Levels Binary Strategy For MT4

Levels Binary Strategy For MT4

Table Of Contents:

  1. Levels Binary Strategy For MT4
  2. Levels Binary Strategy For MT4 Çağrı seçeneği kurulumu Levels Binary Strategy For MT4
  3. Levels Binary Strategy For MT4 Put opsiyon kurulumu Levels Binary Strategy For MT4
  4. Ticaret yönetimi tekniği


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Levels Binary Strategy For MT4 için Levels Binary Strategy For MT4 , güçlü bir dürtü tabanlı uçtur. Piyasa dinamik fiyat hareketini gösterdiğinden, dürtüyü tahmin etmenin çok zor bir iş olduğunu hepimiz biliyoruz. Bununla birlikte, stratejik bir modda doğru araçlar kullanıldığında, ticaretin yürütülmesi çok kolay hale gelir.

FREE Levels Binary Strategy

Download the FREE Levels Binary Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Şablonda Zone V1 destek ve direnç çizgileri, Bollinger Bands, Market analytic pro arrow, Launcher yön göstergesi, I clock, Benzer FX MTN ve RD Combo göstergesi kullanılmıştır. Daha az beceriye sahip veya yeni olan insanlar, bu göstergeler hakkında temel fikirlere sahip değiller. Bu araçların kullanımı çok kolaydır ve opsiyon piyasasında kaliteli ticaretler açmak için bu yetkili araçlara güvenebilirsiniz. Opsiyon ticareti Forex ticareti kadar kolay ve zor değildir.

Ticaretin zamanlamasının çok önemli olduğu farklı bir sektör. İyi bir ticaret, sadece yanlış vade tarihini seçtiğiniz için zarara neden olabilir. Son bölümde vade seçimi sürecini ele alacağız ama şimdilik emirlerin yerine getirilmesine odaklanacağız. Şablon, gelişmiş çizimlerle grafiği biçimlendirecektir.

Doğrulanan hatlar SR seviyesi olarak bulunacaktır ve bu hatlardan yararlanabilirsiniz. Ancak, opsiyon endüstrisi kesin risk alan kişileri ödüllendirdiği için SR seviyesine güvenmeyeceğiz. Önemli bölgedeki fiyat hareket modeline güvenmek zorundayız.

Fiyat hareket modelini bilmenin farklı bir hikaye olduğunu söyleyebilirsiniz ama öyle değil. Bazı temel mum çubuğu kalıplarıyla yeni işlemler açmak çok kolay bir yöntemdir.

Levels Binary Strategy For MT4 Çağrı seçeneği kurulumu Levels Binary Strategy For MT4
Genellikle şablon, kanal olarak çalışan paralel çizgiler çizecektir. Paralel çizgiler, yatay çizgilerle iyi desteklenecektir. Trend çizgisinin veya kanal çizgisinin yatay çizgiyle birleştiği noktalar, size çok doğru bir giriş noktası sağlayabildikleri için tatlı noktalardır. Ancak opsiyon piyasasında, özellikle tercih edilen grafik 5 dakika olduğunda böyle bir kurulum bulmak çok zor.

Kaliteden ödün vermeden sık takas kurulumları yapabildiğimizden, 5 dakikalık grafik bu kenar için ideal penceredir. Ancak ticarete girişinizi sınırlayacak küçük bir kural var. Ticaret yönetimi bölümünde tartışılacaktır. Siyah renkli destek hattında yükselen haramiyi veya yükseliş pimi çubuğunu arayın. Bu çizgiler çıplak gözle incelenmelidir, böylece fiyatın anahtar seviyeyi test ettiğini ve buna saygı duyduğunu bilirsiniz.

Yükseliş formasyonu belirlendiğinde, siyah bir yukarı doğru ok bulunmalıdır. Yükseliş formasyonunu doğru bir şekilde tespit edemeseniz bile, siyah yukarı doğru ok bir satın alma sinyalinin varlığının göstergesidir.

FX MTN göstergesine benzer çubuklar aşağı yönde olmalıdır. Zaman zaman, çubuklar üzerinde koyu daire bulunan koyu siyah renkle işaretlenir. Bu, fiyatın artacağını ve arama seçeneğini açmak için mükemmel sinyale sahip olacağını gösteriyor.

