Keltner Channels and EMA Strategy For MT4

Keltner Channels and EMA Strategy For MT4

Table Of Contents:

  1. Keltner Channels and EMA Strategy For MT4
  2. Keltner Channels and EMA Strategy For MT4 Uzun ticaret kurulumu için
  3. Keltner Channels and EMA Strategy For MT4 Kısa ticaret kurulumu
  4. İşlemleri yönetmek


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Keltner Channels and EMA Strategy For MT4 , hareketli ortalama kuralına göre tasarlanmıştır. Üstel hareketli ortalama, en son fiyat hareketine tepki verme eğilimindedir. EMA'yı ilk kez kullanan kişilerin onu yanlış şekilde kullanmaları muhtemeldir.

FREE Keltner Channels and EMA Strategy

Download the FREE Keltner Channels and EMA Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


EMA'nın son fiyat hareketini vurguladığı gibi, yatırımcılar genellikle fiyattaki kısa vadeli dalgalanmanın EMA'nın eğimini değiştirebileceğini unutuyorlar. Ancak Keltner kanal prensibi EMA stratejisiyle birleştiğinde, her enstrüman için çalışabilecek iyi dengelenmiş ve güçlü bir sistem elde edersiniz. Her an her zaman diliminde kullanılabilecek iyi hazırlanmış bir stratejiden bahsediyoruz.

İşler doğru sırada yapılırsa, ticaret hakkında şikayet etmeye gerek yok zor bir iştir. Daha iyi anlamak için, yatırımcıların kendilerini kaybolmuş hissetmemeleri için her adım stratejik olarak tartışılacaktır. Bu kılavuzun kurallarına aynen uygulandığında, zamanın% 90'ında işlemleri kazanmış olacaksınız. Ancak bu sistemin bir büyük dezavantajı var. Yatırımcılar, dakika tablosuna güvenmek yerine, onları saatlik tabloya dahil eder. Saatlik grafik, en iyi kurulumları bulmak için deşifre edilen yığınlanmış verileri içerir. İnsanlar profesyonellerin önemli verilerle nasıl başa çıktığını bilmedikleri için yığılmış verileri analiz etmek çok zordur.

Ancak bu çok basit bir süreçtir ve her şey düzenli bir şekilde yapılabilir. Doğru zamanda önemli adımlar atmayı unutan insanlar bu noktaya güvenmemelidir. SL ve TP manuel olarak yerleştirildiği için herhangi bir zaman dilimini seçebilmenize rağmen, yine de bu kılavuza göre adımlar atmak çok önemlidir.

Keltner Channels and EMA Strategy For MT4 Uzun ticaret kurulumu için
İşlem açmak için iki temel teknik vardır. Çoğu insan avantajı nasıl kullanacaklarını bilmiyor. Ancak satın alma emri için, yanlış kopuşun bize ticaret kurulumu hakkında nasıl güçlü bir fikir verebileceğini öğreteceğiz. Bunun için genel eğilim yukarı yönlü olmalıdır. Yükseliş eğiliminin yokluğunda, uzun ticaret kurulumunu beklememelisiniz. Beyaz kanal veya Keltner bandı bize önemli nokta bildirimi veriyor.

Dikkat edilmesi gereken ilk nokta yanlış bir kırılmadır. Keltner kanalının destek çizgisi, düşüş çubuğu ile kırılacak ve konsolidasyon modeli oluşacaktır. Konsolidasyon paterni, yükseliş şamdanıyla bozulacak. Mum beyaz bandın üzerine çıkacak ve bu fiyatın yükselme eğiliminde olduğunu gösterecektir. Bir sonraki şey düşüş düzeltmesini beklemek.

Fiyattaki düşüş, destek bandının test edilmesine yol açacak ve bu size uzun süreyi açma sinyali vermelidir. Daha uzun olan sipariş% 1 riskle alınacak ve yatırımcılar bunu artırmaya çalışmamalıdır.

