WPR Overbought Oversold Trading System For MT4

WPR Overbought Oversold Trading System For MT4

Table Of Contents:

  1. WPR Overbought Oversold Trading System For MT4
  2. Systém předprodeje WPR s překoupením - dlouhé pozice
  3. Systém předprodeje WPR s překoupením - krátké pozice
  4. Výhody a nevýhody obchodování s přeprodaným obchodním systémem WPR překoupeným


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


WPR Overbought Oversold Trading System For MT4 je jedinečný obchodní systém, protože se zaměřuje na úrovně překoupeného a přeprodaného zboží. Úrovně překoupené a přeprodané, známé také jako OBOS, se široce používají v obchodování s rozsahem. To znamená, že když se ceny obchodují do strany, hybnost nebo jiné oscilátory mají tendenci se pohybovat dovnitř a ven z přeprodaných nebo překoupených úrovní.

FREE WPR Overbought Oversold Trading System

Download the FREE WPR Overbought Oversold Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Tyto pohyby z oscilátorů lze použít jako způsob obchodování, když trhy nejsou v trendu. Pojďme se nyní podívat na ukazatele, které se používají a které tvoří systém přeprodaného překupovaného obchodování WPR.

Nejprve máme indikátor kouzla trendu. Tento indikátor je rozhodující pro úspěch systému předprodeje překupovaného WPR, protože vaše obchodní pravidla začínají tímto indikátorem. V zásadě ukazuje trendy, které se na trzích odehrávají. Podle toho, jak se cena chová k indikátoru trendové magie, byste se přesunuli ke zbytku pravidel.

Zadruhé máme indikátor otočných čepů Fibonacci. Jak název napovídá, tento indikátor vykresluje vnitrodenní pivotní úrovně pomocí úrovní Fibonacci. Je jen na vás, zda si chcete tento indikátor ponechat, nebo nyní. Úrovně Fibonacciho můžete použít buď jako způsob zaúčtování zisků, nebo se můžete tohoto indikátoru jednoduše zbavit, aby byla obchodní šablona o něco lehčí.

Konečně na cenovém grafu máme ukazatel překoupených a přeprodaných šipek WPR. Jedná se o šipky, které vidíte vynesené v cenovém grafu. Objevují se, když jsou oscilátory překoupeny nebo přeprodány. Tyto šipky můžete použít jako potenciální úrovně k rezervaci svých zisků. Alternativně se tyto šipky také používají jako filtr pro zadávání vašich obchodů.

V dalším okně máme oscilátor Stochastics. Oschátor Stochastics je indikátor trendové hybnosti. Indikátor zobrazuje překoupené úrovně, když je vyšší než 80, což naznačuje, že se cena pravděpodobně bude pohybovat níže, a indikuje přeprodané úrovně, když je nižší než 20, což naznačuje, že se cena v krátkodobém horizontu pravděpodobně posune výše.

Máme také CCI nebo indikátor indexu komoditního kanálu. CCI je také indikátorem hybnosti. Ale na rozdíl od Stochastics oscilátoru se tento indikátor pohybuje kolem pevných hodnot -10 a +100. V závislosti na tom, kde se oscilátor nachází, může opět signalizovat překoupené a přeprodané úrovně.

Je jen výjimečné, že uvidíte synchronizovaně pohybující se CCI i Stochastics oscilátor. Ve většině případů má jeden z indikátorů tendenci vést nebo zaostávat za druhým.

Systém předprodeje WPR s překoupením - dlouhé pozice
U dlouhých pozic využívajících systém WPR překoupeného přeprodaného obchodování bychom měli nejprve počkat, až se cenová akce bude obchodovat nad indikátorem trendové magie. V tomto okamžiku uvidíte, že indikátor kouzla trendu modře. Počkejte, až cena znovu otestuje tento indikátor z horní části, tj. Malým zatažením.

Poté byste se měli podívat na Stochastics oscilátor. Zde musíme vidět Stochastics oscilátor stoupající z přeprodané úrovně. Mělo by také vytvořit býčí výhybku kolem úrovně 20 indikátoru. A konečně, indikátor CCI by měl také ukázat, že hybnost je na vzestupu. To znamená, že indikátor CCI se musí obchodovat nad nulovou linií indikátoru.

Když indikátory hybnosti potvrdí vzestupný trend, měli byste zaujmout dlouhou pozici na trhu. Počkejte, až se svícen odrazí od indikátoru trendové magie a poté otevřete dlouhou pozici na začátku dalšího svícen.

Použijte úroveň z předchozího svícnu jako úroveň zastavení. Držte dlouhou pozici, dokud neuvidíte cenu, která signalizuje prodej, nebo šipku dolů směřující během uptrendu.

Systém předprodeje WPR s překoupením - krátké pozice
U krátkých pozic využívajících systém WPR překoupeného přeprodaného obchodování bychom měli nejprve počkat, až se cenová akce bude obchodovat pod indikátorem kouzla trendu. V tomto okamžiku by indikátor magie trendu zčervenal. Počkejte, až cena znovu otestuje tento indikátor ze spodní strany, tj. Malým zatažením.

Poté byste se měli podívat na Stochastics oscilátor. Zde musíme vidět, jak oscilátor Stochastics klesá z překoupené úrovně. Mělo by také vytvořit medvědí přechod kolem úrovně 80 ukazatele. A konečně, indikátor CCI by měl také ukázat, že hybnost je směrem dolů. To znamená, že indikátor CCI se musí obchodovat pod nulovou linií indikátoru.

Když indikátory hybnosti potvrdí sestupný trend, měli byste zaujmout krátkou pozici na trhu. Počkejte, až se svícen odrazí od indikátoru trendové magie, a poté otevřete krátkou pozici na začátku dalšího svícen.

Použijte úroveň z předchozího svícnu jako úroveň zastavení. Držte krátkou pozici, dokud během klesajícího trendu neuvidíte cenu signalizující nákup nebo šipku nahoru.

Výhody a nevýhody obchodování s přeprodaným obchodním systémem WPR překoupeným


Přeprodaný systém předprodeje WPR překoupený, jak jsme již zmínili, je opravdu jedinečnou metodou obchodování. I když je obchodní systém vhodný pro krátkodobé vnitrodenní grafy, je to skvělý způsob skalpování trhů. Tento obchodní systém funguje docela dobře během trendových trhů, protože silná hybnost může tlačit ceny kolem.

Šablona, která je dodávána s přeprodaným systémem obchodování s předprodejem WPR, má nízkou váhu, protože dva z indikátorů jsou základní standardní indikátory, které vidíte na obchodním terminálu MT4. Šablonu proto můžete použít ke sledování více grafů současně.

Úspěch obchodování s WPR překoupeným systémem přeprodaného obchodování v zásadě závisí na obchodníkovi. Jak jsme prokázali, je důležité počkat, až dojde k odvolání. Ceny se ale po celou dobu nestáhnou.

Obchodníci proto musí prokázat trpělivost při obchodování s přeprodaným systémem obchodování s přeprodaným WPR.

Stáhněte si kompletní popis systému a soubory zde:

FREE WPR Overbought Oversold Trading System

Download the FREE WPR Overbought Oversold Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.