Keltner Scalping with double Dynamic Zone RSX Trading System For MT4

Keltner Scalping with double Dynamic Zone RSX Trading System For MT4

Table Of Contents:

  1. Keltner Scalping with double Dynamic Zone RSX Trading System For MT4
  2. Keltner Scalping with double Dynamic Zone RSX Trading System For MT4 - Uzun pozisyonlar
  3. Keltner Scalping with double Dynamic Zone RSX Trading System For MT4 - Kısa pozisyonlar
  4. Keltner Scalping with double Dynamic Zone RSX Trading System For MT4 karlı mı?


Please note: This strategy was publicly published in the trading community and is free to use. We do NOT make an attempt to decide if this strategy is profitable or not, because we know that the major factors regarding trading results are the skills/experience of the trader who executes the strategy. Therefore, we are mainly explaining the components and rules of the strategy. If applicable, we are highlighting advantages, disadvantages and possible improvements of the strategy.


Keltner Scalping with double Dynamic Zone RSX Trading System For MT4 , karşılaştığımız diğer benzer ticaret stratejilerinden herhangi birine kıyasla biraz karmaşık görünen bir trend takip sistemidir. Bunun nedeni muhtemelen Keltner'ın çift dinamik bölgeli RSX ticaret sistemi ile scalping yapmasının piyasa bilgilerini açıkça belirtmeyen bir dizi göstergeyi kullanmasıdır.

Bu ticaret sistemi, hem standart normal göstergelerin hem de özel bir göstergenin bir kombinasyonunu kullanır. İlk olarak, fiyat grafiğinde standart Keltner kanal göstergelerine ve ardından hareketli bir ortalama göstergesine sahibiz. Hareketli ortalama göstergesi 89 ayarına dayanmaktadır. Keltner scalping'in çift dinamik sonar SX ticaret sistemiyle ilk alt penceresinde, standart stokastik osilatörümüz var.

Son olarak, ikinci alt pencerede çift dinamik bölge RSX göstergesine sahibiz. Yakından gözlemlerseniz, hem stokastik osilatör hem de çift dinamik bölge RSX göstergesi biraz benzer görünür. Karışıklık bazı yönlerden buradan geliyor.


FREE Keltner Scalping with double Dynamic Zone RSX Trading System

Download the FREE Keltner Scalping with double Dynamic Zone RSX Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!Her iki osilatör arasındaki benzerlik nedeniyle, alım satım sinyalleri asla Senkronize değildir. Sadece, stokastik osilatörün, çift dinamik bölge RSX göstergesinin işaret ettiği gibi fiyatta dönüm noktalarını doğruladığını göreceğiniz nadir yerlerde.

İkinci olarak, stokastik osilatör biraz daha hassas olacak şekilde ayarlandığı için biraz kafa karıştırıcı olabilir. Bu nedenle, fiyatta kısa vadeli dönüm noktaları bile göreceksiniz. Bununla birlikte, gecikme eğilimi gösteren ve bu nedenle daha az sinyal veren çift dinamik Zone RSX göstergesinde durum böyle değildir.

Keltner, çift dinamik bölgeli RSX ticaret sistemiyle scalping Kullanımı oldukça ağır bir ticaret şablonuna sahiptir. Unutulmaması gereken bir diğer nokta da, çift dinamik bölge RSX göstergesinin yalnızca bu ticaret sistemi ile birlikte gelen belirtilen DLL'yi de yüklediğinizde çalıştığıdır.

Şimdi MT4 için çift dinamik bölge RSX ticaret sistemi ile Keltner scalping kullanarak uzun ve kısa pozisyonları nasıl ticaret yapabileceğinize bir göz atalım.
Keltner Scalping with double Dynamic Zone RSX Trading System For MT4 - Uzun pozisyonlar
Çift dinamik bölgeli RSX ticaret sistemi ile Keltner scalping kullanarak uzun pozisyon almak için, yatırımcılar bir yükseliş trendi için sinyaller aramalıdır. Bu, fiyat hareketinin mavi hareketli ortalama çizgisinin üzerine çıkması gerektiği anlamına gelir. Bu, piyasaların yükseldiğine işaret ediyor.

Bunu takiben, Çift dinamik göstergesine bakacaksınız. Burada osilatör, düşük fiyat kanalından daha yükseğe dönmelidir. Bunu takiben, Stochastics osilatörünün onayına da bakmalısınız.

