Schaff Scalping Trading System For MT4

Schaff Scalping Trading System For MT4

Schaff Scalping Trading System For MT4 , Forex piyasasındaki en gelişmiş scalping sistemlerinden biridir. İşlemler çarpıcı bir 1: 4 risk oranı ile gerçekleştirilir ve bu, sistemi ticaret endüstrisinde bu kadar popüler yapan şeydir. Ayrıca, sistem fiyat modelini analiz etmek için basit Schaff Trend, Schaff MACD ve HMA rnp göstergelerini kullanır. Genel olarak, tüccarlar piyasayı derinleştirmek için ticaret sinyallerini 1 dakika veya 5 dakikalık grafikte değerlendirmeyi bekliyorlar. Ancak bu strateji için bir istisnamız var. Ticaret sinyallerini sadece 15 dakikalık veya 30 dakikalık grafikte aramamız gerekiyor. Birçok profesyonel tüccar, kazanma oranını önemli ölçüde artırdığı için fiyat eylemi (PA) sinyallerini bu yönteme entegre eder.

FREE Schaff Scalping Trading System

Download the FREE Schaff Scalping Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Şablon kurulumunu gördükten sonra, sistemin kullanımının çok kolay olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Ancak, tüm bu göstergelerin bazı gelişmiş kullanımları olduğu için kanmayın. Göstergeden doğru okumanın alınmaması büyük kayıplara neden olacaktır. Temel becerilere sahip olanlar, SR seviyesini manuel olarak çizmeli ve bu seviyenin otomatik pivot seviyeleriyle eşleşip eşleşmediğini görmelidir. Çaylaklar için işler biraz kafa karıştırıcı olabilir, ancak demo ortamında her zaman bir şeyler alabilirler. Aslında öğrenme aşamasında para kaybetme riskini ortadan kaldırdığı için herkesin demo hesabı kullanarak yeni bir sistem kullanmayı öğrenmesi gerekiyor.


Ticaret aracını seçme


Schaff Scalping Trading System için alım satım aracını seçmek, çaylaklar için çok zor bir iştir. Bu güçlü stratejiyi uygulayarak ticaret işine atlayamazsınız. Profesyonel tüccarlar genellikle alım satımları büyük döviz çiftlerinde almaya çalışırlar. Büyük döviz çiftlerinin fiyat hareketi çok daha istikrarlı ve daha az artış sunuyor. Ayrıca, büyük döviz çiftlerindeki spread nispeten düşüktür ve bu da sonunda ticaret maliyetini düşürür. Schaff Scalping Trading System, alım satımları hızlı bir kar elde etmek için tasarlandığından, eylemlerinizi çok hassas bir şekilde yapmanız gerekir.

Zaman zaman, tüccarlar düşük volatilite dönemiyle uğraşmak zorunda kaldıkları için kafaları karışıyor. Bu durumda, spread yüksek hale gelir ve ödül oranına 1: 4 risk sağlamak zor bir iş haline gelir. Bu soruna tek çözüm, ana varlığın yalnızca aktif işlem saatleri sırasında işlem görmesidir. İşlemleri aktif olmayan işlem seansında almaya çalışmak büyük kayıplara neden olabilir. Ancak, ekonomi haberleri yayınlanmadan hemen önce ticarete girmemelisiniz. Haber faktörü beklenmedik dalgalanmalara neden olabilir ve sıkı stop loss kullanımı nedeniyle sıkı alım satımları silebilir. Bu nedenle, ekonomik haberlerin ortalama oynaklığını ve programını dikkate alarak ticaretinizi doğru bir şekilde zamanlayın.


Schaff Scalping Trading System For MT4 - Uzun ticaret kurulumu


Schaff Scalping Trading System, uzun ticareti üstlenmek için güçlü bir çözüm sunar. Tüm pivotlar V2 göstergesinin çizdiği yatay destek seviyesindeki fiyattaki yükseliş sıçramasına bakın. Reddetme seviyesi de HMA seviyesiyle eşleşmelidir. Bu, destek hattı ile HMA hattı arasındaki mesafenin çok daha az olacağı anlamına gelir. Uzun sipariş açacağınız için HMA'nın renginin yeşil olması gerektiğini unutmayın. STC renk göstergesinde, sinyal hattının 10 seviyeyi geçtiğini ve renginin yeşile döndüğünü fark edeceksiniz. Yeşil renk yükselen sinyal çizgisi, fiyatın yeni bir zirveye çıkmaya hazır olduğunu gösteriyor.

