ITM X-Gen Daily Scalper Indicator Strategy For MT4

ITM  X-Gen Daily Scalper Indicator Strategy For MT4

Table Of Contents:

  1. ITM X-Gen Daily Scalper Indicator Strategy For MT4


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Strategie ITM X-Gen Daily Scalper Indicator Strategy For MT4 je velmi krátkodobý obchodní systém. Tato obchodní strategie funguje pouze v 1minutovém časovém rámci grafu. Proto, pokud jste střednědobý obchodník nebo obchodník s houpačkami, strategie ITM X-Gen scalper pro MT4 není pro vás vhodná.

FREE ITM X-Gen Daily Scalper Indicator Strategy

Download the FREE ITM X-Gen Daily Scalper Indicator Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Existuje pouze jeden indikátor, který se používá ve strategii denního scalperového indikátoru ITM X-Gen pro MT4. Toto je vlastní indikátor, který se nazývá indikátor ITM X-Gen. Nastavení tohoto indikátoru je velmi minimální a podle pokynů nemusíte měnit žádná nastavení.
Indikátor nefunguje v žádném časovém rámci, s výjimkou 1minutového časového rámce grafu.

Jakmile načtete indikátor a přepnete na časový rámec jedné minuty v grafu, uvidíte indikátor v práci. Na levé straně grafu je trochu informací.

První část ukazuje podrobnosti o přístroji, pro který je indikátor načten. Poté také uvidíte ceny BID a ASK pro indikátor. Následuje další podrobnosti, jako je obchodní zůstatek, vlastní kapitál, volná marže atd.

Informace poskytované indikátorem skalpování ITM X-Gen jsou velmi užitečné, protože můžete minimalizovat část obchodního terminálu ve spodní části obrazovky. To vám umožní zobrazit grafy s indikátorem jasněji.

Po těchto informacích jsou další částí obchodní signály. Indikátor ITM X-Gen ukazuje, zda byste měli být dlouhý nebo krátký. Můžete jednoduše sledovat obchodní signály, které vycházejí z indikátoru.

Indikátor ITM X-Gen používá nějaký druh cenového pásma nebo indikátoru cenového kanálu. Indikátory kanálu, jak víte, vykreslují úrovně nad a pod maximy a minimy ceny. V případě indikátoru ITM X-Gen uvidíte také střední pásmo.

V závislosti na cenových trendech má cenový kanál ITM X-Gen tendenci se svažit nahoru nebo dolů a když jsou trhy ploché, obchoduje se také plochě. To vylučuje potřebu přidávat do tohoto obchodního systému jakékoli další ukazatele.

Signály nákupu a prodeje jsou přijímány na základě informací, které vidíte v cenovém grafu. Alternativně můžete také identifikovat šipky nahoru a dolů, které jsou vyneseny v cenovém grafu. Indikátor vám řekne, abyste počkali, než se vykreslí několik šipek nahoru nebo několik dolů, než budete moci zaujmout dlouhou nebo krátkou pozici na trhu.

Pojďme se nyní podívat na to, jak můžete obchodovat pomocí denní strategie indikátorů skalperů ITM X-Gen pro MT4.


Strategie ITM X-Gen Daily Scalper Indicator Strategy For MT4 - dlouhé pozice


U dlouhých pozic jednoduše načtěte indikátor do denní strategie ITM X-Gen scalper indikátor pro MT4 a počkejte, až se signál objeví. Na obrazovce byste měli vidět, že obchodní směr by se měl zobrazovat jako DLOUHÝ. Jakmile k tomu dojde, počkejte, až se cena dotkne spodní části cenového kanálu.

Sklon cenového kanálu by měl být také nakloněn vzhůru, aby se potvrdilo, že se cena pohybuje výše.

Nyní uvidíte vykreslování několika šipek nahoru. Doporučujeme počkat alespoň na dvě nebo tři šipky nahoru a poté, co se cena uzavře nad spodní hranicí ceny, můžete zaujmout dlouhou pozici na trhu. Určete nedávný nízký výkyv a umístěte stop loss na tuto úroveň.

Pomocí horního konce cenového kanálu zde můžete nastavit úroveň zisku. Všimněte si, že budete muset ručně upravovat úroveň zisku v pravidelných intervalech.


Strategie ITM X-Gen Daily Scalper Indicator Strategy For MT4 - krátké pozice


U krátkých pozic jednoduše načtěte indikátor do strategie ITM X-Gen pro denní scalper indikátor pro MT4 a počkejte, až se signál objeví. Na obrazovce byste měli vidět, že obchodní směr by se měl zobrazovat jako KRÁTKÝ. Jakmile k tomu dojde, počkejte, až se cena dotkne horního konce cenového kanálu.

Sklon cenového kanálu by měl být také nakloněn směrem dolů, aby se potvrdilo, že se cena pohybuje níže.

Nyní uvidíte vykreslování několika šipek dolů. Doporučujeme počkat alespoň na dvě nebo tři šipky dolů a po uzavření ceny pod horní cenovou linií můžete zaujmout krátkou pozici na trhu. Určete nedávný vysoký výkyv a umístěte stop loss na tuto úroveň.

Pomocí dolní části cenového kanálu zde můžete nastavit úroveň zisku. Všimněte si, že budete muset ručně upravovat úroveň zisku v pravidelných intervalech.


Je strategie ITM X-Gen Daily Scalper Indicator Strategy For MT4 dobrá?
Závěrem lze říci, že strategie ITM X-Gen pro denní scalperový indikátor pro MT4 je poměrně jedinečný obchodní systém. Je vytvořen pro krátkodobé grafy, proto tento obchodní systém nemusí být vhodný pro všechny obchodníky. Pokud však můžete ušetřit několik hodin denně, můžete načíst tuto obchodní šablonu a obchodovat na krátkou dobu.

Denní obchodníci zjistí, že strategie denního scalperového indikátoru ITM X-Gen pro MT4 je poměrně rychlý obchodní systém. Je velká šance, že vám pár signálů unikne. ale nebuďte netrpěliví a skočte do obchodu pozdě. Existuje mnoho příležitostí, které můžete získat, když obchodujete se strategií denního scalperového indikátoru ITM X-Gen pro MT4.

Nedoporučujeme načítat více než jeden nástroj pomocí šablony tohoto obchodního systému. Je to proto, že používání příliš mnoha nástrojů a sledování signálů může být velmi matoucí a může vás snadno vést k tomu, že nebudete schopni správně spravovat své obchody.

Šablona obchodování, která je dodávána se strategií denního scalperového indikátoru ITM X-Gen pro MT4, je velmi lehká, ale jak jsme již zmínili dříve, je nejlepší použít šablonu ke sledování pouze jednoho nástroje, dokud se plně neseznámíte s tímto stylem obchodování .

Měli bychom si uvědomit, že strategie denního skalperového indikátoru ITM X-Gen pro MT4 nezaručuje výsledky po celou dobu. Obchodníci by proto měli mít na paměti, že strategie denního scalperového indikátoru ITM X-Gen pro MT4 není systém obchodování s Forexem svatého grálu.

Stáhněte si kompletní popis systému a soubory zde:

FREE ITM X-Gen Daily Scalper Indicator Strategy

Download the FREE ITM X-Gen Daily Scalper Indicator Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.