Zee Zee Scalper Trading system For MT4

Zee Zee Scalper Trading system For MT4

Table Of Contents:

  1. Zee Zee Scalper Trading system For MT4
  2. Ticaret aracını seçme
  3. Zee Zee Scalper Trading system For MT4 - Uzun ticaret kurulumu
  4. Zee Zee Scalper Trading system For MT4 - Kısa ticaret kurulumu
  5. Ticaret Yönetimi
  6. Zee Zee Scalper Trading system For MT4 - Sonuç


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Zee Zee Scalper Trading system For MT4 , sofistike bir ticaret stratejisidir. Destek, direnç, aşırı alım, aşırı satım ve trendin farklı aşamaları hakkında temel bilgiye sahip olmayan kişiler, bu göstergeyi profesyonel bir şekilde kullanamayacaklar. Bu sistemin temel ilkesi megatrend, zee zee ve Swing zz göstergesine dayansa da, aynı eski ticaret yöntemine bağlı kalmanız önemlidir. Örneğin, MT4 çizgileri araçlarını kullanarak potansiyel eğilim çizgilerini ve SR seviyelerini bulmaya çalışın. Yeni başlayanlar bunu zor bulabilir, ancak bir demo hesabında bir şeyler öğrenebilirseniz. Aslında, yeni bir ticaret yönteminin kullanımında ustalaşmak için herkes demo hesabını kullanmaya başlamalıdır.

FREE Zee Zee Scalper Trading system

Download the FREE Zee Zee Scalper Trading system for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Şablonu ana tabloya yükledikten sonra, baskın gövde hareketli ortalamasını (HMA) görmelisiniz. HMA'daki periyot 144'e ayarlanmıştır ve renk değiştirme özelliğine sahiptir. Trend yükseldiğinde, HMA yeşil renkte olacaktır. Ve trend düşerse, HMA kırmızı renkte olacaktır. Zee göstergesi, ana çizelgedeki temel salınım noktasını tanımlamak için kullanılır. Anahtar salınım noktasının destek ve direnç seviyesi ile uyuşması gerektiğini unutmayın. Alım satım onayı için, varlığın aşırı alım ve aşırı satım durumunu göstereceğinden ZZI göstergesini kullanmalısınız.


Ticaret aracını seçme


Zee Zee Scalper Trading sisteminin yeni bir kullanıcısı olarak, Zee Zee Scalper Trading sisteminin yalnızca 5, 15 ve 30 dakikalık grafikteki alım satımları almak için kullanıldığını bilmelisiniz. Kısa vadeli fiyat dinamikleriyle uğraşmanız gerektiğinden, alım satım aracınızı akıllıca seçmelisiniz. Yetenekli tüccarlar genellikle perakende tüccarlardan EURUSD ve GBPUSD çiftinde kafa derisini ister. Bununla birlikte, son derece dengeli bir scalping sistemiyle diğer büyük para birimlerindeki işlemleri de yapabilirsiniz. Bu durumda dinamik yayılmayı göz önünde bulundurmalısınız. Scalping, perakende tüccarlara hızlı kar elde etme fırsatı sunduğundan, spread 2 pip'ten az olduğunda alım satımları almalısınız.

İyi bir komisyoncu ile ticaret yaparsanız, büyük döviz çiftlerinin çoğunda haber saatleri dışında 2 pipten daha az spread olacaktır. Yani, çok açık, yüksek etkili haber bülteni sırasında piyasayı şekillendirmek için Zee Zee Scalper Trading sistemini kullanamayacaksınız. Dikkate alınması gereken bir diğer önemli husus da hakim eğilimdir. Teknik analiz söz konusu olduğunda işleri kolaylaştıracağından trend olan bir varlık seçmelisiniz. Piyasanın çalkantılı durumunda EURUSD ve GBPUSD paritesinde bile alım satımları almayı ihmal edin.


Zee Zee Scalper Trading system For MT4 - Uzun ticaret kurulumu


Zee Zee Scalper Trading sisteminin eski ticaret yöntemine biraz dayandığını daha önce söylemiştik. Ticaret platformunda bulunan çizgi araçlarını kullanarak destek seviyenizi çizin. Destek seviyesi, zikzak çizgilerinin temel salınım noktaları ile eşleşmelidir. Fiyat destek seviyesine düştüğünde, okumayı HMA'dan alın. HMA'nın rengi yeşil olmalı ve eğimi pozitif olmalıdır. Bazen destek seviyesi HMA seviyeleriyle eşleşecektir. HMA seviyelerinde oluşan ticaret sinyalleri, işlemlere hızlı sonuçlar sağlama eğilimindedir.

