Volatility Scalp Trading System For MT4

Volatility Scalp Trading System For MT4

Table Of Contents:

  1. Volatility Scalp Trading System For MT4
  2. Volatility Scalp Trading System For MT4 Uzun ticaret kurulumu Volatility Scalp Trading System For MT4
  3. Volatility Scalp Trading System For MT4 Kısa ticaret kurulumu
  4. İşlemleri yönetmek


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Volatility Scalp Trading System For MT4 her açıdan dinamiktir. Yatırımcıların en iyi kurulumları elde edebilmesi için modern göstergelerin mümkün olan en iyi kombinasyonunu kullanır. Damiani gürültüsü, ADX (DMI), Momentum (14) ve T Stop. Çoğu insanın Damiani gürültü aracıyla ilgili bir sorunu var.

FREE Volatility Scalp Trading System

Download the FREE Volatility Scalp Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Damiani gürültü göstergesi ADX'in DMI versiyonuyla birleştiğinde, fiyat hareketini izlemek zorlaşıyor. Her şeyin sistematik bir sırayla işlenmesi gerekiyor. İşlem adımları değişiklik gösteriyorsa, ticaret sonucu değişecektir. Güçlü bir sisteme sahip olmak, her ticaretten tatmin edici sonuçlar alacağınızı garanti etmez. Sağlam, herkes hangi sistemi tercih ederse etsin bir miktar kayıp beklemelidir. Herhangi bir işte, kaybetme ve kazanma emirleri yan yana yürür.

Zamanın% 100'ünde olumlu bir sonuç beklemek amatör yatırımcıların eylemidir. Volatilite scalping sistemi, fiyat hareketinden yararlanır. Mum oluşumunu, fiyat modelini ve pozisyonu inceleyin. Bu üç önemli ölçüm, size varlığı nereden satın alabileceğiniz önemli bilgiler gösterecektir. Çok kolay bir görev gibi görünebilir ama çok karmaşık bir problemdir. Para kazanmak için bir kılavuz kullanmalısınız.

Bu gönderi, volatilite kafa derisi sisteminin planına gidiyor. Plan hakkında konuştuğumuzda, yüksek bir kazanma oranına sahip, iyi seçilmiş bir avantajı tartışıyoruz. Sistemin yüksek bir kazanma oranına sahip olduğunu bilmek sizi asla açgözlü yapmamalıdır. Açgözlü yatırımcılar, kayıpları yönetme gücüne sahip olmadıkları için her zaman kaybedeceklerdir. Sipariş alıp satmayı öğrenelim.

Volatility Scalp Trading System For MT4 Uzun ticaret kurulumu Volatility Scalp Trading System For MT4
Uzun ticaret eski moda yolla açılacak. Göstergeye yaklaşımımız basit olacaktır. Fiyat kalıbı, dört farklı pencere ile senkronize edilmeli ve tam adımları kullanıyor olmalısınız. Basamakların düzensiz bir şekilde kullanılması kayıplara neden olur.

Şimdi yeni bir yükseliş trendini nasıl sürdüreceğimizi öğrenelim. Fiyatın trend çizgisini veya büyük direnci kırması gerekir. Veya boğalar varlığın kontrolünü ele geçirmeden önce büyük bir destek seviyesini test edebilir. Damiani ticaret göstergesinde yeşil çizgi beyaz çizginin üzerine çıkacak. İkinci bölmedeki mavi momentum çizgisi referans çizgisinin üzerinden geçmelidir. Referans çizgisi, varlığın konumuna bağlı olarak değişebilir. ADX'te mavi çizgi kırmızı çizgiyi geçecek ve gök mavisi çizgi yukarı çıkacaktır.

Gökyüzü değer çizgisinin değerindeki artış, bize piyasanın son derece değişken olduğunu ve bu kırılmanın bize güçlü kar elde etme fırsatı verebileceğini söylüyor. Son olarak, hacim göstergesinden gelen verileri analiz etmeliyiz. Ses çubuğu yeşil ve büyükse, uzun açabiliriz.

