Lighthouse Hidden for Binary Strategy For MT4

Lighthouse Hidden for Binary Strategy For MT4

Table Of Contents:

  1. Lighthouse Hidden for Binary Strategy For MT4
  2. Çağrı seçeneği kurulumu
  3. Seçenek ayarını koy
  4. İşlemleri yönetme


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Lighthouse Hidden for Binary Strategy For MT4 birçok formda kullanılabilir. Ancak bu stratejinin en karlı yoluna bağlı kalacağız. Ancak bunun için bazı katı kurallar kullanmalıyız ve bazı yeni tüccarlar için zor olacak. Kurallara tam olarak belirttiğimiz gibi uymaya kararlı olmadığınız sürece, hayatınızda değişiklik yapmak zor olacaktır.

FREE Lighthouse Hidden for Binary Strategy

Download the FREE Lighthouse Hidden for Binary Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Sistem, gömülü kodlamaya ve 55 EMA'ya dayanmaktadır. Ancak artık her şey şablon dosyaları tarafından yapılacak olduğundan kurulum hakkında endişelenmemize gerek yok. Sistemin çok katı bir şekilde kullanılacağını zaten ilan etmiştik. Bu, sadece 15 dakikalık grafikte esnaf almamızı sağlar. Ancak pazarı seçme konusunda güvensizliğe sahibiz. Çekirdek konsepti kullanarak hisse senetleri, CFD'ler, hisse senetleri, kripto para birimleri ve piyasa formları ticareti yapabiliriz.

Konsept açıktır, koparmayı bekleyin ve ardından geri çekilmede esnaf alın. Bu sistemin son kullanma süresi 60'lardan 5 dakikaya kadar değişmektedir. Tüccarlar genellikle yanlış süreleri seçtiklerinden, bu sistemin zor kısmı budur. Ama bunu ticaret yönetimi bölümlerinde ele alacağız.

Unutmayın, bu sistem çeşitli kullanımlara sahiptir, ancak bu kılavuz, işler doğru sırayla yapılırsa size% 80'den fazla kazanma oranını sağlayacak en iyi yöntemi öğretecektir. Çağrı seçeneğimiz ve kısa ticaret siparişimiz hakkında daha fazla bilgi edelim.

Çağrı seçeneği kurulumu
Ara tüccarlar iyi biliyor, koparma ticaret yöntemi biraz riskli bir yaklaşımdır. Ancak sadece koparma sistemine bağlı değiliz. Piyasanın geri çekilme aşamasını kullanacağız ve varlıktaki kısa vadeli hareketten yararlanacağız. Kısa vadeli hareketten bahsederken adımınıza dikkat etmelisiniz.

Bu yöntemde herhangi bir adım atmayı göze alamayız. Çağrı seçeneği için, fark edilecek ilk şey beyaz ve altın rengi hareketli ortalamanın kırılmasıdır. Her ikisinin de 55 periyodu vardır, ancak parametreler değiştiği için değeri farklıdır. Aradan sonra, varlık fiyatı büyük dirence ulaştığında fiyatta bir düşüş beklenir.

Fiyat düşecek ve beyaz hareketli ortama dokunacak ve yükselmeye başlayacaktır. Beyaz bant test edilir edilmez, hızlı 2 göstergeye bir göz atın. Yeşil çizgi kırmızı çizgiyi geçmeli ve birbirinden sapmaya başlamalıdır. Çağrı ticaretinizi ve 5 dakikalık bir süre ile açın.

60'ların son kullanma tarihini seçebilirsiniz, ancak bu pazar koşullarına bağlıdır. Belirli bir kural koyamayacağımız için işlemin sona erme tarihini ayarlamak biraz zordur. Ve belirli bir süre içinde ticareti kapatmamak, ticaret sonucunuzu engelleyebilir.

Tüccar için, kritik piyasa dinamikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek önemlidir, böylece ticareti ne zaman kapatacaklarını veya ne zaman alacaklarını bilirler. Bu konuyu ticaret yönetimi bölümünde tartışacağız.

