Keltner Channel Intraday Strategy For MT4

Keltner Channel Intraday Strategy For MT4

Table Of Contents:

  1. Keltner Channel Intraday Strategy For MT4
  2. Keltner Channel Intraday Strategy For MT4 - dlouhé pozice
  3. Keltner Channel Intraday Strategy For MT4 - krátké pozice
  4. Je strategie Keltner Channel Intraday Strategy For MT4 zisková?


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Keltner Channel Intraday Strategy For MT4 , je to obchodní systém, který využívá Keltnerův kanál. Keltnerův kanál je jedním z nejpoužívanějších indikátorů cenového kanálu. Docela často se používá ve spojení s dalšími indikátory kanálu, jako jsou Bollingerova pásma. Indikátor Keltnerova kanálu je vnitrodenní obchodní strategie.

FREE Keltner Channel Intraday Strategy

Download the FREE Keltner Channel Intraday Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

V tomto obchodním systému se používají pouze tři ukazatele. Je zřejmé, že prvním indikátorem je indikátor Keltnerova kanálu. Toto je poněkud upravená verze běžného Keltnerova kanálu, který vidíte. Cenová pásma jsou zde poměrně úzká. Obchodníci proto musí pečlivě sledovat cenové trendy.

Také si všimnete, že existují dva další indikátory typu klouzavého průměru, které úzce obchodují. Tyto další ukazatele mají tendenci přeplňovat cenové grafy. Při používání strategie Keltnerova indikátoru kanálu tedy musí obchodníci vyvinout oko pro pozorování dlouhé a krátké pozice.

V cenovém grafu je také běžný ukazatel otočných čepů. Tyto pivotní ukazatele mohou sloužit k tomu, aby fungovaly jako potenciální úrovně zisku a vstup pro vaše obchody. Je na obchodníkovi, zda chce indikátor otočných čepů použít či nikoli. Pokud nenajdete potřebu použití tohoto indikátoru, můžete jej jednoduše odstranit. To nijak neovlivňuje obchodní strategii.

V prvním dílčím okně strategie indikátoru Keltnerova kanálu máme indikátor hlubokého pruhu. Hluboký indikátor je jedním z nejčastěji používaných indikátorů, zejména při vytváření vlastních obchodních systémů. O tomto obchodním ukazateli není známo mnoho. Co však můžete vidět a je zřejmé, je skutečnost, že v závislosti na cenových trendech může indikátor hlubokého pruhu měnit barvy.

Pojďme se nyní podívat na to, jak můžete pomocí těchto indikátorů obchodovat s vnitrodenní obchodní strategií kanálu Keltner.Keltner Channel Intraday Strategy For MT4 - dlouhé pozice
U dlouhých pozic využívajících vnitrodenní strategii Keltnerova kanálu musíme počkat, až bude důkaz o ceně v uptrendu. V ideálním případě byste měli počkat, až cena prolomí horní hranici Keltnerova kanálu. Pokud k tomu dojde, měli byste se podívat na indikátor hlubokého pruhu. Tento indikátor by se nyní měl měnit z červené na modrou.

Když k tomu dojde, také si všimnete, že pod cenou je namířena modrá hvězda. Poté, co se tento svícen zavře těsně nad výškou, můžete zaujmout dlouhou pozici. Nastavte stop loss na nejnovější minimum swingu, které se vytvořilo. Pro své úrovně zisku Take můžete využít vnitrodenní pivotní úrovně nebo můžete vypočítat poměr fixního rizika k odměně a odpovídajícím způsobem nastavit úroveň Take Profit.

Pokud používáte druhou metodu nastavení úrovní zisku, je důležité sledovat své obchody. To znamená, že byste měli posunout stop loss, aby se zlomil, i když se cena pohybuje alespoň o 50% ve váš prospěch. Alternativně dávejte pozor na indikátor hlubokého pruhu. Pokud tento indikátor změní barvu, doporučujeme začít snižovat své pozice.Keltner Channel Intraday Strategy For MT4 - krátké pozice
U krátkých pozic využívajících vnitrodenní strategii Keltnerova kanálu je třeba počkat, až bude důkaz o poklesu cen. V ideálním případě byste měli počkat, až cena prolomí spodní hranici Keltnerova kanálu. Pokud k tomu dojde, měli byste se podívat na indikátor hlubokého pruhu. Tento indikátor by se nyní měl měnit z modré na červenou.

Když k tomu dojde, také si všimnete, že nad cenou je namířena žlutá hvězda. Poté, co se tento svícen zavře těsně pod minimem, můžete zaujmout krátkou pozici. Nastavte svůj stop loss na nejnovější vysokou houpačku, která se vytvořila. Pro své úrovně zisku Take můžete využít vnitrodenní pivotní úrovně nebo můžete vypočítat poměr fixního rizika k odměně a odpovídajícím způsobem nastavit úroveň Take Profit.

Pokud používáte druhou metodu nastavení úrovní zisku, je důležité sledovat své obchody. To znamená, že byste měli posunout stop loss, aby se zlomil, i když se cena pohybuje alespoň o 50% ve váš prospěch. Alternativně dávejte pozor na indikátor hlubokého pruhu. Pokud tento indikátor změní barvu, doporučujeme začít snižovat své pozice.Je strategie Keltner Channel Intraday Strategy For MT4 zisková?


Závěrem lze říci, že vnitrodenní strategie Keltnerova kanálu je celkem slušný obchodní systém. Začátečníci mohou také experimentovat v obchodování s touto strategií. Měli bychom však varovat, že začátečníci by měli nejprve použít tuto obchodní strategii na demo obchodním účtu, aby porozuměli různým signálům. Grafy mohou být trochu přeplněné kvůli výběru indikátorů a použitých výstražných systémů. To by však neměl být velký problém.

Šablona obchodování, která přichází s vnitrodenní strategií Keltnerova kanálu, je relativně lehká. Proto můžete tuto obchodní šablonu použít ke sledování více nástrojů současně. Vzhledem k tomu, že vnitrodenní strategie Keltnerova kanálu je krátkodobý systém, neměli byste používat příliš mnoho nástrojů k obchodování současně. To může vést k chybám, kterým se lze snadno vyhnout, a může dojít ke ztrátě obchodního kapitálu.

Ačkoli název napovídá, že pro krátkodobé grafy se používá vnitrodenní strategie Keltnerova kanálu, můžete tento obchodní systém použít i ve vyšších časových rámcích grafu. V ideálním případě je hodinový časový rámec grafu dokonale vhodný pro sadu indikátorů použitých v této obchodní strategii. jediná věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že doba držení vašich obchodů může být mnohem delší.

Celkově je vnitrodenní strategie kanálu Keltner poměrně slušný obchodní systém, ale neočekávejte, že z této obchodní strategie vyděláte obrovské zisky. Pokud máte lepší obchodní strategii, můžete se této metodě určitě vyhnout.

Stáhněte si kompletní popis systému a soubory zde:

FREE Keltner Channel Intraday Strategy

Download the FREE Keltner Channel Intraday Strategy for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.