Pin Bar with SAR Strategy For MT4

Pin Bar with SAR Strategy For MT4

Pin Bar with SAR Strategy For MT4 için Pin Bar with SAR Strategy For MT4 herhangi bir varlık için iyi kar sağlayabilen hassas bir sistemdir. Genellikle, tüccarlar alım satım yöntemini seçilen varlığa göre değiştirmek zorundadırlar. Binlerce finansal aracımız olduğundan, doğru varlığı seçmek bizim için zorlaşıyor.

FREE Pin Bar with SAR Strategy

Download the FREE Pin Bar with SAR Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Bununla birlikte, fiyat eylemi ticaret yönteminin kullanıcıları, herhangi bir pazar şeklini işlemek için evrensel formüle güvenirler. PA stratejisi ile endeksler, emtialar, hisse senetleri, ETF'ler, Forex ve kripto para birimleri ticareti yapabilirsiniz. Ancak PA sinyallerini öğrenmek zordur ve çoğu ticaret işleri karıştırır. Şamdanı muayene etmekte zorlananlar bu pim SAR stratejisini kullanmalıdır. Şablonu yükleyin ve pin çubuklarının grafikte otomatik olarak algılandığını göreceksiniz.

Parabolik noktalar, boğa veya düşüş pimi çubuğunun hoş olup olmadığı konusunda size rehberlik edecektir. Çok kolay bir sistem olmasına rağmen, esnafları güvenle açmamızı sağlayacak bazı kritik kurallara uymalıyız. Bir profesyonel tarafından tekrar test edilen her sistem kazanan işlemleri güvence altına alabilir. Ancak böyle basit bir avantaj seçtiğinizde, küçük kuralların uygulanması önem kazanır.

Sadece bu değil, aynı zamanda risk yönetimi faktörü üzerinde güçlü bir komuta sahip olmalısınız, çünkü hepimiz kayıpların yaygın olduğunu biliyoruz. Binlerce insan zamanın% 85'inden fazlasını kazanabildikleri için bu basit avantajla büyük bir güvenle para kazanıyor. Bu şaşırtıcı yöntemle ticaret yapmak için izlememiz gereken adımları görelim.

Pin Bar with SAR Strategy For MT4 Uzun ticaret kurulumu
Bu sistemin kolay olduğunu, ancak güçlü bir temelinizin olması gerektiğini söyledik. Uzun zamandır destek seviyesini bulmalıyız. Destek, grafikte seviyenin altında mum kümesine sahip böyle bir alandır. Mum kümesi bize fiyatın yükselebileceği mükemmel bir gösterge verir. Bazı önemli metriklerimiz olduğunda destek çok daha güçlü hale gelir. İlk metrik mum kümesidir.

İkinci metrikler, fiyatın önemli düşük ve yüksek seviyeleridir. Bu noktaları hatırlayın ve destek seviyenizi bulun. Boğa pimi çubuğunun oluştuğu yerde küçük bir yeşil ok görünecektir. Ancak, yükseliş pimi çubuğu bir dizi nokta veya parabolik SAR okuması tarafından desteklenmedikçe uzun ticareti açamayız. Bir sonraki mumda taze olanı açın ve stop kaybını kuyruğun uzunluğuna göre ayarlayın.

Kuyruktan 3 pip boşluk bırakın, böylece pazar durakları kolayca avlamaz. TP için direnç bölgesini bulmalısınız. Kısa ticaret kurulumunda, yüksek doğrulukta bir direnç bölgesinin nasıl bulunacağını öğreneceksiniz.

Matematiği yaptığınızda, TP ile birlikte risk seviyesini analiz edin. Bu, böyle bir yönteme yerleştirilmelidir, böylece işlemler için minimum risk / ödül oranı 1: 3'tür. Bu sayıyı tutmazsanız, kayıpların üstesinden gelmek büyük bir zorluk olacaktır.

