Jurik Scalp Net Trading System For MT4

Jurik Scalp Net Trading System For MT4

Table Of Contents:

  1. Jurik Scalp Net Trading System For MT4
  2. Ticaret aracını seçme
  3. Jurik Scalp Net Trading System For MT4 - Uzun ticaret kurulumu
  4. Jurik Scalp Net Trading System For MT4 - Kısa ticaret kurulumu
  5. Ticaret Yönetimi
  6. Jurik Scalp Net Trading System For MT4 - Sonuç


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Jurik Scalp Net Trading System For MT4 , işlemleri herhangi bir dakika zaman diliminde almak için kullanılabilir. Uzman tüccarlar genellikle 5,15 ve 30 dakikalık grafiklerde alım satım yapmayı tercih eder. Bu benzersiz ticaret stratejisinin geliştirilmesi için Jurik filtresi, Jurik TTM SSA Barları ve Jurik MACD göstergesi kullanılmıştır. Bunlar genellikle MT4 platformunda bulduğumuz geleneksel göstergeler olmasa da, işlevini öğrenmek gerçekten kolaydır. Strateji dosyasını çıkardıktan sonra, şablonu ve gerekli göstergeyi alacaksınız. Bunları ticaret platformunun veri klasörüne yerleştirin ve şablonu yükleyin. Bir gösterge paneline sahip basit bir grafik görmelisiniz.

FREE Jurik Scalp Net Trading System

Download the FREE Jurik Scalp Net Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Ana grafikte iki hareketli ortalama görmelisiniz ve bu Jurik filtresi gibi davranacaktır. Bu, ticaret aracındaki ticaret sinyallerini bulmak için önemli bir araç olacak. Ancak yetenekli tüccarlar, destek ve direnç seviyesini bulmak için genellikle manuel yöntemi kullanır. Bu, ticaret yürütme sürecini önemli bir şekilde güçlendirir. Son olarak Jurik MACD, temel ticaret sinyallerini filtrelemek için kullanılır. Birçok uzman, en popüler enstrümanı takas etmek için bu harika Jurik Saç Derisi Ağ Ticaret Sistemini kullanıyor. Bu, bu ticaret stratejisi için eksiksiz bir rehber olacağından, bu strateji için doğru ticaret aracını seçmek için gelişmiş tekniği de göstereceğiz.


Ticaret aracını seçme


Scalping hakkında konuştuğunuzda, ticaret zamanlaması konusunda dikkatli olmalıyız. İşlem, piyasanın kısa vadeli ivmesi olarak kabul edildiğinden, küçük bir hata bize büyük miktarda paraya mal olabilir. Bu nedenle perakende tüccarların trend olan varlığı seçmelerini öneriyoruz. Trend olan varlığı seçerek, en az dirençli yolda ticaret yapabileceğiz. Yeni bir tüccar olarak, yalnızca ana döviz çiftlerindeki alım satım sinyallerini arıyor olmalısınız. Belirli bir büyük döviz çiftinde işlem yapma konusunda beceri kazandıkça, en popüler egzotik çiftlerde alım satım yapmaya başlayabilirsiniz.

Egzotik çifti takas etmek için Jurik Saç Derisi Ağ Ticaret Sistemini kullandığınızda, eylemleriniz konusunda son derece dikkatli olmalısınız. Zaman zaman egzotik çiftin yayılışı son derece geniş hale gelir. Dolayısıyla, bu tür koşullarda alım satım açarsanız, alım satımların ödül oranı riski engellenecektir. Herhangi bir enstrümanda herhangi bir işlem açmadan önce, spread'in 4 pip'ten az olduğundan emin olmalısınız. Sıkı spread ticaret aracında alım satım yapmaya başladığınızda, ticaret stratejinizi profesyonelce optimize edebileceksiniz.


Jurik Scalp Net Trading System For MT4 - Uzun ticaret kurulumu


Jurik Saç Derisi Ağ Ticaret Sistemi ile ilgili temel detayları okuduktan sonra, bu sistemin kullanımının zor olmadığı fikrine sahip olmalısınız. Karmaşık bir ticaret sistemi asla piyasayı derinleştirmek için kullanılmamalıdır. İşlemleri almak için basit bir tekniğe güvendiğinizde, kısa sürede hızlı bir karar vermek daha kolay hale gelir.

Ve bu en önemlisi kafa derisi yapmak istediğinizde. Şimdi uzun ticaret kurulum sürecine gelelim. Jurik Filter hareketli ortalamadaki yükseliş eğrisini arayın. Bu, kahverengi hareketli ortalamanın kireç rengi çizgisinin üzerinden geçeceği anlamına gelir. 5 dakikada veya analitik grafiğinizde bir destek seviyesi çizin. Bu destek seviyesi Jurik filtre destek seviyesi ile eşleşmelidir. Fiyatın Jurik Filter hareketli ortalamasına düşmesini bekleyin ve yükseliş fiyatı eylem sinyalinin dojisini arayın.Jurik filtre aracında reddi fark ettiğinizde, Jurik MACD göstergesindeki büyük pozitif çubuğu bekleyin. Bu, önceki çubuğun çok daha küçük olacağı ve referans çizgisi sıfıra çok yakın olacağı anlamına gelir. Yükseliş reddi formasyonunun oluşumundaki ani büyük çubuğu gördüğünüzde, uzun emri uygulayın. İşlem için stop loss 7-8 pip olmalı ve alım karı 18 pip olacaktır. Volatilitenin yüksek olması durumunda stoploss'u 25 pip olarak ayarlayabilirsiniz. Ancak Jurik Scalp Net Trading System ile alım satım yaparken% 1'den fazla risk alamayacağınızı unutmayın.