Schaff Scalping Trading System For MT4 - Kısa ticaret kurulumu
Şimdi kısa ticareti yapabileceğimiz süreci tartışacağız. Bu yöntemde, düşüş eğilimi çubuğunu ve yutan paterni kullanacağız. HMA sinyal hattında bu aşağı yönlü fiyat eylem sinyaline bakın. HMA sinyal hattının rengi kırmızı olmalı ve eğim negatif olacaktır. İdeal durumda, düşüş şamdanı, otomatik pivot V2 göstergesi tarafından çizilen direnç seviyesini test edecektir. Düşüş fiyatı eylem sinyalini başarıyla bulduğunuzda, STC renk göstergesinden onay alın. Rengi kırmızıya çevirerek sinyal hattı 90 seviyenin altına düşecektir. Reddetme gerçekleşmeden önce, MACD sinyal hatlarında düşüş eğilimi görmelisiniz.Schaff MACD göstergesinde kırmızı çizginin altına düşen mavi çizgileri görmelisiniz. 0.0 çizgisinin negatif tarafında taze pembe çubuklar oluşacaktır. Kısa alım satımları, düşüş eğilimi çubuğunun yüksek seviyesinin üzerinde bir stop loss ile gerçekleştirin. Ve kar alma oranı, 1: 3 veya 1: 4 risk / ödül oranına göre belirlenecektir. İğne çubuğunun kuyruğu çok büyükse, durdurma kaybı noktaları nispeten daha yüksek olacaktır. Böyle bir durumda, sıkı bir stop loss kullanabilmeniz için fiyatta küçük bir yükseliş düzeltmesi bekleyebilirsiniz. Ve her zaman unutmayın, Schaff Scalping Trading System yüzde 100 karlı işlemler üretmeyecektir. Bu nedenle, her işlemde risk faktörünü hesap bakiyenizin% 2'sinin altında tutun.


Ticaret Yönetimi


Profesyonel tüccarlar, uygun risk yönetimi politikalarını kullanmanın önemini bilirler. Sermayelerini koruma gücüne sahip olduğu için% 2 para yönetimi kuralını asla ihlal etmezler. Daha fazla ticaret yaptıkça, Schaff Scalping Ticaret Sistemini kullanma konusunda kendinize daha fazla güveneceksiniz. Yakında birden fazla açık işleminiz olacak. İşlem yapan bir şey, her işlemde% 2 riske girerlerse ve üç adet 3 işlem açarlarsa, hesap bakiyelerinin% 6'sını riske atacaklarını unutuyor. Bu nedenle, birden fazla işlemle uğraşmak için Schaff Scalping Trading Sistemini kullanırken kümülatif risk faktörleri dikkate alınmalıdır.

İşlemleri ana dirençte yapmak için fiyat eylem sinyalini kullanacak olanlar, en istikrarlı saatlerde ticaret kurulumlarını değerlendirmelidir. Bazılarınız mumun kapanmasını beklemeyebilir. İşlemlere dalmak yerine, düşüş eğilimi çubuğunun veya yutan modelin tam oluşumunu bekleyin. Bu sizi birçok yanlış sinyalden koruyacaktır. Ve her zaman en iyi sinyallerden para kaybetmeyi bekleyin. Düşük riskli bir profille ticaret yapma alışkanlığını geliştirdikten ve ödül / ödül oranını standart bir riskten koruduğunuzda, becerilerinizi artırmak kolay bir görev olacaktır.


Schaff Scalping Trading System For MT4 - Sonuç


Dünyanın en iyi ticaret sistemine sahip olabilirsiniz, ancak güçlü bir azim olmadan hayatınızı değiştiremezsiniz. Birçok acemi tüccar, birinci sınıf ticaret stratejilerini satın aldı ve sefil bir şekilde başarısız oldu. Schaff Scalping Ticaret Sisteminin yeni bir kullanıcısı olarak, kendinizi adamalı ve önemli piyasa detaylarını analiz ederek piyasanın temel detaylarını öğrenmelisiniz. Zor bulursanız, demo ortamında bir şeyler öğrenin. Ve tüm işlemlerden para kazanmayı beklemeyin. Bu makalede belirtilen adımları izlemelisiniz ve ancak o zaman başarılı olmayı bekleyebilirsiniz.

Zaman zaman, sistem bir dizi kaybetme emri oluşturacaktır. Bu kesinlikle normaldir ve normal stratejinize bağlı kalmalısınız. Bununla birlikte, bazı uzmanlar, sık sık kaybetme emirleri aldıklarında risk faktörünü% 1 düşürmeyi önermektedir. Ana döviz çiftindeki fiyat hareketi sabitlendikçe, yine ardışık kazananlara sahip olacaksınız.

Sistem açıklamasının tamamını ve dosyaları buradan indirin:

FREE Schaff Scalping Trading System

Download the FREE Schaff Scalping Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.