Zee Zee Scalper Trading system For MT4 - Kısa ticaret kurulumu
Bu segmentte size Zee Zee Scalper Trading sistemini en gelişmiş şekilde kullanmayı öğreteceğiz. HMA güçlü bir destek ve direnç seviyesi olarak hareket ettiğinden, çoğu insan bu seviyede alım satım yapma eğilimindedir. Ancak gerçeği unuturlar, HMA seviyeleri aşırı satış veya satın alma baskısı tarafından kırılabilir. Kısa ticaret için, HMA hattında net bir düşüş eğilimi bulmanız gerekir. HMA hattı da kritik destek seviyesiyle eşleşmelidir. Fiyat desteği kırdıkça, zikzak çizgilerinin satıcıların güçlü momentumunu gösteren ayağını uzattığını fark edeceksiniz.Onay sinyalini almak için ZZI gösterge sinyal hattına bakmanız gerekir. 100 işaretin üzerinde, varlığın aşırı alım durumunu belirten kırmızı bir çizgi parçası görmelisiniz. Hemen 8 pip ile kısa ticareti yapın, zararı durdurun. Bu kısa ticaretin karı 24 pip olacak. Güçlü bir kırılma lehine ticaret yapacağınız için, güçlü bir düşüş rallisine binmek için makul bir şansınız var. Bu nedenle, bir koparma ticareti yaptığınızda, ödül oranını 1: 3'e yükseltin. Sırf Zee Zee Scalper Trading sisteminin başarı oranı yüksek olduğu için çılgınca riskler almadığınızdan emin olun.


Ticaret Yönetimi


Profesyonel tüccarlar ticaret sinyallerini her zaman risk faktörlerine göre değerlendirir. Yüksek risk alırsanız, yoğun stresle baş edemezsiniz. Çoğu kişi, Zee Zee Scalper Trading sistemini kullanırken% 2-3 ile ticaret yapar. Ancak ticaret endüstrisinde tamamen yeni olanlar, hesap bakiyelerinin yalnızca% 1'ini riske atmalıdır. Ve bu benzersiz ticaret sistemini kullanırken 1'den fazla açık işlem yapmamaları gerekir. Bu ticaret yöntemini kullanma konusunda kendinizden emin olduktan sonra, bu benzersiz stratejiye dayalı olarak birden fazla açık pozisyona sahip olmaya başlayabilirsiniz.

Birden fazla açık ticarete sahip olmak ek sorumlulukla sonuçlanır. İşlemler için kümülatif risk faktörleri asla hesap bakiyenizin% 2'sini geçmemelidir. Yani, her işlemde risk% 1 ise, 2 çalışan işleminiz olabilir. Ve alım satım seanslarını analiz ederek alım satım almaya çalışın. Asya işlem seansı sırasında EURUSD veya GBPUSD çiftinde yeni bir işlem açmak akıllıca bir fikir değildir. Zee Zee Scalper Trading sistemini yalnızca aktif işlem seansındaki işlemleri açmak için kullanın. Bu basit tekniği izleyerek, karı çok daha hızlı rezerve edebileceksiniz.


Zee Zee Scalper Trading system For MT4 - Sonuç


Zee Zee Scalper Trading sistemindeki ayarların anlaşılması çok kolaydır. Ancak bu kadar basit ayarları görerek aldanmamalısınız. Binlerce tüccar, stratejik bir şekilde bu benzersiz sisteme dayanarak hayatlarını yönetiyor. Dünyadaki hiçbir sistem mükemmel değildir. Arada bir kaybedilen birkaç işlemi kabul etmeye hazır olmalısınız ve bu sizi hayal kırıklığına uğratmamalıdır. Kayıpları kabul edin ve mantıkla sonraki ticaret kurulumlarını arayın. Kendinizi sinirli hissediyorsanız, piyasa değişkenlerini analiz etmek için net bir fikriniz olana kadar ticaret istasyonunuzu terk edin. Ve bu harika ölçeklendirme sistemini 1 dakikalık grafikte kullanmamaya çalışın. 1 dakikalık grafik doğası gereği son derece dalgalı ve bu sistemin başarı oranını düşürüyor.

Tüccarlar genellikle birkaç ay kullandıktan sonra Zee Zee Scalper Trading sistemine bağımlı hale gelirler. Galibiyet serileri onları aşırı özgüvenli kılar ve sonunda piyasayı aşırı alım satım yapmaya başlar. Böylesine kritik bir sorundan kaçınmak için, her zaman standart bir ticaret günlüğü kullanarak ticaret yapmalısınız. Hangi ticaret stratejisini kullanırsanız kullanın, eğer kuralları çiğnerseniz, kısa süre içinde ticaret hesabınızı havaya uçurmaya hazır olun.

Sistem açıklamasının tamamını ve dosyaları buradan indirin:

FREE Zee Zee Scalper Trading system

Download the FREE Zee Zee Scalper Trading system for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.