Kenox Binary System For MT4

Kenox Binary System For MT4

Table Of Contents:

  1. Kenox Binary System For MT4
  2. Çağrı seçeneği kurulumu
  3. Seçenek ayarını koy
  4. Ticaret yönetimi teknikleri


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Kenox Binary System For MT4 için Kenox Binary System For MT4 ticaret sistemi takip eden bir trend dayanmaktadır. Genellikle, tüccarlar trend ile birlikte sinyal verdiği veya ürettiği için Kenox sistemini tercih ederler. Tüccarlar sadece trendi bulmak için çok zaman harcıyorlar. Ancak bu sistem ex4 dosyaları, yeni siparişleri otomatik olarak trendle yürütmenize izin verecek benzersiz bir özelliğe sahiptir.

FREE Kenox Binary System

Download the FREE Kenox Binary System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Piyasadan istenen eğilimi bulmak için fazladan çaba göstermenize gerek yoktur. Üstel hareketli ortalamalar 20, Üstel hareketli ortalamalar 11 ve kapalı ayarlara sahip Parabolik ve EMA 3 şablonun yapımı için kullanılır.

Yatırımcıların trendin standart özelliklerine uyan sinyalleri tercih edebilecekleri şekilde düzenlenmiş sekans. Eğilime karşı ticareti bulmaya çalışsanız bile, sistem süreci size izin vermeyecektir. Çok fazla değişkene dayanan çok karmaşık bir süreç olduğunu merak ediyor olabilirsiniz, ancak yanlış bir hamle yapıyorsunuz. Diziyi öğrendikten sonra, Kenox sistemini en basitleştirilmiş opsiyon ticaret yöntemi olarak düşünebilirsiniz.

Bununla birlikte, güçlü ticaret yönetimi becerilerine sahip olmak, bu sistemin doğru kullanımı için çok önemlidir. Sisteme tam olarak uymazsanız, kaybı karşılamak telaşlı bir süreç olacaktır. Ancak Kenox İkili kenarını kullanmak için eksiksiz bir rehber elde etmek için ticaret yönetimi bölümündeki bu adımları ele alacağız. Şimdi bakalım, profesyonel bu çağrıyı strateji ile nasıl çağırıyor ve seçenek koyuyor.

Çağrı seçeneği kurulumu
Çağrı seçeneği kurulumumuz için, size ilk şablonla siparişleri yürütmeyi öğreteceğiz. İlk şablon parabolik SAR noktalarına sahip değil, ancak ticaretimizi yürütmek için hala güçlü araçlar sunuyor. Olumlu bir eğime sahip olacak bir trend Bollinger bandına ihtiyacımız var. Daha önce de söylemiştik, sistem trend momentumuna dayanıyor.

Bu nedenle, eğim negatif olduğunda çağrı seçeneğini aramak olgunlaşmamış bir eylem olacaktır. Fiyatın Bollinger bant desteğini en az iki kez test etmesi gerekiyor. Bu süre zarfında 3 EMA, desteği onaylayan 11 EMA'yı geçmelidir veya sıçrama, fiyatın en altındadır. Bundan önce, güneyi işaret eden birden fazla kırmızı okun, ayıların desteğin altına kırmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptığını söylediğini görmelisiniz.

Aslında, çoklu testlerle birlikte yükseliş hacmimiz var, boğalar kontrolü ele geçirdi. Şimdi yeşil bir ok işareti bekleme zamanı. Genellikle, yeşil ok 11 EMA veya su mavisi hareketli ortalamanın yanında 10-15 mumdan sonra görünür. Çağrı seçeneğini doğrudan düzeyden açın. İşlemin sona erme tarihi, verileri analiz ettiğiniz zaman dilimi ile aynı olacaktır.

Ancak bu, maksimum vade sonu sınırı olacaktır ve oynaklığa ve gelecekteki ekonomik haberlere bağlı olarak daha düşük vade ile ticaret yapmanız gerekebilir. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi ticaret yönetimi bölümünde öğreneceğiz. Sistemin çok doğru sonuçlar verebileceğini, ancak sizi yüksek riskle işlem yapmaya zorlamaması gerektiğini unutmayın.