SL, T durdurma noktasına yerleştirilir. T durma noktası mavidir. Bu gösterge, sıkı SL fırsatları sağladığı için çok ünlüdür. Kar almak için, grafiğin analitik verilerine göre belirlenir. Kapalı direnci bulun ve TP'yi o bölgeye ayarlayın.

Volatility Scalp Trading System For MT4 Kısa ticaret kurulumu
Bu strateji, trendle ticaret yapmak için geliştirilebilir. Trend ticareti yöntemi, aşırı alım satım sorununu çözmek için size güçlü bir çözüm sağlayabilir. Yatırımcılar uzun vadeli ivmeyi görmezden geldiklerinde aşırı alım satım büyük bir sorun haline gelir. Fiyat, tekrar aşağı inmeden önce konsolide bir yapı veya bir desen gibi bir üçgen oluşturacaktır.

Son aşağı doğru hareketten önce, kırılma güçlü düşüş şamdanıyla not edilecektir. T durdurma göstergesi, kırmızı noktayı reddin fark edildiği daha yüksek bir yere yerleştiriyor olmalıdır. Damiani göstergesinde, yeşil hatta keskin bir düşüş göreceğiz. Yeşil çizgi, fiyatın güçlü bir düşüşe hazır olduğunu gösteren beyaz çizginin altına inecektir. Momentum göstergesindeki mavi renkli sinyal çizgisi de güneye hareket etme eğilimini göstermelidir.

Eğim negatif olmalı ve bu bize fiyatın düşüş trendini desteklemeye çalıştığı fikrini veriyor. ADX göstergesinde, koyu kırmızı kesikli çizgi mavi kesikli çizginin altına itecektir. Volatilite yüksek olacak ve gök mavisi hattından veri alınarak belirlenebilir. Gök mavisi çizgisinin yükselmesi, oynaklığın arttığını gösteriyor. Son olarak, hacim göstergesinden veri alma zamanı.

Ses göstergesinde kırmızı çubuk bulunmalıdır. Kırmızı çubuk bize kısayı açmak için her şeyin doğru sırada olduğunu söylüyor. SL, T Durdurma noktasına göre ayarlanacaktır. Kar almak için takip eden Sl kullanılabilir. Basit bir teknik uygulamak istiyorsanız, en yakın önemli ölçüde düşük olanı değerlendirerek SL'yi bulun. Fiyatın düşüklüğü, alıcıların kontrolü geri kazanmaya çalışabilecekleri bölgedir.

İşlemleri yönetmek


Sistem iki benzersiz formatta kullanılabilir. İlk formatta, risk% 1 olacaktır ve karşı trendde işlem açmanıza izin verilir. Oranlara karşı bahis oynadığınız için risk çok düşük. Trend ticareti fikrini sevdiğinde,% 2-3 riske girebilirsin. Ancak trend ticaret yöntemiyle her ticareti kazanmayı beklemeyin.

Arada sırada, ticareti kaybedeceksiniz ve bu sizi hayal kırıklığına uğratmamalı. Her ticarette karşılaşacağınız kayıplar, öğrenme eğrisidir. Odaklanmalı ve karmaşık ticaret kurulumlarına bağlı kalmalısınız. Ters ticaret tekniği, sadece haberleri inceleyerek büyük bir seviyeye yükseltilebilir. Haber analizine temel analiz denir. İnsanlar çok riskli ve uzun bir süreç olduğunu düşündükleri için bu bölümü görmezden geliyorlar.

Sizden temel analizi öğrenmenizi istemiyoruz veya talep etmiyoruz. Tamamen size kalmış. Ancak, bu dalgalanma sınırını ana sistemleri olarak görmeye istekli olanlar, bunu haberlerle senkronize etmelidir. Haber analizi becerisine sahip olmayanlar, herhangi bir büyük haberde herhangi bir emir açmamalı. Büyük haberlerde yeni siparişler açmak göz korkutucu olabilir, ancak temel yönteme bağlı kalmanız gerekir. Volatilite scalping sistemini kullanırken disiplinli bir kişi olmaya çalışın.

Sistem açıklamasının tamamını ve dosyaları buradan indirin:

FREE Volatility Scalp Trading System

Download the FREE Volatility Scalp Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.