Kill Market Strategy For MT4

Kill Market Strategy For MT4

Table Of Contents:

  1. Kill Market Strategy For MT4
  2. Kill Market Strategy For MT4 Uzun ticaret kurulumu Kill Market Strategy For MT4
  3. Kill Market Strategy For MT4 Kısa ticaret kurulumu Kill Market Strategy For MT4
  4. Ticaret yönetimi teknikleri


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Kill Market Strategy For MT4 , değişen bir pazarda alım satım Kill Market Strategy For MT4 sağlar. Birincil amaç, bunu bir tersine çevirme stratejisi olarak kullanmak olsa da, araçların stratejik olarak uygulanması, herhangi bir fiyat hareketinde alım satım bulmaya yardımcı olabilir. Piyasa trend, değişken veya ters dönme noktasında olabilir, ancak bu kılavuza göre adımları izlediğinizde% 80 kazanma şansınız var.

FREE Kill Market Strategy

Download the FREE Kill Market Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Kill pazarı ve Bollinger bandı bu şablon için tek göstergelerdir. Kanmayın çünkü kullanılacak sadece iki araç görüyorsunuz. Ticareti açmak için temel yatırım bilgisini kullanmamız gerekiyor. Bu, destek direnci, bir eğilimin aşamaları ve yanlış kırılma konusunda becerilere sahip olmak, bu tekniği kullanmanın koşulları olduğu anlamına gelir. İki aydan fazla süredir bu işte olan yatırımcılar bu temel becerilere sahip olmalıdır.

Bu beceriye sahip değilseniz, bir adım geri çekilmeli ve temel bilgileri tamamlamak için öğrenme platformunu kullanmalısınız. Bitirildikten sonra, öldürme pazarı stratejisinin para kazanmamıza nasıl yardımcı olabileceğini bilmenin zamanı geldi. Strateji, yalnızca 15 milyon ve 30 milyon grafikte alım satım açmak için tasarlanmıştır. Bu iki zamanlı çerçeveyi seçmenin nedeni, herhangi bir piyasa türünde ticaret yapmak için kapıyı açık tutmaktır.

Bu, kısa vadeli hareketi tahmin etmemize izin verebileceğinden, trend varlıklara artık para yatırmamıza gerek olmadığı anlamına gelir. En iyi sonucu elde etmek için, öldürme stratejisi yalnızca para birimlerinde işlem yapmak için kullanılmalıdır. Bununla birlikte, adımların sağlam bir şekilde onaylanması, herhangi bir finansal araçta işlem açmanıza yardımcı olabilir.

Kill Market Strategy For MT4 Uzun ticaret kurulumu Kill Market Strategy For MT4
İnsanlar genellikle tersine çevirme veya trend sürdürme stratejisini öğrenirler. Değişen piyasa ticareti tekniğiyle başlamaya karar verdik. Değişen bir piyasanın belirli bir eğilimi yoktur, bu da fiyatın dikdörtgen bir bölgede kalacağı anlamına gelir. Bu şablon için Bollinger, grafiğin tabanına paralel görünecek bir kanal olacak.

Fiyat, varlığın içi boş bir boru içinde işlem görüyormuş gibi desteğe ve dirence saygı göstermelidir. Ticareti açmadan önce, destekte yeşil bir oka ve direnişte kırmızı bir oka ihtiyacımız var. Üçüncü ok yeşil olacak ve dördüncü ok kırmızı olmalıdır. Bu sıra, değişen bir piyasanın oluşumunu doğrular. Sıra değiştirilirse, değişen bir pazarınız olmaz.

Okun kromatik sırayla bu şekilde yerleştirilmesi koşuluyla, destekte beşinci oku beklemenin zamanı geldi. Beşinci ok yeşil renkte olacaktır. BB'nin (Bollinger bandı) kırmızı destek hattında yanlış bir kırılma olmamalıdır. Bollinger bandının kırmızı çizgisinin altında durarak uzun ticareti açın.