Seçenek ayarını koy
İkinci şablon put seçeneğini kullanmak için kullanılacaktır. Ancak bu, agresif ticaret fırsatları yaratacağı karmaşık bir süreç değildir. Uzun veya çağrı kurulumu için 10-15 mum beklemek zorundaydınız. Ancak bu yöntem için, tam onayı aldıktan sonra beklemek zorunda kalmazsınız. Bollinger bandının reddedilmesi önceliğimizdir.

Fiyat, direnç seviyesini üç kereden fazla test etmelidir. Birden fazla kez kırılmaması bize açıkça alıcıların yorgunluğunu gösterir. Reddetmeden önce, ayıların yeni bir düşüş yapmaya çalıştıklarını gösteren en az üç kırmızı ok görmelisiniz. Reddetme sırasında, mumların üzerinde parlayan küçük parabolik noktalar fark etmelisiniz.

Nokta, alıcıların artık yeni bir yüksek seviye oluşturmak istemediğinin göstergesidir. 4-5 parabolik noktadan sonra, 3 ve 11 EMA'daki düşüş haçını görmelisiniz. Düşüş haçı satış eşiğini doğrular. Üç mum daha beklemeli ve EMA'ların fiyata saygı gösterip göstermediğini görmelisiniz. Fi fiyatı EMA'yı iter, varlığı büyük bir güvenle kısaltır.

Ancak kazanan esnaflara alıştığınızda çok fazla önyargılı olmayın. Esnaf kaybetmek bu oyunun bir parçasıdır ve artık kaçınmaya çalıştığınız bir şeyle karşılaşmayacaksınız. Bu nedenle, risk yönetimi politikası yardımıyla alım satımları yönetmeyi öğrenmelisiniz. Genel risk yönetimi politikası size% 70 kazanma oranı verebilir, ancak bazı gelişmiş taktikler kullanarak kazanma oranını% 80'in üzerine çıkarabilirsiniz ve bu işlem sonucunuzu beklentilerinizin üzerine çıkarır. İşlemleri yetenekli bir tüccar gibi yönetmeyi öğrenelim.

Ticaret yönetimi teknikleri


Sistem geleneksel pazarda kullanılabilir, bu da süresi dolmadan ticaret anlamına gelir. Böyle bir durumda, durdurma SR noktasının 11-14 pip üstüne veya altına yerleştirilecektir. Kazanç karı, riskli miktarın 3 katı olacaktır. Saatlik grafiği kullanan yetenekli tüccarlar, piyasa% 80 TP seviyesine doğru hareket ettiğinde bile SL'yi kırılma hareketine sokabilir.

Yeni kazanç karını en yakın SR seviyesine göre ayarlayın ve piyasa tarafından durdurulana kadar bunu yapmaya devam edin. Bu takip eden duraklar performansınızı önemli ölçüde artırabilir ve ticaret tekniklerinizi artırabilir ve sizi daha iyi bir yatırımcı yapabilir. İşlemler saatlik veya günlük grafikte alındığında, geçerlilik süresi 240 dakikadan fazla olmamalıdır.

Son kullanma tarihinin 15 dakikadan az olması gereken dakika grafiğini almayı tercih ederseniz. Bununla birlikte, bazı özel durumlarda, 60'ların sona ermesiyle işlem yapabilirsiniz, ancak ödeme riskli miktarın% 80'inden fazla olmalıdır. Düşük ödeme ile siparişleri yürütürseniz, bir dizi kayıpla uğraştığınızda karmaşık olacaktır. Yatırımın güvenliği için, kaldıraç seviyesini daima azaltmalısınız. Kaldıraçtan yetenekli bir şekilde yararlanabileceğinizden emin değilseniz, yüksek risk almaya çalışmamalısınız.

Sistem açıklamasının tamamını ve dosyaları buradan indirin:

FREE Kenox Binary System

Download the FREE Kenox Binary System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.