Levels Binary Strategy For MT4 Put opsiyon kurulumu Levels Binary Strategy For MT4
Put seçeneği kurulumu farklı şekilde gösterilecektir. FX MTN göstergesine benzerden siyah çubuk onayı almadan kanalda kısa ticareti nasıl açacağımızı göstereceğiz. Bu durumda, tercih ettiğimiz mum çubuğu doji veya aşağı yönlü pin çubuğu olacaktır. Tekrar test, kanal direncinin hemen altındaki beyaz çizgide yapılmalıdır.

Düşüş mum çubuğunun üzerinde siyah bir ok görünmelidir. Siyah oktan önce küçük bir siyah nokta bulunmalıdır. Siyah nokta, put ticaretinde önemli bir yere sahiptir. Siyah nokta, dirençle karşılaştığı anda fiyatın tersine döneceğini söylüyor. FX MTN göstergesine benzer çubuk siyah olmayabilir, ancak referans çizgisinin üstünde olmalıdır.

Bu koşullar yerine getirildiğinde satış işleminizi açın. İnsanlar, FX MTN'de siyah noktanın önemini ve çubuğun konumunu ihmal ettikleri için bu basit adımlarla mücadele ederler. Tüm direnç veya destek ya da trend çizgileri size satış fırsatları vermeyecek. Bazen alıcılar bu engeli aşabilir ve yeni bir trend başlatabilir. İyi hazırlanmadığınız sürece, trenddeki değişiklik sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Dahası, analiz 5 dakikalık grafikte yapılır, bu nedenle büyük bir risk seviyesi empoze etmek için herhangi bir seçeneğiniz yoktur. Entelektüel yatırımcılar, rahatlıkla daha fazla para yatırabilmeleri için riski kontrol altına aldılar.

Ancak her ticarette risk çok yüksek olursa, yere düşmeden önce sadece an meselesi. Yatırımın büyük kazananlarla ilgisi yoktur. Her şey tutarlılık ve riskin tüccarlar tarafından nasıl ele alındığı ile ilgili.

Ticaret yönetimi tekniği


Ticareti yönetmek için tüccarlar genellikle% 2 kuralına bağlıdır. % 2 kuralı bir cankurtaran olabilir ancak opsiyon endüstrisinde oyunun kurallarını değiştiremez. Kurulumu farklı açılardan değerlendirin ve ticareti kazanmak için daha iyi bir şansınız olup olmadığını görün. % 2'yi riske atmak yerine riski% 4'e çıkarabilirsiniz.

Bu, iki işlem için ayrılan parayı aldığınız anlamına gelir. Ancak bu, kalite bir öncelik haline geldiğinde akıllıca bir karardır. İnsanlar, duyguları kontrol etmek için temel becerilere sahip olmadıkları için genellikle aşırı ticarete dahil olurlar. Piyasa sihirli bir hareket olduğunu göstermeye başladığında kendilerini boğulmuş bulurlar. Beklenmedik bir olayı beklemeye hazırlanmak, bir yatırımcı olarak öğrenmeniz gereken en önemli şeydir.

Endüstrinin temel unsurları hakkında daha fazla bilgi edindikçe, siparişleri nasıl ölçeklendireceğinizi yavaş yavaş öğreneceksiniz. İşlem yapmak basit bir teknik olabilir, ancak adımlar düzgün bir şekilde uygulanırsa, zamanın% 80'inden fazlasını kazanabilirsiniz. % 80 kazanma oranına sahip bir opsiyon ticareti yöntemine sahip olmak, birçok ara yatırımcı için rüya bir stratejidir.

Ancak gerçek parayla ticarete başlamak için saf olmayın. Çekimi sanal platformda test etmeli ve bu noktaya aşina olmalısınız. Bu avantaj hakkında daha fazla bilgi edindikçe, riski ve lot büyüklüğünü çok profesyonel bir şekilde büyütmeyi öğreneceksiniz. Son olarak, kritik haberlerin ticareti kolayca yok edebilecek büyük artışlara neden olabileceğinin farkında olun.

Sistem açıklamasının tamamını ve dosyaları buradan indirin:

FREE Levels Binary Strategy

Download the FREE Levels Binary Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.