WPR Overbought Oversold Trading System For MT4

WPR Overbought Oversold Trading System For MT4

Table Of Contents:

  1. WPR Overbought Oversold Trading System For MT4
  2. System transakcyjny wykupienia wykupienia przez WPR - pozycje długie
  3. System transakcyjny wykupienia wykupienia przez WPR - pozycje krótkie
  4. Plusy i minusy handlu z wykupionym systemem handlowym WPR


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


WPR Overbought Oversold Trading System For MT4 to wyjątkowy system transakcyjny, ponieważ koncentruje się na poziomach wykupienia i wyprzedania. Poziomy wykupienia i wyprzedania, znane również jako OBOS, są szeroko stosowane w handlu zakresami. Oznacza to, że gdy ceny wahają się na boki, pęd lub inne oscylatory mają tendencję do wchodzenia i wychodzenia z poziomów wyprzedania lub wykupienia.

FREE WPR Overbought Oversold Trading System

Download the FREE WPR Overbought Oversold Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Te ruchy z oscylatorów mogą być wykorzystywane jako sposób na handel, gdy rynki nie są w trendzie. Przyjrzyjmy się teraz wskaźnikom, które są używane, które składają się na system handlu wykupieniem i wyprzedaniem WPR.

Po pierwsze, mamy magiczny wskaźnik trendu. Ten wskaźnik ma kluczowe znaczenie dla powodzenia systemu transakcyjnego wykupionego i wyprzedanego WPR, ponieważ zasady handlu zaczynają się od tego wskaźnika. W zasadzie pokazuje trendy, które mają miejsce na rynkach. Po tym, jak cena zachowuje się w stosunku do magicznego wskaźnika trendu, można przejść do pozostałych zasad.

Po drugie, mamy wskaźnik pivotów Fibonacciego. Jak sama nazwa wskazuje, wskaźnik ten przedstawia poziomy obrotu w ciągu dnia przy użyciu poziomów Fibonacciego. To od Ciebie zależy, czy chcesz zachować ten wskaźnik, czy teraz. Możesz użyć poziomów Fibonacciego jako sposobu na zaksięgowanie zysków lub możesz po prostu pozbyć się tego wskaźnika, aby szablon handlowy był nieco lżejszy.

Wreszcie na wykresie cenowym mamy wskaźnik strzałek wykupienia i wyprzedania WPR. To są strzałki, które widzisz na wykresie cen. Pojawiają się, gdy oscylatory są wykupione lub wyprzedane. Możesz użyć tych strzałek jako potencjalnych poziomów, aby zaksięgować swoje zyski. Alternatywnie, te strzałki są również używane jako filtr do wprowadzania transakcji.

Idąc dalej, w oknie podrzędnym mamy oscylator Stochastics. Oscylator Stochastics jest wskaźnikiem trendu. Wskaźnik przedstawia poziomy wykupienia, gdy jest powyżej 80, co sugeruje, że cena prawdopodobnie spadnie, i wskazuje poziomy wyprzedania, gdy spadnie poniżej 20, wskazując, że cena prawdopodobnie wzrośnie w krótkim okresie.

Mamy też CCI lub wskaźnik indeksu kanału towarowego. CCI jest również wskaźnikiem dynamiki. Ale w przeciwieństwie do oscylatora Stochastics, ten wskaźnik porusza się wokół stałych wartości -10 i +100. W zależności od tego, gdzie znajduje się oscylator, może ponownie sygnalizować poziomy wykupienia i wyprzedania.

Rzadko zdarza się, aby zarówno CCI, jak i oscylator Stochastics poruszały się w synchronizacji. W większości przypadków jeden ze wskaźników ma tendencję do wyprzedzania lub opóźniania drugiego.

System transakcyjny wykupienia wykupienia przez WPR - pozycje długie
W przypadku długich pozycji korzystających z systemu transakcyjnego wykupienia i wyprzedaży WPR, powinniśmy najpierw poczekać, aż akcja cenowa osiągnie poziom powyżej magicznego wskaźnika trendu. W tym momencie zobaczysz, że magiczny wskaźnik trendu zmieni kolor na niebieski. Poczekaj, aż cena ponownie przetestuje ten wskaźnik od strony zwyżkowej, tj. Wykonując niewielkie cofnięcie.