Seçenek ayarını koy
Bizim koyma seçeneğimiz için, beyaz ve altın rengi hareketli ortalamanın bir düşüşüne ihtiyacımız var. Ayı kırılması, ayıların boğalar üzerinde baskı yaratmaya başladığını ve yeni bir düşüş yapacaklarını söylüyor. Yeni bir düşük yapmadan önce, fiyat genellikle yükselir ve grubu test eder.

Kısa ticaret için, fiyat altın hareketli ortalamayı test edecektir. Altın hareketli ortalamanın ilk testinde, fast2 göstergesindeki sinyal çizgileri düşüş eğilimi göstermelidir. Bu, kırmızı çizginin yeşil çizginin altına düşeceği ve fiyatın en yakın desteğe geçmeye hazır olduğunu gösterir.

Bu nedenle, kısa ticaretimizi 60'lardan 5 dakikaya kadar olan bir süre sonu ile açmak akıllıca bir karardır. Ancak, fiyattaki düzeltmenin kırılması güçlü bir yükseliş momentumu ile gerçekleşirse tüccarlar dikkatli olmalıdır. Aradan sonra istikrarlı kazanç yanlış koparmanın bir sonucu olabilir.

Bu, fiyatın hareketli ortalama üzerinde tekrar çarpacağı ve ticaretten para kaybetmemize neden olacağı anlamına geliyor. Bu dünyada hiçbir sistem mükemmel değildir. Geri çekilmeye dayalı giriş çok doğru olmasına rağmen yanlış güven yaratabilir. Bu sistemi ne kadar iyi kullanırsanız kullanın, risk profilini sınırlandırmalı ve agresif adımlar atmayı bırakmalı veya hacmi artırmalısınız.

Bu yöntemle paranızın maksimum miktarı% 1'dir. % 1'i seçmenin nedeni ticaretin sıklığından başka bir şey değildir. Bir tüccar olarak, Forex ana dallarında işlem görüyor olsanız bile 1'den fazla işlem alacaksınız. Ancak CFD ticareti yapmayı seçtiyseniz, arka arkaya iki işlem kaybettiğiniz gün için ticareti durdurmak daha iyidir.

İşlemleri yönetme


Bu sistem bize ticareti almamız için güçlü bir yöntem sunuyor. Ancak esnafın en verimli şekilde nasıl yönetileceğini bilmeliyiz. İlk şey zaman çizelgesidir. Temel grafiğimiz 15 dakikadır ve iyi ticaret kurulumları sağlasa bile farklı grafiklere bakamayız. İkinci şey, esnaf için ödeme. Ödeme% 75'ten azsa, iyileşme söz konusu olduğunda sorun yaratabilecek işlemleri yapıyorsunuz.

Ödeme, opsiyon tüccarı için ödül oranı riskine benzer. Ödeme ne kadar yüksek olursa, zararı giderirken hissedeceğiniz stres o kadar düşük olur. Bazen, sahte başak ticaretinizi avlayacaktır, ancak özellikle haber zamanında çok normaldir. Bu nedenle, ticareti çok yetkin bir şekilde ölçeklendirebilmeniz için planlanan haberleri öğrenin.

Piyasanın ticaret yapmak için çok istikrarlı olduğunu düşündüğünüzde ticareti takip etmeyi bırakın. Birkaç seans ya da birkaç gün iyi bir ticaret elde etmek için beklemek, sistemin kar üretemediği anlamına gelmez. Bir ayda birkaç iyi işlem, ailenizi desteklemek ve hayatınızı değiştirmek için yeterli olabilir. Unutmayın, sistem bize ticaretin kaliteli yürütülmesini öğretir ve bu nedenle kurallara kesinlikle uymalıyız.

Sistem açıklamasının tamamını ve dosyaları buradan indirin:

FREE Lighthouse Hidden for Binary Strategy

Download the FREE Lighthouse Hidden for Binary Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.