz için hiçbir sebep yok. Demo ticaret hesabına bağlı kalın ve bu sistemden emin olana kadar çok çalışın. Temel protokolleri takip edenler ve pazar hakkında adil bir bilgiye sahip olanlar, bir ay içinde bu sisteme hakim olmayı bekleyebilirler.

Bazı acemi tüccarlar tutarlı bir kar elde etmeyi zor bulabilir, 30 dakikalık grafikte işlem yapabilirler. Daha yüksek zaman dilimine geçerek, piyasanın istikrarlı durumunda ticaret yapmanıza izin veriyorsunuz. Eylemlerinizden emin olduğunuzda, yavaşça M15 veya M5 haritasına geçebilirsiniz. Ama yine de Isakas Şekerper Ticaret Sistemini kullanırken istediğiniz zaman dilimini seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Son olarak, her sistemin kaybetme çizgileri yaratma eğiliminde olduğunu unutmayın. Öyleyse bu durumla güvenle yüzleşin ve kuralları çiğnemeyin.

Sistem açıklamasının tamamını ve dosyaları buradan indirin:

FREE Isakas Sekelper Trading System

Download the FREE Isakas Sekelper Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.