Stop genellikle 15-20 pip ve alım karı yaklaşık 40+ piptir. Bollinger bandının yeşil çizgisinin mesafesine bağlıdır. Ama yanlış molaya dikkat et. Yanlış kesme, takas kurulumunu hemen atar ve yeni bir kurulum için beklemeniz gerekir.

Kill Market Strategy For MT4 Kısa ticaret kurulumu Kill Market Strategy For MT4
Bu kurulum daha çok bir trend yöntemi gibi olacak. Ancak aynı kural, bir ters çevirmeyle uğraşmayı beklediğinizde açık işlemler için de geçerlidir. Eğilim aşağı yönlü olmalı veya fiyat aşırı yüksek bir seviyede işlem görmelidir. Yüksek veya ters çevirme tekniğini düşündüğünüzde, en iyisi bir çift üst desen uygulamaktır.

Yeşil hatta veya Bollinger bandının direncinde satış yapmak size daha fazla güven verecektir. Bu durumda, yeşil çizginin yanlış bir sonunu bulmalıyız. Yeşil hattın yanlış kırılması, piyasanın erken dönemdeki kısa alım satımları öldürdüğünü gösterir. Diğer bir deyişle, stop loss avı gerçekleşecektir. Stop loss avı tamamlandığında kırmızı bir ok görünmelidir. Ama yine de sürücü koltuğunda beklemeniz gerekiyor.

Fiyat yeşil çizginin altına düşecek. Yeşil çizginin altına bir düşüş, piyasanın dengelendiğini ve kırmızı çizgiyi veya desteği test etmeye hazır olduğunu gösteriyor. Dolayısıyla, herhangi bir rasyonel yatırımcı bu seviyede satış yapmalıdır. Ama sırf eylemde yanlış bir mola verdin diye korkmayın. Yanlış kesme, öldürme göstergesinin kırmızı okuyla kapatılır.

Sırf boğaları kapatan basit bir işaret olduğu için, ticareti kazanan değişimi artırmak için herhangi bir süslü şey denemeyin. Bu öldürme stratejisi iyi test edilmiştir ve ticaret hayatınızı kolaylaştırmak içindir. Karmaşık tabloya girmek ve kritik adımları ezberlemek, sizi daha fazla hata yapmaya açık hale getirir.

Sinirli bir tüccar olmanın başlıca nedeni budur. Öyleyse, sisteme inanın ve bu kılavuzu izleyin. Ama yine de, alım satımları yönetme sürecini bilmeniz gerekiyor.

Ticaret yönetimi teknikleri


Gördüğünüz gibi, sistemin kullanımı zor değil. Ticaret yönetimi kısmı da kolaydır. Ancak insanlar, çok fazla göstergeye bağlı olmadığı için öldürme stratejisinde esnek olabileceklerine dair yanlış bir fikre kapılıyor. Kurallarda esnek olamamanızın nedeni, sistem çok iyi kalibre edilmiş gösterge setlerine bağlıdır.

Ve herhangi bir adımı veya sıralamayı değiştirmek, kazanma oranını engelleyecektir. Şimdi durma kaybını bulmak için adımlara geçelim. Yeşil çizgi uzun süre seviye belirleyiciyi durduracak. Ancak SL, yeşil çizginin 10 pip altında olmalıdır. Kısa süreli alım satım veya yanlış bir kopuşu olan alım satımlar için, ok seviyesine sahip mumun yükseklerini kullanmalıyız.

SL 5 pip'i mumun yüksekliğinden uzağa yerleştirin ve iyi olmalısınız. TP kar seviyesi kanal SR seviyesi ile ayarlanır, bu da harika bir RR oranına sahip olduğunuz anlamına gelir. Ama aldanmayın, sistem her zaman kazanmanıza yardımcı olacaktır. Her zaman alım satım kaybetmeyi ve riski% 1'de tutmayı bekleyin. Bu, piyasada hayatta kalma şansını önemli ölçüde artırabilir ve ticarette önemli kararlar alırken gereksiz yükleri azaltacaktır.

Sistem açıklamasının tamamını ve dosyaları buradan indirin:

FREE Kill Market Strategy

Download the FREE Kill Market Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.