Ultra Profit Scalping Strategy For MT4

Ultra Profit Scalping Strategy For MT4

Table Of Contents:

  1. Ultra Profit Scalping Strategy For MT4
  2. Ultra Profit Scalping Strategy For MT4 Uzun ticaret kurulumu Ultra Profit Scalping Strategy For MT4
  3. Ultra Profit Scalping Strategy For MT4 Kısa ticaret kurulumu Ultra Profit Scalping Strategy For MT4
  4. Ticaret yönetimi tekniği


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Ultra Profit Scalping Strategy For MT4 , profesyonel bir soyucu ününü kazanmak isteyen yatırımcılar için güçlü teknikler sağlar. Scalping kolay bir iş değildir ve kolayca esnaf kazanmayı beklememelisiniz. Ticaret düzenini daha düşük bir zaman dilimi içinde analiz etme konusunda iyi olan ve kolaylıkla kâr elde edebilen kişiler profesyonel soyucu olarak bilinir.

FREE Ultra Profit Scalping Strategy

Download the FREE Ultra Profit Scalping Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Tüccarlar arasında bir yanlış anlama var, ölçeklendirme sadece uzmanlar için tasarlanmıştır. Ama bunların hepsi doğru değil. Şablon formunda sağlam bir ticaret yöntemi elde edebildiğimiz için bu modern dünyada herkes bir soyucu olabilir. Bantlar, Süper hızlı EMA, Destek ve hedef olarak direnç, Kanal trendi, EMA 9, Düz darbe, sapmalar 2.0, Kelt pro 20, kelt faktörü 1.5, anne, STC rengi (10, 23, 50) ve Yavaş stokastik ( 20, 4, 5) ana gösterge olarak kullanılır.

Ayarlar basit bir şablonla ana grafikte küratör olacağı için hiçbir zaman bu kadar uzun bir listeyle taraflı olmamanız gerekir. Ölçeklendirme yöntemine dalmadan önce, zamanlamanın önemi hakkında sizi aydınlatacağız. Scalping, özsermaye eğrinizdeki büyümeyi iyileştirmenin güçlü bir yoludur. Büyüme biraz üstel olduğu için, düşük riskli işlemleri alacak kadar dikkatli olmalısınız.

Düşük riskli yatırım yapmayı seçmediğiniz sürece, alım satımın sık sık yürütülmesi bir dizi kayıpla sonuçlanabilir. Yatırım dünyasında daha az beceriye sahip insanlar bilmiyor ve bu tür kayıplara dayanacak güce sahip olacaklar. Bu yüzden önemlidir,% 1 riskle işlem yapmayı seçtiniz. Ticaret yönetimi bölümünde işleri ayrıntılı olarak tartışacağız. Şimdilik kısa ve uzun düzen hakkında bilgi edelim.

Ultra Profit Scalping Strategy For MT4 Uzun ticaret kurulumu Ultra Profit Scalping Strategy For MT4
Uzun ticaretin bu uçla formüle edilmesi çok basit bir iştir. Kırmızı ve mavi çizgiler bir grup güçlü bir ticaret bölgesi olarak hareket edecek. Genellikle, açık ticarete güçlü noktalar veren bir trend çizgisi veya kanal aracı olarak çalışır. Uzun süre, yukarı doğru en az 3-4 siyah ok gerekir.

Desteği sağlayan mavi çizgi üzerinde siyah ok oluşacaktır. Ticareti açmak için aqua renk çizgisinde güçlü bir sıçrama gerekir. Aqua renk çizgisindeki sıçrama, fiyatın yeni bir yüksekliğe gideceğini gösteriyor. Düz darbe göstergesine bir göz atın ve bir dizi yeşil histogram çubuğu görmelisiniz.

Yeşil histogram çubuğu, uzun ticareti, mumun düşük seviyesinin altında sıkı bir SL ile açmanızı söyleyecektir. Değişken varlıkta işlem yapmayı seçtiyseniz, aqua bandında bir satın alma limiti siparişi belirleyebilirsiniz. Satın alma limiti için stop loss değeri 12-14 pip ve getiri karı 30 pip'den fazla olacaktır. Ancak güvenli tarafta olmak için, binlerce tüccar standart TP mesafesi olarak 28 pip kullanıyor.