Jurik Scalp Net Trading System For MT4 - Kısa ticaret kurulumu


Elit tüccarlar Jurik Scalp Net Ticaret Sisteminin çok yüksek bir kazanma oranına sahip olduğunu biliyor. Sadece en temel ticaret kurallarını kullanarak sistemin verimliliğini artırır. Kısaltmak için, Jurik Filtresi aracında düşüş eğrisini bulun. Bu, kahverengi çizgilerin yeşil çizginin altından geçip varlık üzerinde düşüş baskısı oluşturacağı anlamına geliyor. Direnç seviyesini düşürün ve yükseliş düzeltmesini bekleyin. Döviz çiftindeki düzeltici hareket, ana direnç seviyesine ulaştığında sona erecektir.Düşüş fiyat eylem sinyalinizi Jurik Filtresi hareketli ortalamada bulun. Düşüş fiyatı eylem sinyalini tespit ettikten sonra, Jurik MACD göstergesinden veri okumasını alın. Bu durumda, Jurik MACD göstergesindeki çubukları kullanmanın farklı bir yolunu size göstereceğiz. Ticaret sinyalinin oluşmasından önce olumsuz tarafta 5'ten fazla art arda aqua bar görürseniz, kısa ticareti yapabilirsiniz. Durdurma kaybını 7-8 pip olarak ayarlayın ve alınan kar 18 pip olacaktır.


Ticaret Yönetimi


Jurik Saç Derisi Ağ İşlem Sistemini kullanmak için kesin adımları görerek, finansal hayatınızı güvence altına alabileceğiniz hissine sahip olabilirsiniz. Ancak teorik kısım hakkında bilgi edinmek her zaman kolaydır, ancak pratik endüstri ile uğraşmaya başladığınızda işler karmaşık hale gelir. Bu nedenle, perakende yatırımcıların bir demo hesabı edinmelerini ve Jurik Scalp Net Ticaret Sisteminin doğru kullanımını öğrenmelerini öneririz. Bir demo hesabında, kaybedilen işlemleri düşünmek zorunda değilsiniz. Böylece, bu sistemi şiddetle test edebilir ve mükemmel ticaret sanatında ustalaşabilirsiniz.

Başarılı tüccarlar, alım satımlarını çok profesyonel bir şekilde yönetmeleri gerektiğinin farkındadır. bu yüzden Jurik Scalp Net Trading System'in yardımıyla herhangi bir alım satım açmadan önce en kötü senaryoyu düşünüyorlar. Bu stratejiyi kullanırken, haber olayından da haberdar olmalısınız. Haber verileri, piyasada büyük dalgalanma yaratabilir ve bu, sıkı stoploss'un peşine düşebilir. Her zaman bir ticaret günlüğünü takip etmeye çalışın, böylece katı bir disiplinle ticaret yapabilirsiniz ve bu sizi aşırı alım satım sorunlarından kurtaracaktır.


Jurik Scalp Net Trading System For MT4 - Sonuç


Seçkin bir tüccar olmak için profesyonel bir ticaret stratejisi izlemelisiniz. Ve böyle bir ticaret yöntemi arayanlar, Jurik Scalp Net Ticaret Sistemine güvenebilirler. Ancak kendinize biraz zaman ayırmalı ve bu ticaret yönteminde kullanılan bu göstergenin temel işlevini öğrenmelisiniz. Bu klasik ticaret sisteminin iyi yanı basitliktir. Ancak, Jurik Filtresi seviyeleri çizilen seviyelerle eşleşeceğinden, destek ve direnç seviyesini manuel olarak çizmek için temel becerilere sahip olmalısınız.

İşlemleri alırken, büyük bir kâr elde etmeyi düşünmeyi bırakın. Gerçekçi beklentilere sahip olmak, Jurik Saç Derisi Ağ Takas Sistemini kullanarak başarılı olmanın temel kurallarından biridir. Piyasadan gerçekçi olmayan bir kar beklemeye başladığınız an, kuralları çiğnemeye başlayacaksınız. Kuralları çiğnediğinizde sistem parçalanmaya başlayacak ve siparişleri kaybetmenize neden olacaktır. Piyasayı küçültürken katı disiplini sürdürün ve ekonomik haberler olayından haberdar olun. Kendinizi büyük ekonomik haber olaylarından haberdar etmek, sermayenizi büyük kayıplardan kolayca koruyabilir.

Sistem açıklamasının tamamını ve dosyaları buradan indirin:

FREE Jurik Scalp Net Trading System

Download the FREE Jurik Scalp Net Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.