Pin Bar with SAR Strategy For MT4 Kısa ticaret kurulumu

Destek seviyesini nasıl bulacağınızı biliyorsunuz. Ancak bu destek seviyeleri satın alma baskısını yaratabilecek rakamlar değildir. Destek birçok nedenden dolayı kırılabilir ve daha sonra bir dirence dönüşecektir. Güçlü bir direncin üzerinde güçlü bir mum tabakası olmalıdır. Tarihi bir değeri olmalı.

Bu, direnç bölgesinde yüksekler ve düşükler bulunmalıdır. Bir varlığın fiyatı direnç bölgesine girdiğinde, düşüş kırmızı okunu arayın. Ayı kırmızı oku, düşüş pimi çubuğunun kuyruğunda görünmelidir. Oktan önce, grafik üzerinde art arda mavi noktalar oluşmaya başlayacak ve bu bize trenddeki değişim hakkında bir gösterge verecektir.

Çoğu durumda, yatırımcılar, risk oranını ödül oranına uygun şekilde ayarlamadığı için para kazanamazlar. Ticaret için minimum risk / ödül oranı 1: 3'tür. Ancak, trend konusunda becerilere sahip seçkin trader'lar, ticaret kurulumlarını ödüllendirmek için kolayca 1: 6+ risk alabilirler. Ticaret kurulumunu bulmak kolaydır, ancak yatırımcılar kötü risk / ödül oranı ile ticaret yaptıkları için para kaybederler.

Sadece% 60 kazanma oranına sahip ancak mükemmel bir para yönetim tekniği olan bir sistem, bu pim çubuğu sistemi% 85 başarı oranına sahip olsa bile daha iyi sonuçlar verebilir. Herhangi bir sistemin başarısı tüccarın eline bağlıdır. İyi yatırımcılar ayrıca haber metriklerini analiz edecek ve ticareti çok fazla para kaybetmek zorunda kalmayacak şekilde optimize edecektir. Hatırlanması gereken bir diğer anahtar şey kaldıraçtır.

Her sistemdeki kaldıraçın artması, sadece sisteme deli bir güven duymanız nedeniyle sermayenize mal olabilir. Bu nedenle, riski azaltın ve güvenlik protokolünü kırarak dengelemek için aşırı tehditler oluşturmaya çalışmayın.

Ticaret yönetimi tekniği


Bu sistemin başarısı ticaret yönetimi tekniğine bağlıdır. Kaybedilen bir tüccar yetenekli bir tüccardır. Acemi tüccarlar, işlemlerin nasıl ölçekleneceğini bilmedikleri için kayıplara dayanamazlar. Geri dönüşü veya pim çubuğu desenini tespit ettikten sonra açgözlü bir tüccar olamazsınız. Aklınıza gelmesi gereken ilk şey en kötü senaryodur.

Yani, ne kadar kaybetmek istediğiniz tamamen size bağlıdır. İnsanlar genellikle duygusal hale gelir ve çılgınca% 5 riske dayanabileceklerini söylerler. Tek bir işlemden% 5 kaybederseniz, ciddi bir şekilde hayal kırıklığına uğrayacaksınız ve 1 haftalık bir mola vermek dışında güven kazanmanın bir yolu yoktur.

Bu avantaj için işlem başına en yüksek risk% 1 olmalıdır. Ancak bazı durumlarda riski% 2'ye kadar artırabilirsiniz, ancak önümüzdeki 3 saat için önemli bir haber planlanmamalıdır. Kilit haberlerden kaçınmamızın sebebi, esnafları benzeri görülmemiş sahte artışlardan korumaktır.

Demo platformunda bu pazara alışın ve 10 işlem yaptıktan sonra para kazanıp kazanamayacağınızı görün. İnsanlar genellikle sistemle çıldırırlar ve iyi bir ticaret bulmak için varlıkları ve zaman çizelgelerini değiştirmeye başlarlar. Unutmayın, bu kenar için en uygun zaman çizelgesi 1 saatten başlar. Ve anladığınız varlığa sadık kalmalısınız.

Sistem açıklamasının tamamını ve dosyaları buradan indirin:

FREE Pin Bar with SAR Strategy

Download the FREE Pin Bar with SAR Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!