Następnie powinieneś spojrzeć na oscylator Stochastics. Tutaj musimy zobaczyć, jak oscylator Stochastics podnosi się z poziomu wyprzedaży. Powinien również dokonać byczego crossovera wokół 20 poziomu wskaźnika. Wreszcie, wskaźnik CCI powinien również wskazywać, że dynamika jest na plus. Oznacza to, że wskaźnik CCI musi znajdować się powyżej linii zerowej wskaźnika.

Kiedy wskaźniki dynamiki potwierdzą trend wzrostowy, powinieneś zająć długą pozycję na rynku. Poczekaj, aż świeca odbije się od magicznego wskaźnika trendu, a następnie otwórz długą pozycję na początku następnej świecy.

Użyj dołka z poprzedniej świecy jako poziomu Stop-Los. Utrzymaj pozycję długą, aż zobaczysz cenę sygnalizującą sprzedaż lub strzałkę skierowaną w dół wskazującą podczas trendu wzrostowego.

System transakcyjny wykupienia wykupienia przez WPR - pozycje krótkie
W przypadku krótkich pozycji wykorzystujących system handlu wykupieniem i wyprzedaniem WPR, powinniśmy najpierw poczekać, aż akcja cenowa znajdzie się poniżej magicznego wskaźnika trendu. W tym momencie zobaczysz, że magiczny wskaźnik trendu zmieni kolor na czerwony. Poczekaj, aż cena ponownie przetestuje ten wskaźnik od dołu, tj. Wykonując niewielkie cofnięcie.

Następnie powinieneś spojrzeć na oscylator Stochastics. Tutaj musimy zobaczyć, jak oscylator Stochastics spada z poziomu wykupionego. Powinien również dokonać niedźwiedzi crossover wokół poziomu 80 wskaźnika. Wreszcie, wskaźnik CCI powinien również wskazywać, że dynamika jest w dół. Oznacza to, że wskaźnik CCI musi znajdować się poniżej linii zerowej wskaźnika.

Kiedy wskaźniki dynamiki potwierdzą trend spadkowy, powinieneś zająć krótką pozycję na rynku. Poczekaj, aż świeca odbije się od magicznego wskaźnika trendu, a następnie otwórz krótką pozycję na początku następnej świecy.

Użyj maksimum z poprzedniej świecy jako poziomu stop-loss. Utrzymaj krótką pozycję, aż zobaczysz, że cena sygnalizuje kupno lub strzałkę w górę wskazującą podczas trendu spadkowego.

Plusy i minusy handlu z wykupionym systemem handlowym WPR


Jak wspomnieliśmy wcześniej, system WPR wykupiony i wyprzedany jest naprawdę wyjątkową metodą handlu. Chociaż system transakcyjny jest dostosowany do krótkoterminowych wykresów intraday, jest to świetny sposób na skalpowanie rynków. Ten system transakcyjny działa całkiem dobrze na trendach rynkowych, ponieważ silny moment może spowodować wzrost cen.

Szablon, który jest dostarczany z systemem handlu wykupionym i wyprzedanym WPR, jest lekki ze względu na fakt, że dwa ze wskaźników są podstawowymi standardowymi wskaźnikami, które widzisz na terminalu handlowym MT4. Dlatego możesz używać szablonu do monitorowania wielu wykresów w tym samym czasie.

Sukces handlu z wykupionym systemem handlu wyprzedaży WPR zasadniczo zależy od przedsiębiorcy. Jak wykazaliśmy, ważne jest, aby poczekać na wystąpienie wycofania. Ale ceny nie cofną się przez cały czas.

Dlatego handlowcy muszą wykazać się cierpliwością podczas handlu z wykupionym systemem transakcyjnym WPR.

Pobierz pełny opis systemu i pliki tutaj:

FREE WPR Overbought Oversold Trading System

Download the FREE WPR Overbought Oversold Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.