Her iki göstergenin aynı şeyi işaret etme olasılığı aynı anda oluşmaz. Bu nedenle, biraz esnekliğe ihtiyaç vardır. Onaylandıktan sonra piyasada uzun bir pozisyon alabilirsiniz. Durdurma kaybınızı en düşük seviyeye ayarlayın. Hesaplanan riskin ödüllendirme oranını kullanabilir ve kar alma seviyenizi buna göre ayarlayabilirsiniz.

Otomatik olarak kapanmaları için pozisyonlarınızı birden fazla işleme ayırmak idealdir. İlk işlem kapatıldıktan sonra bile zarar durdurma oranınızı kırmaya taşıyabilirsiniz.
Keltner Scalping with double Dynamic Zone RSX Trading System For MT4 - Kısa pozisyonlar
Çift dinamik bölgeli RSX ticaret sistemi ile Keltner scalping kullanarak kısa bir pozisyon almak için yatırımcılar bir düşüş trendi için sinyaller aramalıdır. Bu, fiyat hareketinin mavi hareketli ortalama çizgisinin altına inmesi gerektiği anlamına gelir. Bu, piyasaların daha düşük hareket ettiğine işaret ediyor.

Bunu takiben, Çift dinamik göstergesine bakacaksınız. Burada osilatör, üst fiyat kanalından aşağıya dönmelidir. Bunu takiben, Stochastics osilatörünün onayına da bakmalısınız.

Her iki göstergenin aynı şeyi işaret etme olasılığı aynı anda oluşmaz. Bu nedenle, biraz esnekliğe ihtiyaç vardır. Onaylandıktan sonra piyasada kısa pozisyon alabilirsiniz. Durdurma kaybınızı yakın zamandaki en yüksek seviyeye ayarlayın. Hesaplanan riskin ödüllendirme oranını kullanabilir ve kar alma seviyenizi buna göre ayarlayabilirsiniz.

Otomatik olarak kapanmaları için pozisyonlarınızı birden fazla işleme ayırmak idealdir. İlk işlem kapatıldıktan sonra bile zarar durdurma oranınızı kırmaya taşıyabilirsiniz.
Keltner Scalping with double Dynamic Zone RSX Trading System For MT4 karlı mı?


Genel olarak, Keltner'ın çift dinamik bölgeli RSX ticaret sistemi ile ölçeklendirmenin, yalnızca profesyonel tüccarlar tarafından kullanılabilecek bir ticaret stratejisi olduğunu görüyoruz. Ticaret sistemi, özellikle kullanılan tüm göstergelere dikkat ederseniz biraz karmaşıktır. Bu bazen analiz felci olarak bilinen şeye yol açabilir. Tüm göstergelerin aynı şekilde hizalandığı mükemmel ticaret sinyalini her zaman bulamayacaksınız.

Ancak, Keltner kanal ölçeklemesinde çift dinamik bölgeli RSX ticaret sistemi ile kullanılan özel göstergeler açısından karmaşıklıkları ortadan kaldırırsanız, bu sadece ticaret sistemini takip eden bir trenddir. Ancak, tüccarlar sistemle farklı şekillerde ticaret yapabilirler. Bu makalede özetlenen yöntemler, bu yöntemlerden yalnızca birini gösterir. Ancak, kişinin hayal gücüne ve kullanılan göstergelerle ilgili deneyimine bağlı olarak, bu strateji ile daha farklı ticaret yolları bulabilirsiniz.

Kullanılan gösterge sayısı ve DLL dosyalarını da kullanması nedeniyle, Keltner çift dinamik bölge RSX ticaret sistemi ile ölçeklendirmeyle birlikte gelen ticaret şablonu biraz ağırdır. Bu nedenle, tüccarların aynı anda birden fazla enstrümanı izlemek için bu ticaret şablonunu kullanmak istiyorlarsa bunu akılda tutmaları gerekir. İlginçtir ki, Keltner çift dinamik bölgeli RSX ticaret sistemi ile scalping size piyasada gerçekten bir avantaj sağlamıyor. Sonuç olarak, bu ticaret sisteminden yararlanmak isteyip istemediklerine karar vermek tüccarın sorumluluğundadır.

Sistem açıklamasının tamamını ve dosyaları buradan indirin:

FREE Keltner Scalping with double Dynamic Zone RSX Trading System

Download the FREE Keltner Scalping with double Dynamic Zone RSX Trading System for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.