Risk% 1'in üzerinde artarsa, bu çok büyük bir zorluk olacaktır. İnsanlar genellikle bu tür kayıplarla başa çıkma becerisine sahip değildir. Riske maruz kalmayı basit tutun, böylece sınırın bir kullanıcısı olarak strese girmezsiniz.

Keltner Channels and EMA Strategy For MT4 Kısa ticaret kurulumu
Kısa bir ticarete normal yöntem uygulanacaktır. Ancak yeni trendin tersine dönmesinin para kazanmamıza yardımcı olabileceği süreci öğreteceğiz. Ters ticaret süreci çok zor bir tekniktir ve büyük bir tehdit seviyesi oluşturur. Bu kılavuzu okursanız değil. 8. periyodu olan EMA keskin bir şekilde düşecek ve düşüş şamdanı yükseliş olandan daha büyük olacak.

Keltner kanalının beyaz destek seviyesi aşılacak. Keltner kanalındaki orta bandın varlığa güçlü bir destek sağlamayacağını unutmayın. Kırmızı EMA ve Keltner kanalındaki eğim keskin bir şekilde değişecek. Yükseklik açısı negatif hale geldikçe, uygulamanın derhal yapılması gerekir. Güçlü bir destek işareti gösteren son düşük seviyeyi bulun.

Son düşük seviyeden uzun bir çizgi çizin ve size satış seviyesi fikrini vermelidir. Bu genişletilmiş seviye, EMA ile uyuşacaktır. Bir seviye yukarı mesh, bir limit siparişi ayarlayabileceğiniz bölgedir. Ancak limit emri gelişmiş bir ticaret tekniğidir. İnsanlar kendilerini uygun yer konusunda eğitmek zorundadır. Limit emri minimum RR oranı 1: 3 ile verilmelidir. Bundan daha azsa, para kazanma şansınız yok. Para kazanmak, para yönetimi ile uğraşmaktan başka bir şey değildir.

İşleri düzene sokmayan insanlar piyasayı düzgün çalışmamakla suçluyorlar. Risk yönetimi veya para yönetimi, ticaretin en kritik kısmıdır. Düzgün yapmazsanız, başarılı olamazsınız. Öyleyse zihniyetinizi bir uzman gibi hazırlayın ki kayıplarla başa çıkabileceksiniz.

İşlemleri yönetmek


Yeni işlemleri yönetmek, para kazanmak için yeni taktikler bilmekten başka bir şey değildir. Yeni taktikleri kullanmayan insanlar ticaretin neden bu kadar popüler olduğunu asla bilemezler. Başlangıçta bu sistem% 2 risk ile kullanılmalı ki önemli miktarda para kazanabilirsiniz. Riski% 2 sınırının üzerine çıkaran kişiler, PA modelini bilmelidir.

PA modeli, kazanma şansınızı artırabilir ve bu endüstriye daha iyi hakim olmanızı sağlayabilir. Zararı durdur yerleştirme için güvenebileceğiniz birçok yöntem vardır. Tekniğiniz ne olursa olsun 50 pip'i geçmemelidir. Varsa, giriş noktasıyla ilgili bazı sorunlarınız var. Kesin girişi sağlayarak, her bir işlemin SL'sini sıkılaştırabilirsiniz ve bu, lot büyüklüğünü iyileştirmeniz için size bir avantaj sağlar. Lot büyüklüğünü pazar koşullarına göre ölçeklendirin.

Piyasa durumunu değerlendirmek ve bunu Keltner kanal stratejisiyle senkronize etmek yatırımcılara kolaylık sağlar. Ancak, demo platformunda yoğun uygulama gerektiren gelişmiş bir tekniktir. Bunu yapamazsan, rehbere bağlı kalmalısın. Stratejiyi değiştirmekle ilgilenenlerin simülasyon yazılımındaki yeni modülü geri test etmesi gerekir. Sonuç, minimum% 80'lik bir kazanma oranı göstermeli veya bu sisteme uygulamak istediğiniz yeni değişiklikleri göz ardı etmelidir.

Sistem açıklamasının tamamını ve dosyaları buradan indirin:

FREE Keltner Channels and EMA Strategy

Download the FREE Keltner Channels and EMA Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.