Sistem, işlemlerin çoğunu kazanmanıza yardımcı olsa da, kayıplar konusunda dikkatli olmalısınız.

Ultra Profit Scalping Strategy For MT4 Kısa ticaret kurulumu Ultra Profit Scalping Strategy For MT4
Kısacası, yeşil bantta ticaretin nasıl açılacağını öğreteceğiz. Su bandı orta banttır ve su bandı kullanıldığında SL sıkı değildir. Ticareti yeşil bantta açmanız durumunda, 7-8 pip SL'yi ayarlayabilir ve kârın aynı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Yeşilimsi bant kırmızı çizgiyle birleşmeli ve fiyattaki ralli için güçlü bir bariyer oluşturacaktır. Yeşilimsi bantta aşağı ok da görünecektir. Üst bantta yapılan alım satım için üç aşağı ok gerekmediğini unutmayın. Ancak geri dönüşün geçerli olduğunu düşünmek için üst bant kırmızı çizgilerle eşleşmelidir.

Flat Pulse (Düz Darbe) göstergesindeki renk değiştiren çizgi 90 seviyenin üzerinde olacak ve bu size kısa bir süre için mükemmel bir yer hakkında net bir fikir verecektir. Siyah oku gördüğünüzde Düz Nabız göstergesinin renginin kırmızıya dönüşeceğini unutmayın. Yassı darbe göstergesindeki çubuklar da satış kurulumunun orijinal olduğunu belirten kırmızıya döner.

Kısa ticaret% 2'den daha az riskle alınmalıdır. Daha yüksek riskle işlem yapmak istiyorsanız, risk profilini en verimli şekilde nasıl yöneteceğinizi asla bilemeyeceğiniz için çok tehlikeli olacaktır. Elit tüccarlar genellikle büyük hacimli ticaret yaparlar ve sermaye eğrisini güçlü bir itme ile artırırlar.

Ancak, lot büyüklüğünü artırarak böyle bir itici güç almak piyasa hakkında daha az bilgi ve beceriye sahip acemi tüccar için biraz risklidir. Doğrudan para potansiyelini kontrol eden ticaretin temel unsurlarını analiz etmede iyi olabilmemiz için para yönetimi hakkında daha fazla bilgi edelim.

Ticaret yönetimi tekniği


Bir ölçeklendirme stratejisi kullanırken ticareti yönetmek için zamanlama konusunda çok dikkatli olmalısınız. Sadece duyguları yönetmeyi öğrendiğinde mümkün olacak. Ticaretteki duygusal stresi yönetmek çok riskli bir iştir ve insanlar bunu kontrol edecek net bilgiye sahip değildir.

Yeni bir sistemin temel ölçütlerini öğrenmek için çok fazla zaman harcadık ama asla zihinsel gelişimimize odaklanmak için zamanımız olmadı. Psikoloji üzerine kitaplar okuyun ve kaybettiğiniz işleri kabul etmeye hazırlayın. Ticareti kaybetme konusunda güçlü bir yeteneğe sahip olmadan, engellerin üstesinden gelmek çok zor bir görev olacak ve çoğu zaman para kaybedeceksiniz.

Acemi yatırımcılar,% 1'lik bir riskle scalping edge kullanmalıdır. Birkaç işlem kaybetmenin nasıl bir his olduğunu bildikten sonra, risk kabul düzeylerine göre risk alabilirler. Ancak büyük hacimli ticaret yapan ve büyük sermayeye erişimi olan yatırımcıların riski% 1'den daha az düşürmesi gerekir.

Sermayenin büyüklüğü ne kadar büyük olursa, bir tüccar olarak almanız gereken risk de o kadar düşük olur. Ölçeklendirme sistemi hakkında bilgi edinin ve neden daha büyük sermayenin daha düşük risk gerektirdiğini bileceksiniz. Son olarak, sistemde hatalar yaratacağından, kuralları ihlal etmeyi veya adımları görmezden gelmeyi asla düşünmeyin.

Sistem açıklamasının tamamını ve dosyaları buradan indirin:

FREE Ultra Profit Scalping Strategy

Download the FREE Ultra Profit Scalping Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.